رفتن به مطلب

فروش سرویس از طریق وردپرس

naderi

پست های پیشنهاد شده

سلام .. من یه سایت دارم که سرویس اینترنتی میفروشه .. میخوام زمانی که کاربر روی دکمه انتخاب پلن کلیک کرد ، بره تو صفحه ثبت نام و بعد ادامه رو که زد بره تو صفحه پرداخت .. این کار به چه صورت میشه که انجام بشه ؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، naderi گفته است :

سلام .. من یه سایت دارم که سرویس اینترنتی میفروشه .. میخوام زمانی که کاربر روی دکمه انتخاب پلن کلیک کرد ، بره تو صفحه ثبت نام و بعد ادامه رو که زد بره تو صفحه پرداخت .. این کار به چه صورت میشه که انجام بشه ؟

یعنی می خواهید سایتتون عضویت ویژه داشته باشه؟

برای این کار می تونید از افزونه VIP یا Ultimate Membership استفاده کنید

اگر سوالی دارید بپرسید

لینک به ارسال
در هم اکنون، poshenama گفته است :

یعنی می خواهید سایتتون عضویت ویژه داشته باشه؟

برای این کار می تونید از افزونه VIP یا Ultimate Membership استفاده کنید

اگر سوالی دارید بپرسید

نه ، ببینید مثلا میخوام چند تا پلن (مثلا پلن ماهانه ، سالانه ، و ... اینترنت ) مختلف داشته باشم ، شبیه این چیزی که میبینید ، جداول هم ایجاد شدند ، میخوام سفارش رو که میزنن به صفحه مورد نظر بره و بعد از تکمیل فرم ثبت نام ثبت نام انجام بشه

5613.JPG

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، naderi گفته است :

نه ، ببینید مثلا میخوام چند تا پلن (مثلا پلن ماهانه ، سالانه ، و ... اینترنت ) مختلف داشته باشم ، شبیه این چیزی که میبینید ، جداول هم ایجاد شدند ، میخوام سفارش رو که میزنن به صفحه مورد نظر بره و بعد از تکمیل فرم ثبت نام ثبت نام انجام بشه

5613.JPG

خب با افزونه ها می تونید فرم ها رو بسازید

و با استفاده از صفحه ساز ها یا افزونه های ساخت جدول قیمت می تونید همچین صفحه هایی رو بسازید و به فرم ها لینک بدید

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، naderi گفته است :

5613.JPG

سلام دوست عزیز

ووکامرس نیازهاتون رو برطرف میکنه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

خب با افزونه ها می تونید فرم ها رو بسازید

و با استفاده از صفحه ساز ها یا افزونه های ساخت جدول قیمت می تونید همچین صفحه هایی رو بسازید و به فرم ها لینک بدید

فرم ها رو ساختم ، فقط همین مشکلی که گفتم رو میخوام برطرف کنم .. رفتن به فرم ثبت نامی که اون رو هم با گرویتی فرم ایجاد کردم و بعد از اون رفتن به درگاه پرداخت

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، naderi گفته است :

میتونم بپرسم به چه صورت؟

شما میخواید کاربر اول ثبت نام انجام بده البته با فیلدهای دلخواه و بعد بره به صفحه پرداخت؟ 

woo checkout field editor pro

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، cherry گفته است :

شما میخواید کاربر اول ثبت نام انجام بده البته با فیلدهای دلخواه و بعد بره به صفحه پرداخت؟ 

woo checkout field editor pro

خب این جداول که محصول نیستند !! چجوری ب ووکامرس بفهمونم اینا محصول هستند با اون قیمت؟

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، naderi گفته است :

خب این جداول که محصول نیستند !! چجوری ب ووکامرس بفهمونم اینا محصول هستند با اون قیمت؟

1- محصول رو با اطلاعات دلخواه ایجاد میکنی

2- از طریق افزونه ها جداول قیمت رو میسازی و لینک خرید محصول رو میدی به دکمه سفارش

لینک خرید هر محصولم اینجوری میشه

http://domain.com/cart/?add-to-cart=1234

به جای 1234 باید آی دی محصول رو بزاری که کاربر بعد از کلیک روی دکمه سفارش مستقیم هدایت میشه به سبد خرید > ثبت اطلاعات > پرداخت

ویرایش شده توسط cherry
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، cherry گفته است :

1- محصول رو با اطلاعات دلخواه ایجاد میکنی

2- از طریق افزونه ها جداول قیمت رو میسازی و لینک خرید محصول رو میدی به دکمه سفارش

لینک خرید هر محصولم اینجوری میشه

http://domain.com/cart/?add-to-cart=1234

به جای 1234 باید آی دی محصول رو بزاری که کاربر بعد از کلیک روی دکمه سفارش مستقیم هدایت میشه به سبد خرید > ثبت اطلاعات > پرداخت

بسیار ممنونم ازتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...