رفتن به مطلب

سوال در مورد استفاده از cdn برای وردپرس و گوگل

پست های پیشنهاد شده

12

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد

لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

5ce8c9a98310c_Screenshot(182).thumb.png.3ee80df6eff371ae7f638d1b44a24324.png5ce8c9b0505fd_Screenshot(181).thumb.png.6cfa22f5b17d9e75c83be65ce82d88bd.png

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه

باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز cdn  و یا هاست دانلود با هم تفاوت دارند

از ادرسی که در سایت گوگل درایو زده بودی (عکس اول) متوجه شدم که سایتت رو میخوای به هاست دانلود وصل کنی که اصلا به این روش نیست!

یا اینکه کلا میخوای cdn داشته باشی برای سایت؟

بیشتر توضیح بده.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

دوست عزیز cdn  و یا هاست دانلود با هم تفاوت دارند

از ادرسی که در سایت گوگل درایو زده بودی (عکس اول) متوجه شدم که سایتت رو میخوای به هاست دانلود وصل کنی که اصلا به این روش نیست!

یا اینکه کلا میخوای cdn داشته باشی برای سایت؟

بیشتر توضیح بده.

سلام 

می خوام کتابخانه وردپرسم رو به گوگل درایوم متصل کنم      عکس ها و فایل های سایت بره رویه گوگل درایوم

از افزونه Use-your-Drive     از این لینک https://www.persianscript.ir/use-your-drive-google-drive-plugin-wordpress/

هم استفاده کردم     بعد دادن دسترسی به گوگل درایوم ندیدم فایل ها و عکس های سایت جا به جا بشن     و بعد آپلود فایل بازم فایل ها به هاست اصلی می رفتن

از یک شرکت گوگل درایو  نامحدود گرفتم    حالا می خوام ازش اینجوری استفاده کنم      نمیخوام کل سایت از هاست اصلیم بیاد رویه گوگل درایو فقط همین کتابخانه وردپرس متصل بشه بهش رو می خوام

کاربر ها عکس یا فایل آپلود کردن از این طریق بریزه تویه گوگل درایو

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، armanq گفته است :

سلام 

می خوام کتابخانه وردپرسم رو به گوگل درایوم متصل کنم      عکس ها و فایل های سایت بره رویه گوگل درایوم

از افزونه Use-your-Drive     از این لینک https://www.persianscript.ir/use-your-drive-google-drive-plugin-wordpress/

هم استفاده کردم     بعد دادن دسترسی به گوگل درایوم ندیدم فایل ها و عکس های سایت جا به جا بشن     و بعد آپلود فایل بازم فایل ها به هاست اصلی می رفتن

از یک شرکت گوگل درایو  نامحدود گرفتم    حالا می خوام ازش اینجوری استفاده کنم      نمیخوام کل سایت از هاست اصلیم بیاد رویه گوگل درایو فقط همین کتابخانه وردپرس متصل بشه بهش رو می خوام

کاربر ها عکس یا فایل آپلود کردن از این طریق بریزه تویه گوگل درایو

درود

تا حالا از این افزونه استفاده نکردم و تجربه ای در مورد ندارم.

ولی همه این کارهارو هاست دانلود هم انجام میده

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

تا حالا از این افزونه استفاده نکردم و تجربه ای در مورد ندارم.

ولی همه این کارهارو هاست دانلود هم انجام میده

هاست دانلودی برای سرعتش باید از شرکت خوبی باشه    که اونام حجم های بالا دارن و قیمتای میلیونی               گوگل درایوم نامحدوده و سرعتش هم خیلی خوبه  برای همین می خوام ازش استفاده کنم تا از هزینه های اون هم راحت شم هم سرعت دانلود بیاد بالا

ولی هرچی تویه گوگل و انجمن ها گشتم نفهمیدم باید چکار کنم   API های گوگل درایوم نگاه کردم فهمیدم میشه همچین کاری کرد  ولی اینکه چجوریش رو دونبالم

ممنون

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، armanq گفته است :

هاست دانلودی برای سرعتش باید از شرکت خوبی باشه    که اونام حجم های بالا دارن و قیمتای میلیونی               گوگل درایوم نامحدوده و سرعتش هم خیلی خوبه  برای همین می خوام ازش استفاده کنم تا از هزینه های اون هم راحت شم هم سرعت دانلود بیاد بالا

ولی هرچی تویه گوگل و انجمن ها گشتم نفهمیدم باید چکار کنم   API های گوگل درایوم نگاه کردم فهمیدم میشه همچین کاری کرد  ولی اینکه چجوریش رو دونبالم

ممنون

درود

بنده با گوگل درایو از سایت پشتیبانی میگرفتم

با هاست دانلود هم سرعت سایت رو بردم بالا و اینکه هاست دانلود 5 گیگابایت رو بنده با هزینه 100 هزارتومن سالیانه خریداری کردم

سوالی بود در خدمتم.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

بنده با گوگل درایو از سایت پشتیبانی میگرفتم

با هاست دانلود هم سرعت سایت رو بردم بالا و اینکه هاست دانلود 5 گیگابایت رو بنده با هزینه 100 هزارتومن سالیانه خریداری کردم

سوالی بود در خدمتم.

بله   دقیقا من هم چند دقیقه پیش همین کار به فکرم رسید و انجام دادم     با گوگل درایو فایل های حجیم رو لینک مستقیم میسازم   و هاست۱۰گیگ دانلودیم برای آپلود عکس و فایل های متنی کاربرا هست راه خوبیه    این ب کنار

یک مشکلی که دارم لینک مستقیم می سازم با گوگل درایو و درست هم هست   ولی فایل های مثلا یک گیگ رو وقتی رویه لینک مستقیم میزنم یک صفحه میاد که حجم فایل زیاده و آنتی ویروس گوگل نتونست برسیش کنه  و یک گزینه دانلود در هر صورت هم داره       این به خاطر یکی از افزونه های کروم یا گوگل درایو من هست یا شما هم این مشکل رو دیدید؟ میشه خاموشش کرد و رفع بشه؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، armanq گفته است :

بله   دقیقا من هم چند دقیقه پیش همین کار به فکرم رسید و انجام دادم     با گوگل درایو فایل های حجیم رو لینک مستقیم میسازم   و هاست۱۰گیگ دانلودیم برای آپلود عکس و فایل های متنی کاربرا هست راه خوبیه    این ب کنار

یک مشکلی که دارم لینک مستقیم می سازم با گوگل درایو و درست هم هست   ولی فایل های مثلا یک گیگ رو وقتی رویه لینک مستقیم میزنم یک صفحه میاد که حجم فایل زیاده و آنتی ویروس گوگل نتونست برسیش کنه  و یک گزینه دانلود در هر صورت هم داره       این به خاطر یکی از افزونه های کروم یا گوگل درایو من هست یا شما هم این مشکل رو دیدید؟ میشه خاموشش کرد و رفع بشه؟

درود

فکر نکنم مشکل باشه چون بنده هم همیشه این گزینه رو دیدم حتی با فایلی که حجمش کمه. فکر نکنم پیشفرض خود گوگله.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...