رفتن به مطلب

مشکل با تگ h1 h2 و...

soshiant

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

راهی هست که بشه از طریق css برای تگهای h1 , h2 و... دستوری رو وارد کنیم که هیچ تغییری در متن نکنن؟ یعنی وقتی من کلیدواژه رو در متن داخل تگ h  میذارم، نه بزرگ بشه، نه کوچیک بشه، نه تغییری بکنه؟ از لحاظ ظاهری انگار که اصلا اون تگ روش لحاظ نشده

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، soshiant گفته است :

دوستان سلام

راهی هست که بشه از طریق css برای تگهای h1 , h2 و... دستوری رو وارد کنیم که هیچ تغییری در متن نکنن؟ یعنی وقتی من کلیدواژه رو در متن داخل تگ h  میذارم، نه بزرگ بشه، نه کوچیک بشه، نه تغییری بکنه؟ از لحاظ ظاهری انگار که اصلا اون تگ روش لحاظ نشده

درود

بنده تجربه ای در این زمینه ندارم

اما با صفحه ساز اینکارو کردم و جواب داده.

و مطمئنا خودت تجربه داری که میتونی بعد انتخاب تگ مورد نظر سایزشو کم کنی.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، soshiant گفته است :

دوستان سلام

سلام دوست عزیز ، نمی دونم این کاری که میخواین انجام بدین دقیقا فایده اش چی هست و به چه علت میخواید انجام بدید، ولی میتونید در فایل استایل css کدهایی زیر رو اضافه کنید ، اگر اجرا نشد در کنار هر خط قبل از علامت ;  عبارت !important رو باید اضافه کنید : 

h1, h2, h3, h4, h5, h6 , p {
  font-size: 14px;
   font-weight: normal;
   line-height: 18px;
  color: #000;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...