رفتن به مطلب

مشکل: سایت با مشکلات فنی دچار شده است.

arminhsa11

پست های پیشنهاد شده

باسلام و احترام. وردپرس را بصورت اتوماتیک به 5.2 فارسی آپدیت کردم اما بعد از نصب سایت باز نمیشود و با خطای "سایت با مشکلات فنی دچار شده است." مواجه میشوم. پیشخوان بدون مشکل باز میشه.فقط سایت مشکل پیدا کرده. لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، arminhsa11 گفته است :

باسلام و احترام. وردپرس را بصورت اتوماتیک به 5.2 فارسی آپدیت کردم اما بعد از نصب سایت باز نمیشود و با خطای "سایت با مشکلات فنی دچار شده است." مواجه میشوم. پیشخوان بدون مشکل باز میشه.فقط سایت مشکل پیدا کرده. لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز

در ابتدا نسخه php هاستتون رو بررسی کنید که بالاتر از 5.6 باشه

در نسخه 5.2 وردپرس بعد از نمایش این صفحه ایمیلی حاوی خطاها برای مدیریت وبسایت ارسال میکنه

پیشنهاد میکنم site healt status رو بررسی کنید

http://domain.com/wp-admin/site-health.php

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، cherry گفته است :

سلام دوست عزیز

در ابتدا نسخه php هاستتون رو بررسی کنید که بالاتر از 5.6 باشه

در نسخه 5.2 وردپرس بعد از نمایش این صفحه ایمیلی حاوی خطاها برای مدیریت وبسایت ارسال میکنه

پیشنهاد میکنم site healt status رو بررسی کنید

http://domain.com/wp-admin/site-health.php

صفحه سلامت سایت رو باز کردم مشکلات رو نشون داد که در عکس ضمیمه شده

چیکار کنم مشکل برطرف بشه؟

Untitled.jpg

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، arminhsa11 گفته است :

صفحه سلامت سایت رو باز کردم مشکلات رو نشون داد که در عکس ضمیمه شده

چیکار کنم مشکل برطرف بشه؟

Untitled.jpg

نسخه php هاست رو بررسی کنید که پایینتر از 5.6 نباشه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، cherry گفته است :

نسخه php هاست رو بررسی کنید که پایینتر از 5.6 نباشه

نسخه php از توی هاست روی 5.6 بود.رو 7 هم گذاشتم طبق عکس ضمیمه بازم سایت باز نمیشه

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط arminhsa11
لینک به ارسال
در هم اکنون، arminhsa11 گفته است :

نسخه php از توی هاست روی 5.6 بود.رو 7 هم گذاشتم طبق عکس ضمیمه بازم سایت باز نمیشه

ایمیلی از وردپرس دریافت نکردی؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، cherry گفته است :

ایمیلی از وردپرس دریافت نکردی؟

نه ایمیلی دریافت نکردم. لازم به ذکره که افزونه "امنیت کامل وردپرس" دارم و با این افزونه پیشوند جداول تغییر دادم. این میتونه مشکلی ایجاد کنه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، arminhsa11 گفته است :

نه ایمیلی دریافت نکردم. لازم به ذکره که افزونه "امنیت کامل وردپرس" دارم و با این افزونه پیشوند جداول تغییر دادم. این میتونه مشکلی ایجاد کنه؟

تغییر پیشوند جداول باید در ابتدای کار و هنگام نصب وردپرس انجام بشه و در صورت انجام اینکار بعد از مدت طولانی و ایجاد تغییرات بسیار زیاد در وبسایت باعث بروز مشکلاتی میشه

در صورت امکان از خصوصی دسترسی بدین براتون بررسی کنم

لینک به ارسال
در هم اکنون، cherry گفته است :

تغییر پیشوند جداول باید در ابتدای کار و هنگام نصب وردپرس انجام بشه و در صورت انجام اینکار بعد از مدت طولانی و ایجاد تغییرات بسیار زیاد در وبسایت باعث بروز مشکلاتی میشه

در صورت امکان از خصوصی دسترسی بدین براتون بررسی کنم

یه شماره تلفن میذارین

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من هم شبیه همین مشکل رو دارم.

هم صفحه پیشخوان و صفحات بخش مدیریت کامل لود نمیشه و هم وقتی مشتری از درگاه بانکی برمیگرده به سمت سایت، می‌نویسه سایت با مشکلات فنی مواجه است و شماره پیگیری و... نمی‌ده به مشتری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...