ahmad25532

سطح دسترسی کاربرا

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. چجوری میتونم به کاربر با نقش نویسنده یا ویرایشگر اجازه بدم که محصولات و سفارشات رو هم ببینه و بتونه باهاشون کار کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام. چجوری میتونم به کاربر با نقش نویسنده یا ویرایشگر اجازه بدم که محصولات و سفارشات رو هم ببینه و بتونه باهاشون کار کنه.

درود در قسمت پیشخوان سایت سمت راست افزودن کاربر جدید رو بزنید

و بعد در قسمت انتهای صفحه نقشش رو میتونید تغییر بدید. از مشترک گرفته تا نویسنده الی ویرایشگر موجوده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود در قسمت پیشخوان سایت سمت راست افزودن کاربر جدید رو بزنید

و بعد در قسمت انتهای صفحه نقشش رو میتونید تغییر بدید. از مشترک گرفته تا نویسنده الی ویرایشگر موجوده.

سلام. میخوام به همون نقش ها کارای جدید بسپارم. مثلا نقش نویسنده بتونه محصولات رو هم مدیریت کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام. میخوام به همون نقش ها کارای جدید بسپارم. مثلا نقش نویسنده بتونه محصولات رو هم مدیریت کنه.

درود

جناب فکرنکنم همچین چیزی بشه چون سطح دسترسی نقش مدیریت از نقش نویسنده بالاتره!

از افزونه فوق که دوست عزیز در بالا گفتن استفاده کنید شاید جواب گرفتید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mizfa
      سلام کسی میدونه باید چطوری بتونم واحد پولی رو در کدها عوض کنم؟
      درواقع الان تومان است و تومان در کدها به این شکل هست IRT و میخوام همین تومان باشه ولی currency بشه USA
      ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که چطور میشه واحد تومان رو بیایم currency رو با کد php عوض کنیم و دست به افزونه های ووکامرس و ووکامرس فارسی نزنیم.

• توسط ahmad25532
      سلام. سایت قبلیم روی اپن کارت هست. تعداد زیادی محصول داخل اضافه شده. میخوام انتقالش بدم به وردپرس و ووکامرس. اولا اینکه منطقی هست که انتقال بدم یا همون اپن کارت بهتره؟ و اینکه چجوری میتونم محصولات رو از اونور اکسپورت کنم به اینور؟ اگه افزونه ای نیست یا راهی وجود نداره کسی هست که انجام بده؟ هزینه و زمانش رو بهم اعلام کنه. ممنون
    • توسط Worldword
      سلام.
      آپدیت جدیدی برای ووکارس اومده بود . روی بروزرسانی خودکار کلیک کردم که این خطا رو داد ( به‌روزرسانی ناموفق شد: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"> 504 Gateway Timeout)   و بعد از اینکه مجددا سایت رو ریلود کردم یک خطای دیگه داد که مربوط به افزونه ووکامرس فارسی بود و سایت کلا بالا نمیومد. بعد از اینکه ووکامرس فارسی رو از هاست حذف کردم مشکل حل شد. لازم به ذکره که ووکامرس داخل پوشه پلاگین ها ( داخل هاست ) بود  اما در بخش افزونه های وردپرس نبود و همچنین پیغامی نمایش میداد که ووکامرس نصب نیست. این چه مشکلی هست و چرا بوجود میاد و چیکار کنم که دیگه رخ نده . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. این اداهای سیستم وردپرس خیلی آزاد دهنده ست. هر لحظه باید این آمادگی رو داشته باشی که سایتت با مشکل روبرو بشه.
    • توسط naderi
      سلام .. من یه سایت دارم که سرویس اینترنتی میفروشه .. میخوام زمانی که کاربر روی دکمه انتخاب پلن کلیک کرد ، بره تو صفحه ثبت نام و بعد ادامه رو که زد بره تو صفحه پرداخت .. این کار به چه صورت میشه که انجام بشه ؟
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      من یک سوال در زمینه ووکامرس و ایمیل های ارسالیش داشتم. خواستم بدونم چطوری میشه یک ایمیل دیگه بجز ایمیل های پیش فرض ووکامرس برای مشتریان ارسال کنیم؟
      توضیحات بیشتر » 
      به عنوان مثال من یک پک آموزشی دارم و روی آن یک رمز قرار دادم میخوام وقتی مشتری اقدام به خرید این پک میکنه این رمز اتوماتیک برای اون محصول ارسال بشه. یعنی اگر من ده تا محصول داشتم اگر محصول یکم رمز داره فقط بعد از خرید محصول یک رمز ارسال بشه نه برای 9 محصول دیگه.
      امیدوارم منظورمو کامل رسونده باشم. با تشکر