رفتن به مطلب

ريست كردن وبمستر گوگل ؟!!

پست های پیشنهاد شده

طي تغييراتي كه در سايتم دادم الان كلي مشكل و خطا و 404 توي وبمستر به وجود اومده ربات گوگل هم خيلي دير مطالبم رو ايندكس ميكنه و همه اينا هم قابل پيشبيني بود ! حالا چطوري ميشه كاري كرد كه گوگل با سايت مثل يه سايت نو پا برخورد كنه در واقع كل وبمستر تولز ريست و همه چي صفر بشه ؟! خودم سايتو حذف كردم از ليست بعد دوباره اد كردم بازم همون آش و همون كاسه ! حتي اون فايل شناسايي گوگل رو هم حذف كردم ... fetch هم فايده نداشت !!!

لینک به ارسال

درخواست تجدیدنظر بفرستید برای سایتی که در پنل گوگل وبمسترز دارید:

https://www.google.com/webmasters/tools/reconsideration

لینک به ارسال

الان من درخواست تجديد نظر هم دادم هيچ اتفاقي نيافتاده ... راه ديگه اي نيست ؟!

لینک به ارسال

تعدادی از 404 ها رو تیک بزنید و گزینه ی mark as fixed رو بزنید.

قبلش 404 ها رو به ایندکس ریدایرکت 301 بکنید.

لینک به ارسال

تعدادی از 404 ها رو تیک بزنید و گزینه ی mark as fixed رو بزنید.

قبلش 404 ها رو به ایندکس ریدایرکت 301 بکنید.

خوب من با اين كد

ErrorDocument 404 /

404 ها رو ريدايركت ميكنم كه فك نمي كنم از نوع 301 باشه ... حالا چه كدي لازم هست كه هم از نوع 301 باشه هم 404 ها رو به home ريدايركت كنه ؟!

لینک به ارسال

برای 404 ها یک فایل به نام 404 ایجاد و در پوشه پوسته قرار بدید.

حالا داخلش یک کد برای ریدایرکت به صفحه اصلی قرار بدید.

لینک به ارسال

اين قسمت از سايت استاتيكه (صفحه اصلي) روي ساب فولدرها وردپرس نصبه ...

يعني فقط با htaccess ميشه يه كارايي كرد ...

لینک به ارسال

میتونید با ریدایرکت ساده html اون رو به صفحه اصلی سایتتون ارجاع بدید.

لینک به ارسال

میتونید با ریدایرکت ساده html اون رو به صفحه اصلی سایتتون ارجاع بدید.

ريدايركت html چطوريه ؟!

لینک به ارسال

ببنید شما یکسری تغییراتی دادید که باعث شده کل لینک ها شکسته بشه . این یک ضربه بزرگ به سایت شما وارد کرده و باید منتظر باشید تا اثرش از بین بره . این اثر با یکی دو هفته درست نمیشه و حداقل باید چند ماهی رو صبر کنید تا همه چیز به روال قبلی برگرده .

تازه گوگل داره صفحات قبلی ثبت شده سایتتون رو ایندکس میکنه و مرتب به 404 میخوره . باید صبر کنید 404 ها تموم شه و در نهایت گوگل لینک های جدید رو ایندکس کنه .

ریدایرکت ، نقشه سایت ، fetch و . . . کار رو سریعتر میکنه . اگر از الگوریتم خاصی برای لینک دهی اصتفاده میکردید میتونید اون الگوریتم رو توی robots.txt قرار بدید و دسترسی گوگل رو به لینک های قبلی ببندید .

برای ریدایرکت های مختلف این صفحه رو ببینید :

http://knowledge.freshpromo.ca/seo-tools/301-redirect.php

این صفحه هم یک تولید کننده کد ریدایکت داره :

http://www.searchenginegenie.com/301-redirect-code-generator-tool.php

لینک به ارسال

من با htaccess خطا هاي 404 ريدايركت كردم به يه فايل كه درونش اينه

<?
Header( "HTTP/1.1 301 Moved Permanently" );
Header( "Location: http://www.new-domain.com" );
?>

حالا بازم خطا ها در حال افزايش هست توي وبمستر يعني اينكه اين هم فايده نداره ! راه ديگه اي نيست ؟

لینک به ارسال

تنها کاری که میتونه همیه این 404 هارو از بین ببره پاک کردن ایندکس سایت هست

وقتی وارد گوگل وبمستر شدی رو ادرس سایتت کلیک کن وارد یه بخشی میشی سمت چپت یه لیستی هست برو قسمت Optimization یه لیست باز میشه کلیک کن روی Remove URLs بعد رو

Create a new removal request کلیک کن یه کادر میاد ( اگه میخوای کل ایندکس های سایتتو پاک کنی کادر رو خالی بزار و رو Continue کلیک کن) اگه نه میخوای یک سر از ایندکس هاتو پاک کنی ادر س او صفحه تو توش وارد کن مثلا میخوای این ایندکس رو پاک کنی www.yorsite.com/post1 فقط توشpost1 را وارد کن. بعد Continue را بزن)

Reason:remove page from search results and cache بزار

بعد Submit Request کلیک کن

بعد درخواستت میره تو حالت Pending که بعد 1تا 2 روز پاکش میکنه

سایتت صفر کیلومتر میشه :D

لینک به ارسال

البته پاک کردن کل اطلاعات به همین سرعت نیست و باز هم زمان میبره تا اطلاعات بصورت کامل از دیتابیس گوگل پاک شه . حتی امکان بازیابی دوبارش هست

با این روش ورودی گوگل 0 میشه و همه چیز در مورد گوگل رو باید از اول شروع کنید .

