رفتن به مطلب

مشکل در تغییر مسیر پوشه آپلود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من سایت جوملام رو از طریق افزونه fg به وردپرس تبدیل کردم ولی متاسفانه تصاویر مطلبم رو نتونستم انتقال بدم به همین خاطر پوشه تصاویر رو بصورت دستی جایی کپی زدم که عکس ها توی مطلب لود بشند که با موفقیت انجام شد.

حالا می خواستم با تغییر مسیر پیشفرض آپلود رسانه وردپرس، مسیر عکس ها رو به اون معرفی کنم، که البته این کار هم با موفقیت انجام شد و تصاویری که آپلود می کنم توی پوشه ای که عکس هام اونجا هست قرار می گیره

ولی یه مشکلی دارم و اونم اینه که، تصاویری که از قبل توی این پوشه هست رو توی مدیریت رسانه نمی تونم ببینم، می خواستم ببینم چطور میشه این تصاویر رو توی مدیریت رسانه دید؟

ببخشید طولانی شد، ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

یعنی شما میخواهید تصاویری که از قبل تو جوملا داشتید رو به مدیریت رسانه اضافه کنید ؟ 

لینک به ارسال

برای این که این اتفاق بیافتد باید یه افزونه ای این کارو بکنه که شما بیاید و یک فولدر رو مشخص کنید در هاست این افزونه بیاد و تمام تصاویر و فایل ها رو به رسانه شما متصل کنه 

باید بگردید ببینید همچین افزونه ای موجود هست یا خیر.

اگر نبود میتونید درخواست بدید در خصوصی تا بدم براتون یکی از توسعه دهنده ها در فنیکس بنویسه این پلاگین رو 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، فنیکس گفته است :

برای این که این اتفاق بیافتد باید یه افزونه ای این کارو بکنه که شما بیاید و یک فولدر رو مشخص کنید در هاست این افزونه بیاد و تمام تصاویر و فایل ها رو به رسانه شما متصل کنه 

باید بگردید ببینید همچین افزونه ای موجود هست یا خیر.

اگر نبود میتونید درخواست بدید در خصوصی تا بدم براتون یکی از توسعه دهنده ها در فنیکس بنویسه این پلاگین رو 

خیلی ممنون، ببخشید دنبال چه عنوانی بگردم توی افزونه ها؟

لینک به ارسال

ببینید این پلاگین بدردتون میخوره 

https://wordpress.org/plugins/media-library-plus/

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

ببینید این پلاگین بدردتون میخوره 

https://wordpress.org/plugins/media-library-plus/

ممنون ولی فقط اونایی رو نشون میده که توی رسانه آپلود شدن! نه عکس هایی که می خوام!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...