ahmad25532

سایز شبیه سایت شیکسون

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. چجوری میتونم ویژگی سایز رو تو سایتم شبیه سایت شیکسون کنم. البته یه داستان دیگه هم داره. اینکه رو سایزهای ناموجود میزنی دکمه "افزودن به سبد خرید" عوض میشه. میشه "به من اطلاع بده"

Capture.PNG

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط DariushGreat
      با درود و ارج
      به طور پیش فرض برای هر کالا یک گزینه از متغیرها رو فعال کردیم که به محض ورود به صفحه محصول، گزینه روی اون قرار داره. مانند تصویر زیر:

به محض زدن افزودن به سبد خرید طبق روال صفحه رفرش می شه و پیام زیبایی می ده کالا به سبد خرید افزوده شد. تا این جا مشکلی نیست. مشکل از جایی آغاز می شه که پس از رفرش گزینه متغیر کالا روی مقدار خالی قرار می گیره و دکمه افزودن به سبد خرید غیرفعال می شه. مانند زیر:

چی کار کنم که اینطور نشه؟
      سپاس از راهنمایی و کمکتون
    • توسط mrmir
       با سلام روشی یا افزونه ای برای محدودیت حداقل تعداد محصول متغیر بصورت مجزا یا اعمال تخفیف بر روی محصول متغیر بصورت مجزا می خاستم . با تشکر
    • توسط behnam.bmkh
      Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/--------/domains/-------.com/public_html/wp-content/plugins/dokan-pro/includes/shipping-gateway/shipping.php on line 299
      دوستان من تو صفحه تکمیل سفارش با این پیام مواجه شدم
      اینو چطور رفع کنم؟
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط macse
      سلام
      احتمالا با WC Marketplace آشنا هستید این افزونه مثل افزونه دکان به ووکامرس این امکان رو اضافه می کنه که بشه چندین فروشنده دریک فروشگاه داشت (multi vendor) من نسخه ۳.۳.۶ شمسی کردم (ازجمله date picker) زبان فارسی هم از قبل براش موجود هستش ...
      توجه داشته باشید که به افزونه شمسی ساز وردپرس که در همین انجمن ارائه شده نیاز خواهید داشت.
      این افزونه درکل رایگان هست نسخه شمسی شده هم همین طور... امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره...
      dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi.zip