رفتن به مطلب

مشکل فراخوانی css در functions

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخواستم فایل های css و js رو به جای اینکه تو هدر و به وسیله get_template_directory_uri فراخوانی کنم به صورت enqueu_style در functions قالبم تعریف کنم ولی متاسفانه تغییرات اعمال نمیشه این روشی که توی تصویر استفاده کردم مشکلش چیه ؟ 

css.png

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام من میخواستم فایل های css و js رو به جای اینکه تو هدر و به وسیله get_template_directory_uri فراخوانی کنم به صورت enqueu_style در functions قالبم تعریف کنم ولی متاسفانه تغییرات اعمال نمیشه این روشی که توی تصویر استفاده کردم مشکلش چیه ؟ 

css.png

وقت بخیر

به این شکل میتونین استفاده کنید

wp_enqueue_style('bootstrap',get_template_directory_uri() . '/css/bootstrap.min.css');

و برای فایل های js میتونین از کد زیر استفاده کنین

wp_enqueue_script('bootstrap',get_template_directory_uri() . '/js/bootstrap-min.js',array('jquery'),'1',true);

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 5/26/2019 at 10:51، miladalizade گفته است :

وقت بخیر

به این شکل میتونین استفاده کنید

wp_enqueue_style('bootstrap',get_template_directory_uri() . '/css/bootstrap.min.css');

و برای فایل های js میتونین از کد زیر استفاده کنین

wp_enqueue_script('bootstrap',get_template_directory_uri() . '/js/bootstrap-min.js',array('jquery'),'1',true);

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

سلام کدهای خودمم که مثل شماست ولی اجرا نمیشه به هر حال !

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام کدهای خودمم که مثل شماست ولی اجرا نمیشه به هر حال !

وقت بخیر

اگه به این شکل نوشته باشید صد در صد باید درست کار کنه مگر اینکه جای دیگه ای مشکل وجود داشته باشه

در صورت تمایل خصوصی در تماس باشید مشکلتون رو بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...