رفتن به مطلب

فارسی نبودن بخش "افزودن نوشته"

Creasy

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم ، بنده یه سایتی زدم با اسکریپت فارسی سازی شده ورژن ۵.۲ سایت وردپرس فارسی و یه مشکل عجیب برام پیش اومده ، مشکل اینه که بخش "افزودن نوشته" سایتم انگلیسیه یعنی مثلا انتشارو نوشته "publish" 

و بلوک های گوتنبرگ انگلیسیه و ...

بقیه جاهای سایت فارسیه ها ولی این قسمت افزودن نوشته مشکل داره نمیدونم چرا...

میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید چجور اینارو فارسی کنم و مشکل از کجاس 

با تشکر

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، Creasy گفته است :

با سلام خدمت اساتید محترم ، بنده یه سایتی زدم با اسکریپت فارسی سازی شده ورژن ۵.۲ سایت وردپرس فارسی و یه مشکل عجیب برام پیش اومده ، مشکل اینه که بخش "افزودن نوشته" سایتم انگلیسیه یعنی مثلا انتشارو نوشته "publish" 

و بلوک های گوتنبرگ انگلیسیه و ...

بقیه جاهای سایت فارسیه ها ولی این قسمت افزودن نوشته مشکل داره نمیدونم چرا...

میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید چجور اینارو فارسی کنم و مشکل از کجاس 

با تشکر

درود

به نظر بنده! شاید بخاطر اسکریپتی باشه که نوشته شده و باید با هسته جدید وردپرس به روز بشه. مطمئنا وردپرست به روز هستش، درسته؟

و همینطور گوتنبرگ...

البته میتونی با تاینی ام سی هم کار کنی تا احتیاج به ویرایشگر جدید نباشه...! که اون مشکل بالایی پیش بیاد که البته این افزونه هم با نسخه جدید بروز شده!!!

فارسی سازیش رو که من تجربه ندارم. اما اگه اسکریپتت به روز بشه مشکلت حل میشه.

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

به نظر بنده! شاید بخاطر اسکریپتی باشه که نوشته شده و باید با هسته جدید وردپرس به روز بشه. مطمئنا وردپرست به روز هستش، درسته؟

و همینطور گوتنبرگ...

البته میتونی با تاینی ام سی هم کار کنی تا احتیاج به ویرایشگر جدید نباشه...! که اون مشکل بالایی پیش بیاد که البته این افزونه هم با نسخه جدید بروز شده!!!

فارسی سازیش رو که من تجربه ندارم. اما اگه اسکریپتت به روز بشه مشکلت حل میشه.

دقیقا مشکل همین جاس که اخرین نسخه وردپرس از سایت  http://wp-persian.com رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اینجوریه...

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Creasy گفته است :

دقیقا مشکل همین جاس که اخرین نسخه وردپرس از سایت  http://wp-persian.com رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اینجوریه...

برو قسمت بروزرسانی سایت و یه عکس ارسال کن تشکر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Creasy گفته است :

وردپرسی که سایت wp-persian منتشر میکنه از فارسی ساز جلالی استفاده میکنه نه از پارسی ساز  wp-parsi بخاطر همین این مشکل رو داره

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Mobin گفته است :

وردپرسی که سایت wp-persian منتشر میکنه از فارسی ساز جلالی استفاده میکنه نه از پارسی ساز  wp-parsi بخاطر همین این مشکل رو داره

درود - عالی

شما این افزونه فارسی ساز جلالی رو نصب کن

بعد تاینی ام سی مشکلت حل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...