رفتن به مطلب

ریدایرکت مطالب حذف شده سایت

sajadking

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت بخیر

من چند روز پیش با یکی از هاستینگ ها حرفم شد و هاستینگ مورد نظر بدون بک آپ دادن سایتمو از دسترس خارج کرد کاملا بی دلیل و صرفا بخاطر یه انتقاد کوچک

سپس از میهن وب هاست یه هاستی تهیه کردم و روی همین دامنه فعالش کردم سوالم اینه من حدود 1000 تا ایندکس داشتم که الان هم کاربر هام پیام میدن که صفحه 404 میاره من چطور میتونم با کدی و یا روشی دیگه تمام مطالب ایندکس شدمو ریدایرکت کنم راستش با افزونه سئو نمیشه چون 1000 تا مطلب حذف شده رو باید ریدایرکت کنم 

لذا افزونه ای و یا کدی باشه که تمام مطالب قبلی سایتمو خودکار ریدایرکت کنه وجود داره؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، sajadking گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر

من چند روز پیش با یکی از هاستینگ ها حرفم شد و هاستینگ مورد نظر بدون بک آپ دادن سایتمو از دسترس خارج کرد کاملا بی دلیل و صرفا بخاطر یه انتقاد کوچک

سپس از میهن وب هاست یه هاستی تهیه کردم و روی همین دامنه فعالش کردم سوالم اینه من حدود 1000 تا ایندکس داشتم که الان هم کاربر هام پیام میدن که صفحه 404 میاره من چطور میتونم با کدی و یا روشی دیگه تمام مطالب ایندکس شدمو ریدایرکت کنم راستش با افزونه سئو نمیشه چون 1000 تا مطلب حذف شده رو باید ریدایرکت کنم 

لذا افزونه ای و یا کدی باشه که تمام مطالب قبلی سایتمو خودکار ریدایرکت کنه وجود داره؟؟؟؟

وقت بخیر

این که اون مطالبتون حذف شده ضرر بزرگی به سایتتون خواهد خورد

بهترین کار اینه ک از گوکل وب مستر درخواست حذف صفحات ایندکس شده رو ارسال کنید تا حذف شود

سوالی بود بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

بهترین کار اینه ک از گوکل وب مستر درخواست حذف صفحات ایندکس شده رو ارسال کنید تا حذف شود

بله با حرفتون موافقم چون دیگه مطالب حذف شده بدردم نمیخوره فقط سوالم اینه چطور این درخواست به گوگل وبمستر بدم اصلا این مورد درخواست دادنو بلد نیستم و اینکه با این کار اعتبار دامنه ام هم از بین میره یا نه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...