رفتن به مطلب

ایجاد فرم ثبت سفارش با گراویتی فرم در وردپرس

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی ، من میخوام فرمی رو برای ثبت سفارش درست کنم که ، مطابق با تصویر زیر. وقتی کاربر از لیست بازشو سمت راست یکی از گزینه ها رو انتخاب میکنه توضیحات مربوط به اون گزینه هم نمایش داده بشه. و با زدن دکمه ارسال سفارش ، تمام اطلاعات به ایمیل مدیر سایت ارسال بشه.

با تشکر و سپاس

Untitled.png

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی ، من میخوام فرمی رو برای ثبت سفارش درست کنم که ، مطابق با تصویر زیر. وقتی کاربر از لیست بازشو سمت راست یکی از گزینه ها رو انتخاب میکنه توضیحات مربوط به اون گزینه هم نمایش داده بشه. و با زدن دکمه ارسال سفارش ، تمام اطلاعات به ایمیل مدیر سایت ارسال بشه.

با تشکر و سپاس

Untitled.png

سلام

میتونید برای هر گزینه یه شرط بزارید ، کار سختی نیست و گراویتی هم فارسیه

تب پیشرفته > فعال سازی منطق شرطی

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام

میتونید برای هر گزینه یه شرط بزارید ، کار سختی نیست و گراویتی هم فارسیه

تب پیشرفته > فعال سازی منطق شرطی

خوب بعدش میخوام که توی همین فرم اطلاعات کاربر به شماره موبایلی که به نام ربات جنگجو ثبت شده ارسال بشه. چون من کلا سه تا ربات دارم. ربات جنگجو که خودم می سازمش. ربات مسیریاب که یکی از دوستانم هستن و یه ربات حل ماز که می خوام وقتی کسی هر کدوم از این ربات ها رو برای خرید انتخاب میکنه به موبایل سازنده اون ربات یه پیامک هم ارسال بشه.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

خوب بعدش میخوام که توی همین فرم اطلاعات کاربر به شماره موبایلی که به نام ربات جنگجو ثبت شده ارسال بشه. چون من کلا سه تا ربات دارم. ربات جنگجو که خودم می سازمش. ربات مسیریاب که یکی از دوستانم هستن و یه ربات حل ماز که می خوام وقتی کسی هر کدوم از این ربات ها رو برای خرید انتخاب میکنه به موبایل سازنده اون ربات یه پیامک هم ارسال بشه.

منظورم اینه که وقتی کاربر هر کدوم از ربات ها رو سفارش میده اطلاعاتی مثل اسم کاربر و شماره تماسش به سازنده اون ربات خاص پیامک بشه. امکانش هست؟

اینطوری هرکدوم از سازنده های ربات میتونه از ثبت سفارش ربات خودش مطلع بشه و با سفارش دهنده تماس بگیره.

ممنون میشم اگه ممکنه کامل توضیح بدید اما اگه ممکن نیست سرنخ هم بدید ممنون میشم یا فایل آموزشی فارسی یا انگلیسی معرفی کنید.

ویرایش شده توسط unid_user
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

منظورم اینه که وقتی کاربر هر کدوم از ربات ها رو سفارش میده اطلاعاتی مثل اسم کاربر و شماره تماسش به سازنده اون ربات خاص پیامک بشه. امکانش هست؟

افزونه پیامک گراویتی فرم رو بررسی کنید (ایرانیه و البته هزینه داره)

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، cherry گفته است :

افزونه پیامک گراویتی فرم رو بررسی کنید (ایرانیه و البته هزینه داره)

میشه خواهش کنم این تاپیک رو دنبال کنید. چون تا این فرم رو بسازم حتما سوالات دیگه ای پیش میاد که اگه جواب بدید ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

میشه خواهش کنم این تاپیک رو دنبال کنید. چون تا این فرم رو بسازم حتما سوالات دیگه ای پیش میاد که اگه جواب بدید ممنون میشم.

دنبال میکنم

سوالی بود بپرسید در خدمتتون هستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...