رفتن به مطلب

انتقال محصول از اپن کارت به ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. سایت قبلیم روی اپن کارت هست. تعداد زیادی محصول داخل اضافه شده. میخوام انتقالش بدم به وردپرس و ووکامرس. اولا اینکه منطقی هست که انتقال بدم یا همون اپن کارت بهتره؟ و اینکه چجوری میتونم محصولات رو از اونور اکسپورت کنم به اینور؟ اگه افزونه ای نیست یا راهی وجود نداره کسی هست که انجام بده؟ هزینه و زمانش رو بهم اعلام کنه. ممنون

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام. سایت قبلیم روی اپن کارت هست. تعداد زیادی محصول داخل اضافه شده. میخوام انتقالش بدم به وردپرس و ووکامرس. اولا اینکه منطقی هست که انتقال بدم یا همون اپن کارت بهتره؟ و اینکه چجوری میتونم محصولات رو از اونور اکسپورت کنم به اینور؟ اگه افزونه ای نیست یا راهی وجود نداره کسی هست که انجام بده؟ هزینه و زمانش رو بهم اعلام کنه. ممنون

سلام

این افزونه (OpenСart to WooCommerce Migration) رو ی بررسی کنید

وبسایت اصلی

https://www.shopping-cart-migration.com/shopping-cart-migration-options/4924-opencart-to-woocommerce-migration

مخزن وردپرس

https://wordpress.org/plugins/cart2cart-opencart-to-woocommerce-migration/

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

باسلام

من این افزونه رو نصب کردم و طبق راهنماش انجام دادم

ظاهرا برای تکمیل کار باید پول واریز بشه اونم به دلار

لینک به ارسال

باسلام از دوستان کسی هست که راهنمایی کنه

خیلی برای مهم هستش

ممنون

ویرایش شده توسط ABOLFAZLE
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ در 15:07، asadiy4n گفته است :

سلام

اگر امکان خرید دلاری براتون فراهم نیست می تونید از وبسایت های واسط استفاده کنید تا خرید رو براتون انجام بدن

البته که نسخه رایگان نیازی به خرید نداره

باسلام

من فقط میخوام محصولات منتقل بشه

رایگان نمیشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...