رفتن به مطلب

نشان ندادن تصاویر در نوشته ها

Creasy

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اعضای محترم انجمن.

دوستان جدیدا یه مشکلی برای سایتم پیش اومده و هر کاری کردم درست نشد, اونم این هست که تصاویر داخل نوشته در سایتم نمایش داده نمیشه مثال زیرو ببینید

screenshot_20190516_185229.png

حالا این محیط ویرایش نوشته رو ببینید که چند تا عکس داره و هیچ کدوم تو نوشته نمایش داده نمیشه

screenshot_20190516_185543.png

screenshot_20190516_185600.png

تمام افزونه هارو غیر فعال کردم و... ولی جواب نداد نمیدونم چرا اینجوری شده

اگه میتونید کمکم کنید مرسی

ویرایش شده توسط Creasy
لینک به ارسال

سلام

اولین کاری که باید انجام بدین اینه که داخل سورس صفحه بررسی کنین که اصلا عکس وجود داره یا نه اگر وجود داشته باشه و نمایش داده نشه مبدا نشون ندادنش به خاطر CSS یا JS هست. ولی اگر کلا عکس کلا در سورس صفحه هم وجود نداشته باشه از سمت backend باید بررسی بشه .

اگر خودتون نمیتونین این کار رو انجام بدین آدرس سایتتون رو قراربدین تا من یا یکی از بچه های انجمن راهنماییتون کنن.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، دنیای وردپرس گفته است :

سلام

اولین کاری که باید انجام بدین اینه که داخل سورس صفحه بررسی کنین که اصلا عکس وجود داره یا نه اگر وجود داشته باشه و نمایش داده نشه مبدا نشون ندادنش به خاطر CSS یا JS هست. ولی اگر کلا عکس کلا در سورس صفحه هم وجود نداشته باشه از سمت backend باید بررسی بشه .

اگر خودتون نمیتونین این کار رو انجام بدین آدرس سایتتون رو قراربدین تا من یا یکی از بچه های انجمن راهنماییتون کنن.

مثل اینکه مشکل از افزونه ی wp rocket بود و بعد حذف کاملش درست شد مشکل

با تشکر از راهنمایی شما 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...