لینک به ارسال

تنها کاری که میتونه همیه این 404 هارو از بین ببره پاک کردن ایندکس سایت هست

وقتی وارد گوگل وبمستر شدی رو ادرس سایتت کلیک کن وارد یه بخشی میشی سمت چپت یه لیستی هست برو قسمت Optimization یه لیست باز میشه کلیک کن روی Remove URLs بعد رو

Create a new removal request کلیک کن یه کادر میاد ( اگه میخوای کل ایندکس های سایتتو پاک کنی کادر رو خالی بزار و رو Continue کلیک کن) اگه نه میخوای یک سر از ایندکس هاتو پاک کنی ادر س او صفحه تو توش وارد کن مثلا میخوای این ایندکس رو پاک کنی www.yorsite.com/post1 فقط توشpost1 را وارد کن. بعد Continue را بزن)

Reason:remove page from search results and cache بزار

بعد Submit Request کلیک کن

بعد درخواستت میره تو حالت Pending که بعد 1تا 2 روز پاکش میکنه

من اينكار رو كردم مشكل شد دوتا !

الان صفحه اصليمم از نتايج گوگل حذف شده همين خاصيت رو داشت اين كار !

واقعا راه ديگه اي نيست ؟

لینک به ارسال

سایت رو مجدد برای ثبت به گوگل معرفی کنید.

مثل اینکه سایت کلا در نتایج ریست شده.

لینک به ارسال

من اينكار رو كردم مشكل شد دوتا !

الان صفحه اصليمم از نتايج گوگل حذف شده همين خاصيت رو داشت اين كار !

واقعا راه ديگه اي نيست ؟

یعنی فقط صفحه اصلی شما پاک شده ؟ اگه اینطوره چند روز صبر کنید کنید تا گوگل تمام صفحه های سایت شما را پاک کنه همانطور که مهندس یار گفت کمی طول میکشه / شما این افزونه را روی موزیلای خودتون نصب کنید اگه دیدید ایندکس هاتون داره کم میشه بدونید داره پاک میشه (هم قافیه شد :lol:) اگه نه" کم نشد دونه دونه باید ایندکس هاتونو پاک کنید :( که این افزونه موزیلا میشه ایندکس هارو دید.

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/webrank-toolbar-pagerank-alexa/

لینک به ارسال

الان تمام صفحه هام از گوگل پاك شده ... خوب الان ديگه بدتر شد كه چون ديگه اين صفحه ها باز ايندكس نميشن !

خبر خوب : 404 ها داره كم ميشه

لینک به ارسال

خوب الان ديگه بدتر شد كه چون ديگه اين صفحه ها باز ايندكس نميشن

منظورتون کدوم صفحه ها هست ؟ هرچیزی که تازه ارسال کردید و الان در سایتتون هست اگرچه با این کار پاکشون کردین بعد مدتی دوباره ایندکس میشن

لینک به ارسال

منظورم اينه كه كل اون 1000 صفحه ايندكس شده الان ديگه توي نتايج نيست چون خودم درخواست حذفشو دادم ! و در نتيجه الان وروديم 0 هست . ميگم اين صفحات باز در نتايج قرار ميگيرن ؟ قاعدتا نبايد قرار بگيرن چون درخواست حذف دادم:(

اگه قرار ميگيرن چند روز طول ميكشه ؟

لینک به ارسال

منظورم اينه كه كل اون 1000 صفحه ايندكس شده الان ديگه توي نتايج نيست چون خودم درخواست حذفشو دادم ! و در نتيجه الان وروديم 0 هست . ميگم اين صفحات باز در نتايج قرار ميگيرن ؟ قاعدتا نبايد قرار بگيرن چون درخواست حذف دادم :(

اگه قرار ميگيرن چند روز طول ميكشه ؟

هر مطلبی که با گوگل وبمسترتون پاک کردین و الان در سایت شما وجود داره دوباره ایندکس میشند مگر اینکه تو روت خود جلوی اون را بگیرید! ایندکس شدنش هم بستگی به رنکتون و... داره اگه رنک داشته باشید خیلی زود من رنکم 1 بود الکسام 2ملیون همرو پاک کردم بعد یک هفته داره ایندکس میشه مطالب جدیدم.!

بهتره کمی تلاش کنید و پست جدید بزارید تا سریعتر ایندکس هاتون بره بالا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...