3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من کد نویسی بلد نیستم و بعد یک فرم یکی از دوستان با افزونه فرم تماس 7 برام نوشت البته با کد نویسی.

دانلود فایل کد فرم نوشته شده:

http://uupload.ir/view/l17f_%D8%AB%D8%A8%D8%AA_%D9%86%D8%A7%D9%85_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87_%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9%DB%8C.txt/ 

فرم نوشته شده حال در وبسایت من:

https://shayan-sms.ir/shayan/

حالا من می خواهم به جای افزونه فرم تماس 7 از افزونه گراویتی فرم استفاده کنم.

و حالا هر کاری میکنم دقیق دقیق همین فرم در گراویتی فرم هم بیاد نمیشه و روش های مختلفی انجام دادم ولی اگر اشتباه نکرده باشم چون با توجه به فرم تماس 7 نوشته شده باید بعضی از جاهای کد به گراویتی فرم تغییر پیدا کند.

حالا خواهش میکنم یکی برام انجامش بده و برام ارسال کند

مرسی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین فیلدهارو در افزونه مربوطه میتونید ایجاد کنید کاری نداره 

اگر منظورتون اینکه استایلش بهم ریخته میشه که باید از طریق css بهش استایل داد 

لینک تصویرتون معیوب بود باز نشد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بله میدونم فیلد ها میشه با گراویتی درست کرد ولی می خواهم مشابه لینک زیر:

https://shayan-sms.ir/shayan

بهش استایل بدم که مشابه لینک بالا شود ولی بلد نیستم و می خواهم یکی برام این کار انجام بده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط somidjalali
      سلام
      قصد طراحی یک پنل کاربری دارم برای سایتم (odfollower.ir)، که هر کاربر یک کیف پول داشته باشه که بتونه با اعتبار اون کیف پول از فرمی که با گرویتی فرم ساخته شده خرید کنه و از کیف پولش کسر بشه.
      در نهایت یک افزونه کیف پول میخوام که بشه به گراویتی فرم متصلش کرد
      ممنون از دوستان عزیز
    • توسط Selno
      سلا دوستان من در قالبم از contact form 7 استفاده میکنم متاسفانه وقتی کابر توی سایت پیامی رو وارد میکنه و ثبت رو میزنه پیام سبز رنگ ارسال موفقیت آمیز نمایش داده میشه اما ایمیلی برای مدیر سایت ارسال نمیشه 
      اینم بگم از افزونه Easy SMTP و یه افزونه دیگه هم که نشون داد ایمیل به درستی ارسال شده استفاده کردم و مشکل از هاست هم نیست چون روی دو تا هاست مختلف و همچنین درون localhost هم این مشکل پابرجاست !

• توسط amirjahangiri
      با سلام
      میخواستم ببینم افزونه ای وجود داره یا داخل خود ( افزونه گراویتی فرم )  که بعد از اینکه کاربران فرم رو ارسال کردند بعد از یه موعد خاص به طور اتوماتیک خبرنامه ارسال بشه ؟

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، من میخوام فرمی رو برای ثبت سفارش درست کنم که ، مطابق با تصویر زیر. وقتی کاربر از لیست بازشو سمت راست یکی از گزینه ها رو انتخاب میکنه توضیحات مربوط به اون گزینه هم نمایش داده بشه. و با زدن دکمه ارسال سفارش ، تمام اطلاعات به ایمیل مدیر سایت ارسال بشه.

با تشکر و سپاس

• توسط Selno
      سلام فرم تماس 7 روی قالبم کار نمیکنه یعنی به این صورته که وقتی دکمه ثبت اطلاعات رو میزنم پیامی با کادر سبز نشون میده که پیام با موفقیت ارسال شد ولی داخل ایمیلم که میرم میبینم پیامی نیومده چه تو Inbox چه تو spam !