chemist

مشکل با افزونه parsidate

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام؛

من از افزونه بسیار خوب پارسی دیت برای شمسی کردن تاریخ استفاده می کنم

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

مشکلی که دارم این هست در قسمت پستها و ... تاریخ به درستی نمایش داده میشه ولی در قسمت کامنتهای قالب که مدت زمان گذشته از تاریخ ارسال کامنت رو نمایش میده، مینویسه 49 سال! پیش

چطور باید این مورد را اصلاح کنم؟ با غیر فعال کردن افزونه پارسی دیت به درستی نمایش میده

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

لازم به ذکر هست که با چند تا از افزونه نه چندان معروف، تست شد و این مشکل وجود نداشت ولی باز ترجیح بنده استفاده از افزونه مورد تأیید انجمن وردپرس پارسی هست.

با سپاس

ویرایش شده در توسط chemist
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، chemist گفته است :

با سلام و احترام؛

من از افزونه بسیار خوب پارسی دیت برای شمسی کردن تاریخ استفاده می کنم

https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

مشکلی که دارم این هست در قسمت پستها و ... تاریخ به درستی نمایش داده میشه ولی در قسمت کامنتهای قالب که مدت زمان گذشته از تاریخ ارسال کامنت رو نمایش میده، مینویسه 49 سال! پیش

چطور باید این مورد را اصلاح کنم؟ با غیر فعال کردن افزونه پارسی دیت به درستی نمایش میده

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

لازم به ذکر هست که با چند تا از افزونه نه چندان معروف، تست شد و این مشکل وجود نداشت ولی باز ترجیح بنده استفاده از افزونه مورد تأیید انجمن وردپرس پارسی هست.

با سپاس

سلام این مشکل رو من هم داشتم، داخل انجمن گفتم، خود آقای گرانسایه گفتند که در آپدیت بعدی این مشکل رو بررسی و حل میکنن، فعلا باید تا آپدیت جدید صبر کنیم (اگر نمیخواین اون 49 سال نشون داده بشه می‌تونید موقتا قسمت شمسی‌ساز پلاگین رو غیرفعال کنید)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقت بخیر

کد اون بخش رومیتونید برای من ارسال کنین؟

چون این مشکل بسته به نوع کدنویسی اون بخش هم میتونه متفاوت باشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام و سپاس فراوان از جناب مهندس گرانسایه عزیز و عذرخواهی جهت تأخیر در پاسخدهی؛

جناب مهندس؛ از آنجایی که  اشرافی بر روی کدها ندارم، فایل را به صورت کامل جهت بررسی ضمیمه این تیکت می نمایم.

با سپاس فراوان

Attached.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 5/18/2019 at 11:05، Morteza گفته است :

سلام وقت بخیر

کد اون بخش رومیتونید برای من ارسال کنین؟

چون این مشکل بسته به نوع کدنویسی اون بخش هم میتونه متفاوت باشه.

ظاهراً ضمیمه قابل دانلود نیست، جای دیگری هم آپلود کردم

http://shimist.parsaspace.com/Attached.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط comp90
      سلام و عرض ادب:
      بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.
      برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط mohammadgdz
      سلام دوستان
      من با مشکلی موجه شدم که نمیتونم افزونه و وردپرس رو آپدیت کنم ، قالب و افزونه نصب کنم . 
      و با پیغام " بروزرسانی ناموفق شد: Internal Server Error " مواجه میشم .
      افزونه هارو دونه دونه غیر فعال کردم درست نشد .
      و تمام کار هایی که می دونستم و تو سایت ها خوندم انجام دادم و دست آخر هاست روهم عوض کردم نشد .
      ممنون میشم کمکم کنید .

• توسط samen
      سلام به دوستان عزیز
      راستش مطالب سایت من کلا ویدیو هستن ( https://widio.ir )
      حالا میخوام از کدهای اسکیما و استراکچرددیتا گوگل استفاده کنم اما مشکلی وجود داره
      وقتی کدهای اسکیما رو بهش میدم؛ افزونه یواست سئو میاد و این متاتگ رو به مطالب اضافه می کنه
      <meta property="og:type" content="article" /> حالا میخوام ببینم چطور میشه کد بالا رو به کد پائین تبدیل کنیم؟
      <meta property="og:type" content="video" /> یعنی در واقع میخوام بجای article واژه video بذارم
      پیشاپیش ممنون از دوستان
    • توسط mahanm93
      سلام
      من میخوام در سایت برای اعضا مطالبی رو به نمایش بذارم که کاربران غیر عضو اصلا اون بخش یا اون دسته بندی رو نبینن.
      همچنین در حال حاضر  نمی خوام اون دسته از مطالب ایندکس بشن چون محتواش باعث سایت فیلتر بشه.
      آیا راهی هست بعدا این مطلب ایندکس بشن ولی فقط برای اعضا نمایش داده بشن؟ 
      اصلا بین این دو تا ربطی هستش؟ مطالب اختصاصی اگر نمایش داده نشن ایندکس هم نمیشن؟
      بهترین افزونه برای این کار چی هست؟
      بسیار ممنونم
    • توسط volleyworld
      سلام، امیدوارم سال جدید رو خوب شروع کرده باشید.

میخواستم بدونم افزونه ای وجود داره که بشه مثل ورزش سه منو سازی کرد و داخل ابزارک ها قرار داد؟ (فایل پیوست)
      نیاز به ذکره که میخوام داخل هر تب به صورت دستی شورت کد قرار بدم و نیاز به چیز پیچیده ای ندارم.