1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

سایتم صفحه دوم در نتیجه "طراحی لوگو" بوده.

یهو رفته صفحه چهارم و با این حال Avrage postion توی سرچ کنسول 20 هستش.

کسی میدونه ایراد از کجاست یا چجوری باید درستش کنم؟ چن روز پیش دوتا دامنه هم روش پارک کردم ممکنه از این باشه؟

آدرس سایتم: setashedesign.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohamadi4439
      سلام دوستان 
      وقت همگی بخیر.
      من یه سوال داشتم 
      من هر دو افزونه معروف سئوسازی را نصب کردم اما مشکلی که دارم اینه تنظیماتش اعمال نمیشه. این بدین معنی هست از داخل پنل وردپرس میشه میشه تنظیمات رو انجام داد و تغییر داد. هم تنظیمات کلی هم برای هر پست. اما تنظیمات اعمال نمی شوند. میخاستم بدونم مشکل کار از کجاست؟
      marinenews.ir

آدرس سایت هست.

ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    • توسط zarifsteel
      با سلام
      چگونه میتوانم افزونه سئو سایت را نصب کنم و رتبه سایت را افزایش دهم
    • توسط پویه
      سلام دوستان
      یه چند وقتیه که وقتی وارد گوگل وبمستر میشم میبینم تعداد Valid Pages سایت کم شده و این به مرور زمان اتفاقا افتاد ، به طوری که در تاریخ 4 / 5 / 2019 بیست نه هزار تا ولید پیج داشتم و درست دو ماه بعد یعنی در تاریخ 4 / 7 / 2019 این تعداد به چهارده هزار تا رسیده ، چیزی که در تصویر زیر میتوید ببینید.

الانم رسیده به ده هزار و این در حالیه که رتبه الکسا و دامین اوتوریتی و پیج اوتوریتی سایت ثابته و ورودی های گوگل هم نسبت به قبل پیشرفت داشته.
      نمیدونم این مورد خوبه یا بد، ولی احتمال 99 درصد خوب نیست، دلیلش رو هم نمیدونم.
      از طرفی تعداد صفحات Excluded سایت هم افزایش داشته که فک کنم این موردم خوب نباشه.
      البته اینم بگم که من قبلا به دلیل کم تجربگی مطالب رو کپی میکردم و الان دارم به مرور زمان حذفشون میکنم اما خب من 100 تا مطلب بیشتر حذف نکردم تا الان ، طبیعی نیست به خاطر 100 تا مطلب یهو 19 هزار ولید پیج کم بشن.
      از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا...
      ممنون
    • توسط alinoroozi98
      با سلام دوستان من برای نوشته هام متا دیسکریپشن تنظیم می کنم ولی در گوگل هیچ کدوم رو نمایش نمی ده به نظرتون ایرادش چیه و همه رو با توضیحات متا کلی سایت نشون می ده.

• توسط mahdisarlak
      سلام دوستان من میخوام صفحه ایران مال سایتم رو ایندکس کنم ، اما میگه که این صفحه Mobile-friendly نیست  ، ادرس این صفحه از سایتم https://pastor22.com/wp-content/uploads/cache/2018/12/photo_2018-12-06_08-51-37-1/?MA
      چطور میتونم ارور رو رفع کنم؟