رفتن به مطلب

فعال سازي افزونه contact-form

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

اولين بار هست كه ميخوام از افزونه استفاده كنم .

تو همين انجمن زياد جستجو كردم ولي به نتيجه نرسيدم.

من افزونه فرم تماس با ما نسخه 7 رو دانلود كردم و در plugin قرار دادم . افزونه رو هم فعال كردم.

حالا ميخوام تو قسمت برگه ي تماس با ما , اين افزونه رو استفاده كنم . اما اصلا نميدونم مراحلش به چه ترتيب هست.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

لینک به ارسال

شورتکاتی رو که میده رو به داخل یک برگه یا مطلب قرار بدین.

لینک به ارسال

مرسي .

اين short code رو از كجا بايد ببينم و كجا paste كنم ؟

مثلا تو كدوم قسمت برگه ي تماس با ما ؟

لینک به ارسال

همون بالای تنظیمات فرم تماس یه همچنین کدی وجود داره:

[contact-form-7 id="1234" title="Contact form 1"]

این رو کپی کنید و مستقیما در یک صفحه خالی پیست کنید..

لینک به ارسال

ويرايش :

پيدا كردم . مرسي آقاي نظري.

تنظيم ديگه اي لازم نيست ؟

خودش به ايميلي كه در ابتداي نصب وردپرس تعريف كردم ارسال ميكنه ؟ يا جاي ديگه اي بايد ايميل خودم رو تعريف كنم.

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

در منوی سمت راست تماس رو پیدا کنید و روش کلیک کنید تا باز بشه ، در صفحه روی جدید کلیک کنید تا یک فرم تماس جدید برای شما ساخته بشه ، اسم فرم و تنظیمات دلخواه‌تون رو اعمال کنید سپس روی ذخیره بزنید تا فرم ساخته بشه ، به صورت خودکار صفحه‌ای باز میشه که در بالا نوشته "این کد را کپی کرده و در پست، صفحه خود قرار دهید." زیر این متن شورت‌کد شما هستش که کپی کنیدش ، سپس به قسمت برگه‌ها/افزودن برگه برید و کدی که کپی کردید در ویرایشگر قرار بدید و نام برگه رو هم "تماس با ما" بنویسید و سپس منتشر کنید ..

لینک به ارسال

مرسي آقا سعيد ؛ در حال ويرايش بودم و نوشته ي شما رو نديدم . ممنونم حل شد.

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

خودش به ايميلي كه در ابتداي نصب وردپرس تعريف كردم ارسال ميكنه ؟ يا جاي ديگه اي بايد ايميل خودم رو تعريف كنم.

بله به همون ایمیل ارسال میشه ، همچنین میتونید در تنظیمات افزونه از ایمیل‌دوم هم استفاده کنید که به 2 جا ارسال بشه ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...