• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
runy

تغییر نویسنده مطلب

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

ممنون میشم اگر افزونه برای اینکه مدیر بتونه یه مطلب را به نام یکی از نویسنده هاش بگذاره روی سایت بهم معرفی کنید.البته برای ورپرس چند سایته( شبکه شده)

ویرایش شده در توسط runy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز اینکه افزونه نمیخواد.خود وردپرس این امکان رو بهت میده... باید در قسمت افزودن مطلب بری و بالا سمت چپ تنظیمات صفحه رو بزنی و چک باکس نوسنده رو چک کنید.بعد توی ابزارکی که ظاهر میشه نویسنده مورد نظر رو تغییر بدین..

همچنین میتوانید در قسمت همه نوشته ها ویرایش سریع مطلب رو بزنید و در اون قسمت نام نویسنده مورد نظر را انتخاب کنید...

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلا افزونه ای نصب کرده بودم که پایین نوشته جایی که تنضیمات seo و غیره هست می تونستم اسم نوینده را عوض کنم و از ابتدا با همون کار کرده بودم و اینرا نمب دونستم

به هر حال ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این هم افزونه نیست و امکان خود وردپرس هستش ، در قسمت ویرایش نوشته در بالا تنظیمات صفحه رو بزنید و سپس تیک گزینه‌ی نویسنده‌ رو فعال کنید ، مثل قبل براتون نمایش داده خواهد شد ..

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

ايا راهي هست كه بصورت كلي همه مطالب رو در ان واحد تغيير نويسنده داد؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری