mohammad hosein

ارتقاء نسخه وردپرس از 3.5 به 3.5.1

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

اول یک سوال: کی این نسخه های وردپرس رو به روز می کنه؟ بابا یکی لطفا بهش بگه حداقل یکم فاصله بندازه بین آپدیت ها!انسخه ی 3.5 یه ماه پیش اینا بود اومد الان نسخه ی 3.5.1 اومده.

خوب بریم سر سوال اصلی.

دوستان من نسخه ی 3.5 وردپرس رو دارم.توی ابزارک اخبار وقتی فهمیدم وردپرس بروز شده رفتم قسمت بروز رسانی ها که دیدم مثل اینکه هیچ بروز رسانی ای وجود نداره!.گفتم شاید ریز آپدیت ها رو در قسمت بروزرسانی ها نمیاره.مثلا از 3.5 به 3.5.1 . مجبور شدم دستی ارتقاء بدم.

با کمی گردش در مستندات ، دیدم که این بروز رسانی ها( مثلا از 2.4.2 به 2.4.3 )رو میشه با روش

[[بروزرسانی بوسیله فایل های تغییر کرده]]

مناسب برای ارتقاهای کوچک.

ارتقائ داد.خوب من الان باید چجوری این کار رو بکنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چه کاریه؟دکمه بروز رسانی رو بزنید دیگه(اگه بروزرسانی وجود نداره بازرسی مجدد رو بزنید میاد)

ولی کلا برای این کار بایست فایل هایی که تغییر کرده اند عبارتند از:

wp-includes/default-filters.php
wp-includes/class-http.php
wp-includes/post.php
wp-includes/version.php
wp-includes/js/tinymce/tiny_mce.js
wp-includes/js/tinymce/wp-tinymce-schema.js
wp-includes/js/tinymce/wp-tinymce.js.gz
wp-includes/js/media-editor.js
wp-includes/js/plupload/plupload.silverlight.xap
wp-includes/js/plupload/plupload.html5.js
wp-includes/js/plupload/changelog.txt
wp-includes/js/plupload/plupload.silverlight.js
wp-includes/js/plupload/plupload.flash.swf
wp-includes/js/plupload/plupload.js
wp-includes/js/media-views.js
wp-includes/js/media-editor.min.js
wp-includes/js/media-views.min.js
wp-includes/comment.php
wp-includes/class-wp-embed.php
wp-includes/functions.php
wp-includes/template.php
wp-includes/user.php
wp-includes/media.php
wp-includes/class-wp-xmlrpc-server.php
wp-includes/wp-db.php
wp-includes/media-template.php
wp-includes/class-wp.php
wp-includes/css/editor.min.css
wp-includes/css/editor.css
wp-includes/script-loader.php
readme.html
wp-admin/network.php
wp-admin/includes/image-edit.php
wp-admin/includes/update-core.php
wp-admin/includes/media.php
wp-admin/js/post.min.js
wp-admin/js/post.js
wp-admin/images/sort-2x.gif
wp-admin/css/wp-admin.min.css
wp-admin/css/wp-admin.css
wp-admin/about.php

رو همه رو مجدادا آپ کنید...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب چه کاریه؟دکمه بروز رسانی رو بزنید دیگه(اگه بروزرسانی وجود نداره بازرسی مجدد رو بزنید میاد)

ممنون مرتضی جان.ولی من بروز رسانی رو هم می زنم هیچ اتفاقی نمی افته و می نویسه:

• شما از نگارش مخصوص توسعه‌دهندگان استفاده می‌کنید. شما می‌توانید به آخرین نگارش شبانه (مخصوص توسعه‌دهندگان) به‌صورت خودکار ارتقا دهید یا به‌صورت دستی آن‌را دریافت کرده و نصب نمایید:
    دریافت نگارش شبانه
    شما می‌خواهید وردپرس انگلیسی را نصب کنید. این ارتقا ممکن است باعث از بین رفتن ترجمه‌ی محیط مدیریت شما شود. شاید بهتر باشد منتظر نگارش فارسی بمانید.

