comp90

کپچا
عدم نمایش کپچا پس از نصب افزونه Advanced noCaptcha

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب:

بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.

برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 13 دقیقه قبل، comp90 گفته است :

سلام و عرض ادب:

بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.

برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
کش رو خالی کردین؟
کدهای سکرت و... در داخل افزونه به درستی جایگزین کردی؟

و اینکه باید ورژن کپچا مشخص باشه مثلا بعضی افزونه ها با ورژن 2 کپچا گوگل کار میکنند فقط.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و ممنون از پاسختون:

بله همه این کارها رو انجام دادم ورژن کپچا هم روی 2 هست.

وقتی شورت کد رو دستی می ذارم در کدهای قالب کپچا رو نشون میده و کار هم می کنه ولی اینجوری فایده ای نداره چون فرم اصلا کپچا رو نادیده می گیره و فقط نمایش میده.

به نظرتون به قالب مربوط میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، comp90 گفته است :

سلام و ممنون از پاسختون:

بله همه این کارها رو انجام دادم ورژن کپچا هم روی 2 هست.

وقتی شورت کد رو دستی می ذارم در کدهای قالب کپچا رو نشون میده و کار هم می کنه ولی اینجوری فایده ای نداره چون فرم اصلا کپچا رو نادیده می گیره و فقط نمایش میده.

به نظرتون به قالب مربوط میشه؟

بیشتر به اون افزونه ای مربوطه که میخوای این کپچا رو توش فعال کنی!

به قالب هم مربوطه!

عکس بفرست و اینکه کجا میخوای دقیقا استفاده کنی!؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون میشم راهنمایی کنید :

نام افزونه : Adnanced no captcha &visible captcha

در تصویر دوی دو کد گوگل پنهان شده و کدهای تایید گوگل را در داخل باکس ها به درستی کپی نموده ام . ضمن اینکه تیک لاگین و ثبت نام را هم زده ام.

دقیقا می خواهم در صفحه عضویت و لاگین نمایش داده شود.

صفحه عضویت  وبسایت مارکترها

یک مورد دیگه هم اینکه وقتی ای افزونه را فعالش می کنم، در صفحه عضویت یا لاگین باکس کپچا رو نشون نمیده و وقتی می خواهیم لاگین شویم با خطا رو به رو میشه !!!

تا الان 3 تا افزونه کپچا رو تست کردم هیچ کدام جواب نداده نمایش نمی دهد

تصویر مورد نظر ضمیمه شده700.thumb.PNG.3a57cc5eff041629ebe47bf55b75b405.PNG

ویرایش شده در توسط comp90
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- بررسی کنید در تنظیمات خود قالب امکانی برای استفاده از ریکپچا گوگل فراهم شده یا نه ، اگر وجود داره دیگه نیازی به افزونه نیست و افزونه خودش باعث تداخل میشه 

2-   ببینید کد اسکریپتی که خود گوگل میگه باید در صفحه ای که فرم وجود داره قرار داده بشه توسط افزونه به درستی قرار میگیره یا نه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chemist
      با سلام و احترام؛
      من از افزونه بسیار خوب پارسی دیت برای شمسی کردن تاریخ استفاده می کنم
      https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/
      مشکلی که دارم این هست در قسمت پستها و ... تاریخ به درستی نمایش داده میشه ولی در قسمت کامنتهای قالب که مدت زمان گذشته از تاریخ ارسال کامنت رو نمایش میده، مینویسه 49 سال! پیش
      چطور باید این مورد را اصلاح کنم؟ با غیر فعال کردن افزونه پارسی دیت به درستی نمایش میده
      ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
      لازم به ذکر هست که با چند تا از افزونه نه چندان معروف، تست شد و این مشکل وجود نداشت ولی باز ترجیح بنده استفاده از افزونه مورد تأیید انجمن وردپرس پارسی هست.
      با سپاس
    • توسط mohammadgdz
      سلام دوستان
      من با مشکلی موجه شدم که نمیتونم افزونه و وردپرس رو آپدیت کنم ، قالب و افزونه نصب کنم . 
      و با پیغام " بروزرسانی ناموفق شد: Internal Server Error " مواجه میشم .
      افزونه هارو دونه دونه غیر فعال کردم درست نشد .
      و تمام کار هایی که می دونستم و تو سایت ها خوندم انجام دادم و دست آخر هاست روهم عوض کردم نشد .
      ممنون میشم کمکم کنید .

• توسط samen
      سلام به دوستان عزیز
      راستش مطالب سایت من کلا ویدیو هستن ( https://widio.ir )
      حالا میخوام از کدهای اسکیما و استراکچرددیتا گوگل استفاده کنم اما مشکلی وجود داره
      وقتی کدهای اسکیما رو بهش میدم؛ افزونه یواست سئو میاد و این متاتگ رو به مطالب اضافه می کنه
      <meta property="og:type" content="article" /> حالا میخوام ببینم چطور میشه کد بالا رو به کد پائین تبدیل کنیم؟
      <meta property="og:type" content="video" /> یعنی در واقع میخوام بجای article واژه video بذارم
      پیشاپیش ممنون از دوستان
    • توسط mahanm93
      سلام
      من میخوام در سایت برای اعضا مطالبی رو به نمایش بذارم که کاربران غیر عضو اصلا اون بخش یا اون دسته بندی رو نبینن.
      همچنین در حال حاضر  نمی خوام اون دسته از مطالب ایندکس بشن چون محتواش باعث سایت فیلتر بشه.
      آیا راهی هست بعدا این مطلب ایندکس بشن ولی فقط برای اعضا نمایش داده بشن؟ 
      اصلا بین این دو تا ربطی هستش؟ مطالب اختصاصی اگر نمایش داده نشن ایندکس هم نمیشن؟
      بهترین افزونه برای این کار چی هست؟
      بسیار ممنونم
    • توسط volleyworld
      سلام، امیدوارم سال جدید رو خوب شروع کرده باشید.

میخواستم بدونم افزونه ای وجود داره که بشه مثل ورزش سه منو سازی کرد و داخل ابزارک ها قرار داد؟ (فایل پیوست)
      نیاز به ذکره که میخوام داخل هر تب به صورت دستی شورت کد قرار بدم و نیاز به چیز پیچیده ای ندارم.