رفتن به مطلب

وردپرس و امنیت

Worldword

پست های پیشنهاد شده

سلام. 

دوستان ، ما داریم روی راه اندازی یک سیستم فروشگاهی برپایه ی وردپرس کار میکنیم. درسته که سیستم وردپرس برای فروشگاه طراحی نشده اما قابلیت پیاده سازی یک فروشگاه کامل رو داراست. حالا سوال اصلی و اساسی اینه که ، اگر بیس و پایه ی فروشگاه ما وردپرس باشه ، اما تمام امکانات و ویژگی های مدنظرمون رو از نظر امنیتی ، کاربردی و .... به صورت اختصاصی براش بنویسیم ، آیا باز هم میشه گفت که سیستم وردپرس پیشنهاد نمیشه ؟ در واقع ما فقط میخوایم یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتمون داشته باشیم که وردپرس رو انتخاب کردیم. نظر اساتید در اینباره چیه ؟

لینک به ارسال

وردپرس از نظر من بهترین سیستمه با واکنش پذیری بسیار بالا که هر ایده ای رو میشه روش اجرا کرد / اینکه بخواهید سایت فروشگاهی روش بالا بیارید 100 درصد بنظر من کار خیلی خوب و بهتریه نسبت به خیلی سیستم های موجود دیگر

لینک به ارسال
در در 5/23/2019 at 17:32، Worldword گفته است :

سلام. 

دوستان ، ما داریم روی راه اندازی یک سیستم فروشگاهی برپایه ی وردپرس کار میکنیم. درسته که سیستم وردپرس برای فروشگاه طراحی نشده اما قابلیت پیاده سازی یک فروشگاه کامل رو داراست. حالا سوال اصلی و اساسی اینه که ، اگر بیس و پایه ی فروشگاه ما وردپرس باشه ، اما تمام امکانات و ویژگی های مدنظرمون رو از نظر امنیتی ، کاربردی و .... به صورت اختصاصی براش بنویسیم ، آیا باز هم میشه گفت که سیستم وردپرس پیشنهاد نمیشه ؟ در واقع ما فقط میخوایم یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتمون داشته باشیم که وردپرس رو انتخاب کردیم. نظر اساتید در اینباره چیه ؟

درود

بنده از وردپرس استفاده می کنم و به نظرم همه چی میتونی روش پیاده سازی کنی و نسبت به سیستم های دیگه کارت راحت تره...

در ضمن امکان شخصی سازی بالایی داره و حتما از چایلد تم استفاده کن برای اففزودن کدهای اختصاصی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...