soma

تقویم شمسی یا همون persian datepicker bootstrap

3 پست در این موضوع قرار دارد

برای شمسی کردن تقویم ها که با  datepicker بوت استرپ کار میکن فایل بوت استرپ فارسی دیتاپیکر رو از گیت هاب دانلود کردم و کد ها رو به قالبم اضافه کردم ولی همچنان تقویم ها میلادی نمایش داده میشه 

منظورم تاریخ ها نیست ، تاریخ ها همه جا درست هست ، فقط ایمپوت هایی که تاریخ سلکت باید بشه داخلشون میلادی هستن هم در پنل مدیریت و هم در قالب 

لطفا راهنمایی کنید و مرحله به مرحله بگید تا دوستان دیگر هم بعدا بتونن ازین تاپیک استفاده ببرن چون خیلی جستجو کردم،همه با افزونه آموزش دادن و کسی مرحله به مرحله این مورد رو توضیح نداده 

متشکر از تمامی اساتید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر افزونه پارسی‌دیت رو استفاده می‌کنید، بعد از فعالسازی همه انتخابگرهای تاریخ jQuery UI رو خودکار شمسی میکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

اگر افزونه پارسی‌دیت رو استفاده می‌کنید، بعد از فعالسازی همه انتخابگرهای تاریخ jQuery UI رو خودکار شمسی میکنه.

سلام @Morteza  ممنون از پاسختون 

پارسی دیت رو الان نصب کردم ولی دقیقا همونطور که در تاپیک زیر هم توضیح دادم مانند زمانی که wp-jalali نصب بود هست ، در نمایش تقویمی که برای سلکت تاریخ استفاده میشه کار نمیکنه و مستقیم از پلاگین جیکوئری خود سورس استفاده می کنه .

مستندات پارسی دیت و وردپرس جلالی هیچکدوم برای اینکه بشه تقویم هایی که به شکل زیر با کلیک روی اینپوت باز میشن رو معرفی نکرده ، یا حداقل من در جستجوهام هنوز موفق نشدم چیزی پیدا کنم 

https://xdsoft.net/jqplugins/datetimepicker/ 

کد زیر کدی هست که دیتاپیکر قالبم رو لود میکنه و تقویم رو نمایش میده 

<script type="text/javascript">
						jQuery(document).ready(function($) {
							jQuery("#age_date").datetimepicker({
								timepicker:false,
								format:	"Y/m/d",
								lang:"fa",
							});
						});
					</script>

ویرایش شده در توسط soma
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری