رفتن به مطلب

ارتقاء نسخه وردپرس از 3.5 به 3.5.1

پست های پیشنهاد شده

سلام.

اول یک سوال: کی این نسخه های وردپرس رو به روز می کنه؟ بابا یکی لطفا بهش بگه حداقل یکم فاصله بندازه بین آپدیت ها!انسخه ی 3.5 یه ماه پیش اینا بود اومد الان نسخه ی 3.5.1 اومده.

خوب بریم سر سوال اصلی.

دوستان من نسخه ی 3.5 وردپرس رو دارم.توی ابزارک اخبار وقتی فهمیدم وردپرس بروز شده رفتم قسمت بروز رسانی ها که دیدم مثل اینکه هیچ بروز رسانی ای وجود نداره!.گفتم شاید ریز آپدیت ها رو در قسمت بروزرسانی ها نمیاره.مثلا از 3.5 به 3.5.1 . مجبور شدم دستی ارتقاء بدم.

با کمی گردش در مستندات ، دیدم که این بروز رسانی ها( مثلا از 2.4.2 به 2.4.3 )رو میشه با روش

[[بروزرسانی بوسیله فایل های تغییر کرده]]

مناسب برای ارتقاهای کوچک.

ارتقائ داد.خوب من الان باید چجوری این کار رو بکنم؟

لینک به ارسال

خب چه کاریه؟دکمه بروز رسانی رو بزنید دیگه(اگه بروزرسانی وجود نداره بازرسی مجدد رو بزنید میاد)

ولی کلا برای این کار بایست فایل هایی که تغییر کرده اند عبارتند از:

wp-includes/default-filters.php
wp-includes/class-http.php
wp-includes/post.php
wp-includes/version.php
wp-includes/js/tinymce/tiny_mce.js
wp-includes/js/tinymce/wp-tinymce-schema.js
wp-includes/js/tinymce/wp-tinymce.js.gz
wp-includes/js/media-editor.js
wp-includes/js/plupload/plupload.silverlight.xap
wp-includes/js/plupload/plupload.html5.js
wp-includes/js/plupload/changelog.txt
wp-includes/js/plupload/plupload.silverlight.js
wp-includes/js/plupload/plupload.flash.swf
wp-includes/js/plupload/plupload.js
wp-includes/js/media-views.js
wp-includes/js/media-editor.min.js
wp-includes/js/media-views.min.js
wp-includes/comment.php
wp-includes/class-wp-embed.php
wp-includes/functions.php
wp-includes/template.php
wp-includes/user.php
wp-includes/media.php
wp-includes/class-wp-xmlrpc-server.php
wp-includes/wp-db.php
wp-includes/media-template.php
wp-includes/class-wp.php
wp-includes/css/editor.min.css
wp-includes/css/editor.css
wp-includes/script-loader.php
readme.html
wp-admin/network.php
wp-admin/includes/image-edit.php
wp-admin/includes/update-core.php
wp-admin/includes/media.php
wp-admin/js/post.min.js
wp-admin/js/post.js
wp-admin/images/sort-2x.gif
wp-admin/css/wp-admin.min.css
wp-admin/css/wp-admin.css
wp-admin/about.php

رو همه رو مجدادا آپ کنید...

لینک به ارسال

خب چه کاریه؟دکمه بروز رسانی رو بزنید دیگه(اگه بروزرسانی وجود نداره بازرسی مجدد رو بزنید میاد)

ممنون مرتضی جان.ولی من بروز رسانی رو هم می زنم هیچ اتفاقی نمی افته و می نویسه:

• شما از نگارش مخصوص توسعه‌دهندگان استفاده می‌کنید. شما می‌توانید به آخرین نگارش شبانه (مخصوص توسعه‌دهندگان) به‌صورت خودکار ارتقا دهید یا به‌صورت دستی آن‌را دریافت کرده و نصب نمایید:
    دریافت نگارش شبانه
    شما می‌خواهید وردپرس انگلیسی را نصب کنید. این ارتقا ممکن است باعث از بین رفتن ترجمه‌ی محیط مدیریت شما شود. شاید بهتر باشد منتظر نگارش فارسی بمانید.

این رو از همون موقعی که بروزرسانی 3.5 رو انجام دادم می نویسه.یعنی مشکلی داره که ظاهر نمیشه؟

لینک به ارسال

یک بار دیگه وردپرس رو بصورت دستی نصب کن.. الان داری از نسخه آلفا استفاده میکنی... و این اشکال رو همه افرادی که این نسخه رو از وردپرس فارسی دریافت یا بروز رسانی کردند دارند...

لینک به ارسال

دوستان الان من پوسه هایی که در مستندات گفته ( wp-admin و wp-includes ) رو پاک کردم.

بعد نوشته باید اینکار رو بکنم:

فایل های جدید را آپلود کنید و فایل های موجود در root را بر روی قبلی ها آپلود کنید ( فایل هایی نظیر xmlrpc ، wp-rss2 و … ).

اصلا ازش چیزی سر در نمیارم! وردپرس رو از سایت وردپرس فارسی دانلود کردم.بعد با وین رار اکترکسش کردم.بعد اینجا گفته پوشه ها رو آپلود کنید.من موندم چیکار کنم.پوشه ی wp-admin رو دوباره فشرده کردم.بعد آپش کردم.ولی اصلا شکل اولش نشد.مثل یک فایل معمولی شد در حالی که باید آبی نگ می شدو میشد روش کلیک کرد! اما نه...

الان کل سایتم خراب شده و مشکل اینجاست که پشتیبان هم نابود شد!الان همینطوری موندم.یکی کمک کنه.بگه چیکار کنم.ممنون( فقط لطفا سریع تر)

لینک به ارسال

تمام فیل های وردپرسی جز (wp-config.php و پوشه wp-content ) رو حذف کنید.برید از وردپرس انگلیسی آخرین نسخه رو دریافت کنید.و دوباره مجدادا بارگذاری کنید.

فایل wp-config.php که توی نسخه زیپ شده دریافت شده وجود نداره میمونه wp-contant که اینم مشکلی پیش نمیاره چرا که چون میبینه همه فایل های موجود هستند برای همین نشکلی براتون پیش نمیاره...

دوباره میگم:

1. همه فایل های وردپرس جز اون فایل های مذکور رو حذف کنید.
  2. نسخه آخر رو از این آدرس دریافت کنید.
  3. فایل رو از زیپ در بیارید
  4. همه فایل هارو مجدادا بارگذاری کنید.
  5. تمام شد

لینک به ارسال

تمام فیل های وردپرسی جز (wp-config.php و پوشه wp-content ) رو حذف کنید.

یه سوال:

تمامی فیل ها رو از وردپرس الانیم حذف کنم یا اونی که دانلود کردم؟

یه سوال دیگه:

چرا وردپرس انگلیسی رو دانلود کنم؟

لینک به ارسال

تمام فیل های وردپرسی جز (wp-config.php و پوشه wp-content ) رو حذف کنید.برید از وردپرس انگلیسی آخرین نسخه رو دریافت کنید.و دوباره مجدادا بارگذاری کنید.

فایل wp-config.php که توی نسخه زیپ شده دریافت شده وجود نداره میمونه wp-contant که اینم مشکلی پیش نمیاره چرا که چون میبینه همه فایل های موجود هستند برای همین نشکلی براتون پیش نمیاره...

دوباره میگم:

1. همه فایل های وردپرس جز اون فایل های مذکور رو حذف کنید.
  2. نسخه آخر رو از این آدرس دریافت کنید.
  3. فایل رو از زیپ در بیارید
  4. همه فایل هارو مجدادا بارگذاری کنید.
  5. تمام شد

همه ی کار هایی که گفتید رو مو به مو رفتم ولی فایلی با نام وردپرس دو کنار دیگر فایل ها به وجود اومد به جای اینکه فایبل ها دونه به دونه بیان! حالا وقتی رو این ودرپرس کلیک می کنیم فایل های وردپرس هستند اون جا.چجوری محتویات درون بسته رو بیارم بیرون؟عکس:

http://p30up.ir/up/05qfh3vl02tcit64fo.jpg

لینک به ارسال

فرق بین وردپرس انگلیسی و وردپرس فارسی یک فایل زبان هست که در حال حاظر توی پوشه wp-contetn قرار داره... پس درواقع فرقی نداره... گفتم انگلیسی رو دانلود کنید چرا که فارسی توی این نسخه بروز رسانی روی نسخه های شبانه قرار میدهد(قبلا اینجور نبود فقط توی همین نسخه هست)

توی هاستتون هرچی گفتم رو انجام بدین و حذف کنید)

یک سطح دسترسی به من بدید براتون درست کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...