رفتن به مطلب

مشکل ریدایرکت یک آدرس از سایت به صفحه اول

dreamsss2011

پست های پیشنهاد شده

درود و ضمن خسته نباشید.

برای این سایت caspian98.com که در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران هست. من یک مشکلی دارم.

من میخوام یک برگه بسازم برای لوله بازکنی تهران که آدرسش میشه این در واقع » https://caspian98.com/لوله-بازکنی-تهران/

ولی وقتی وارد می کنم میشه لوله بازکنی تهران 2.

حالا وقتی روی این آدرس کلیک می کنم » https://caspian98.com/لوله-بازکنی-تهران/ خود به خود ریدایرکت میشه به صفحه اول سایت.

من از افزونه ریدایرکت هم استفاده می کنم ولی همه آدرس هاش رو گشتم چیزی نبود. توی برگه های دیگه گشتم چیزی ندیدم.

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند واجبه.

لینک به ارسال

@dreamsss2011

ریدایرکت توسط وب سرور انجام نمیشه کار وردپرس هست.

افزونه های ریدایرکت رو غیرفعال کنید و مجدد با یک مرورگر با کش خالی تست کنید.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

@dreamsss2011

ریدایرکت توسط وب سرور انجام نمیشه کار وردپرس هست.

افزونه های ریدایرکت رو غیرفعال کنید و مجدد با یک مرورگر با کش خالی تست کنید.

از توجه شما سپاسگذارم. همه افزونه هارو غیر فعال کردن و کش کل مرورگر رو پاک کردم الان هم از گوشی هم لپ تاپ بازم ریدایرکت میشه.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، hamed0837 گفته است :

کش مرورگر رو خالی کن

ممنونم جناب تست کردم قبلا با مرورگرهای دیگه و کلی دنبال پست و برگه های مشابه با این آدرس بودم ولی چیزی دستگیرم نشد.

لینک به ارسال

مشکل رو پیدا کردم. اینکه این اول سایت توسط یک برگه جداگانه ساخته شده بود و در آدرس اون از لوله بازکنی تهران استفاده شده بود. و الان به درستی آدرس ثبت شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...