رفتن به مطلب

منو ها سایت باید برگه باشند یا نوشته؟

یونسی

پست های پیشنهاد شده

در 30 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

برای قسمت منو های سایت  هر کدام از تب ها را باید در نوشته ایجاد کرد یا برگه ها ؟

درود

برای کاربرد بیشتر و رعایت اصولی ساختار سایت ، از برگه استفاده می کنند.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

برای کاربرد بیشتر و رعایت اصولی ساختار سایت ، از برگه استفاده می کنند.

مچکرم از راهنماییتون. برای قسمت بلاگ سایت باید از دسته بندی استفاده کنم؟

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

مچکرم از راهنماییتون. برای قسمت بلاگ سایت باید از دسته بندی استفاده کنم؟

خواهش برای ساخت بلاگ از برگه ها استفاده کن و از قسمت تنظیمات>خوانایی به عنوان برگه اخبار یا همون بلاگ انتخابش کن.

برای اضافه کردن دسته بندی یا موضوعات در نوشته ها از قسمت زیرش استفاده کن و حتما نیازی نیست داشته باشی، اما خیلی لازمت میشه و حتما بساز و مرتب دسته بندی کن.

برای تشکر میتونی روی قلب کلیک کنی. تشکر (:

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

خواهش برای ساخت بلاگ از برگه ها استفاده کن و از قسمت تنظیمات>خوانایی به عنوان برگه اخبار یا همون بلاگ انتخابش کن.

برای اضافه کردن دسته بندی یا موضوعات در نوشته ها از قسمت زیرش استفاده کن و حتما نیازی نیست داشته باشی، اما خیلی لازمت میشه و حتما بساز و مرتب دسته بندی کن.

برای تشکر میتونی روی قلب کلیک کنی. تشکر (:

برایساخت بلاگ منظورتون اینه یک برگه ایجاد کنم با اسم بلاگ؟بعد از قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس به عنوان برگه اخبار یا بلاگ انتخاب کنم؟ داخل تنظیمات خوانایی نداره فقط گزینه خواندن داره که نمیشه برگه رو به عنوان بلاگ انتخاب کرد

لینک به ارسال
در هم اکنون، یونسی گفته است :

برایساخت بلاگ منظورتون اینه یک برگه ایجاد کنم با اسم بلاگ؟بعد از قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس به عنوان برگه اخبار یا بلاگ انتخاب کنم؟ داخل تنظیمات خوانایی نداره فقط گزینه خواندن داره که نمیشه برگه رو به عنوان بلاگ انتخاب کرد

درود

بله یک برگه به اسم بلاگ ایجاد کنید. و در همه تنظیمات موجود این برگعه رو به عنوان برگه اخبار یا بلاگ تنظیم کنید که اگه کسی رو اخبار یا بلگ کلیک کرد به این برگه انتقال پیدا کنه.

چرا میشه به عکس دقت کن:

Untitled.png

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

بله یک برگه به اسم بلاگ ایجاد کنید. و در همه تنظیمات موجود این برگعه رو به عنوان برگه اخبار یا بلاگ تنظیم کنید که اگه کسی رو اخبار یا بلگ کلیک کرد به این برگه انتقال پیدا کنه.

چرا میشه به عکس دقت کن:

Untitled.png

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون یه سوال دیگه دارم از خدمتتون . اینکه بعد از اینکار نوشته ها خود به خود داخل برگه بلاگ می رن؟ 

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون یه سوال دیگه دارم از خدمتتون . اینکه بعد از اینکار نوشته ها خود به خود داخل برگه بلاگ می رن؟ 

هم آره و هم نه بستگی به تنظیمات شما و تنظیمات قالبتون داره.

میتونید برید برگه بلاگ و ویرایش بزنید و مطالب رو در این برگه فراخوانی کنید. و اگه درست انجام داده باشید مطلبتون داخل این برگه نمایش داده میشه.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

هم آره و هم نه بستگی به تنظیمات شما و تنظیمات قالبتون داره.

میتونید برید برگه بلاگ و ویرایش بزنید و مطالب رو در این برگه فراخوانی کنید. و اگه درست انجام داده باشید مطلبتون داخل این برگه نمایش داده میشه.

ممنونم از راهنماییتون کمک بزرگی بهم کردین.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

ممنونم از راهنماییتون کمک بزرگی بهم کردین.

خواهش میکنم لطف دارین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...