ahmad4u

مشکل افزونه CyStat با php7

1 پست در این موضوع قرار دارد

متاسفانه خیلی وقت هست که افزونه آمارگیر  CyStat  توسط نویسنده آن بروزرسانی نشده ( آخرین به‌روزرسانی در: 11 سال پیش )  و این باعث شده بر روی php7 به بعد اجرا نشه

دوستان میتونن یک لطفی کنند و این افزونه را برای php 7 و بالاتر ویرایش و تصحیح کنند.

نقل قول

اطلاع دارم که افزونه های آمارگیر بهتری هم بجر این افزونه هست .. اما بدلیل اینکه آمار 10 ساله سایت در آن هست، میخواهیم با همان ادامه دهیم

لینک صفحه افزونه امارگیر CyStat : 
https://wordpress.org/plugins/cystats

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jahan90
      با سلام 
      بنده یک قالب خریدم از شرایطش نصب افزونه cystat است از سایت بیست اسکریپت دانلود کردم ولی نصب نشد مشکل داشت در اینترنت هم وجود نداشت لطف می کنید یه نسخه ساده و تست شده را برای دانلود بگذارید .ممنون
    • توسط hamidtbt
      سلام . پوسته م پوسته سیات ام گرافیک هستش. این پوسته فقط با افزونه CyStat کار میکنه یعنی وقتی غیر فعال میشه صفحه لود نمیشه . من میخواستم از افزونه WP-Statistics استفاده کنم به دلایلی که در برخی از سیات ها خوندم فشار کمی به سرور میاره. ولی مشکل با افزونه CyStat هستش شماره راه حلی دارید . درضمن من ابتدا کد های که در سایدبار هستش را پاک سپس افزونه را غیر فعال میکنم . بعدش افزونه WP-Statistics فعال میکنم و کد هاش را در قالب قرار میدم وقتی سایت را باز میکنم همه چی بهم میرزه.