این رو از همون موقعی که بروزرسانی 3.5 رو انجام دادم می نویسه.یعنی مشکلی داره که ظاهر نمیشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک بار دیگه وردپرس رو بصورت دستی نصب کن.. الان داری از نسخه آلفا استفاده میکنی... و این اشکال رو همه افرادی که این نسخه رو از وردپرس فارسی دریافت یا بروز رسانی کردند دارند...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان الان من پوسه هایی که در مستندات گفته ( wp-admin و wp-includes ) رو پاک کردم.

بعد نوشته باید اینکار رو بکنم:

فایل های جدید را آپلود کنید و فایل های موجود در root را بر روی قبلی ها آپلود کنید ( فایل هایی نظیر xmlrpc ، wp-rss2 و … ).

اصلا ازش چیزی سر در نمیارم! وردپرس رو از سایت وردپرس فارسی دانلود کردم.بعد با وین رار اکترکسش کردم.بعد اینجا گفته پوشه ها رو آپلود کنید.من موندم چیکار کنم.پوشه ی wp-admin رو دوباره فشرده کردم.بعد آپش کردم.ولی اصلا شکل اولش نشد.مثل یک فایل معمولی شد در حالی که باید آبی نگ می شدو میشد روش کلیک کرد! اما نه...

الان کل سایتم خراب شده و مشکل اینجاست که پشتیبان هم نابود شد!الان همینطوری موندم.یکی کمک کنه.بگه چیکار کنم.ممنون( فقط لطفا سریع تر)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام فیل های وردپرسی جز (wp-config.php و پوشه wp-content ) رو حذف کنید.برید از وردپرس انگلیسی آخرین نسخه رو دریافت کنید.و دوباره مجدادا بارگذاری کنید.

فایل wp-config.php که توی نسخه زیپ شده دریافت شده وجود نداره میمونه wp-contant که اینم مشکلی پیش نمیاره چرا که چون میبینه همه فایل های موجود هستند برای همین نشکلی براتون پیش نمیاره...

دوباره میگم:

1. همه فایل های وردپرس جز اون فایل های مذکور رو حذف کنید.
  2. نسخه آخر رو از این آدرس دریافت کنید.
  3. فایل رو از زیپ در بیارید
  4. همه فایل هارو مجدادا بارگذاری کنید.
  5. تمام شد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام فیل های وردپرسی جز (wp-config.php و پوشه wp-content ) رو حذف کنید.

یه سوال:

تمامی فیل ها رو از وردپرس الانیم حذف کنم یا اونی که دانلود کردم؟

یه سوال دیگه:

چرا وردپرس انگلیسی رو دانلود کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام فیل های وردپرسی جز (wp-config.php و پوشه wp-content ) رو حذف کنید.برید از وردپرس انگلیسی آخرین نسخه رو دریافت کنید.و دوباره مجدادا بارگذاری کنید.

فایل wp-config.php که توی نسخه زیپ شده دریافت شده وجود نداره میمونه wp-contant که اینم مشکلی پیش نمیاره چرا که چون میبینه همه فایل های موجود هستند برای همین نشکلی براتون پیش نمیاره...

دوباره میگم:

1. همه فایل های وردپرس جز اون فایل های مذکور رو حذف کنید.
  2. نسخه آخر رو از این آدرس دریافت کنید.
  3. فایل رو از زیپ در بیارید
  4. همه فایل هارو مجدادا بارگذاری کنید.
  5. تمام شد

همه ی کار هایی که گفتید رو مو به مو رفتم ولی فایلی با نام وردپرس دو کنار دیگر فایل ها به وجود اومد به جای اینکه فایبل ها دونه به دونه بیان! حالا وقتی رو این ودرپرس کلیک می کنیم فایل های وردپرس هستند اون جا.چجوری محتویات درون بسته رو بیارم بیرون؟عکس:

http://p30up.ir/up/05qfh3vl02tcit64fo.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرق بین وردپرس انگلیسی و وردپرس فارسی یک فایل زبان هست که در حال حاظر توی پوشه wp-contetn قرار داره... پس درواقع فرقی نداره... گفتم انگلیسی رو دانلود کنید چرا که فارسی توی این نسخه بروز رسانی روی نسخه های شبانه قرار میدهد(قبلا اینجور نبود فقط توی همین نسخه هست)

توی هاستتون هرچی گفتم رو انجام بدین و حذف کنید)

یک سطح دسترسی به من بدید براتون درست کنم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم