رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد راه اندازی شرکت طراحی و ساخت وب سایت

Lahijan

پست های پیشنهاد شده

سلام. 

من دارم در مورد راه  انذازی یک شرکت طراحی و ساخت وب سایت فکر میکنم. خصوصیاتی که تا این لحظه به فکرم  رسیده ایناست:

• بر اساس ورد پرس باشه
  • طراحی و ساخت وب سایتهای مختلف اعم  از شخصی و شرکتی و خرید و فروش
  • ترجیحا توانایی تولید اپ در صورت نیاز مشتریان

گر چه خودم به طور عمومی اطلاعات دارم اما اولا  کارهای اداری مربوط به راه اندازی و ادامه هر بیزینسی کاملا وقت پایه گذار اونو میگیره و ثانیا اطلاعات و تجربه ای از واقعیت های بازار ندارم .

لطفا اگر هرگونه تجربه و نظری دارید در این مورد بفرمایید. آیا فکر میکنید که بدرد میخوره یا اصلا بدرد نمیخوره و چرا.

در ضمن اگر دوست داشتید نظرتان خصوصی بمونه  مسیج بدید. 

تشکر.

ویرایش شده توسط Lahijan
لینک به ارسال
در در 5/27/2019 at 09:47، Lahijan گفته است :

سلام. 

من دارم در مورد راه  انذازی یک شرکت طراحی و ساخت وب سایت فکر میکنم. خصوصیاتی که تا این لحظه به فکرم  رسیده ایناست:

• بر اساس ورد پرس باشه

گر چه خودم به طور عمومی اطلاعات دارم اما اولا  کارهای اداری مربوط به راه اندازی و ادامه هر بیزینسی کاملا وقت پایه گذار اونو میگیره و ثانیا اطلاعات و تجربه ای از واقعیت های بازار ندارم .

لطفا اگر هرگونه تجربه و نظری دارید در این مورد بفرمایید. آیا فکر میکنید که بدرد میخوره یا اصلا بدرد نمیخوره و چرا.

تشکر.

درود

جدا از تمامی هزینه های ساخت یه یه شرکت طراحی سایت

شما میتونید بر پایه وردپرس بسازید اما شاید یک مشتری با وردپرس موافق نبود اون موقع چی!

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

جدا از تمامی هزینه های ساخت یه یه شرکت طراحی سایت

شما میتونید بر پایه وردپرس بسازید اما شاید یک مشتری با وردپرس موافق نبود اون موقع چی!

تشکر از نظرتان

درصد مشتریانی که وب سایتی میخواهند و اصرار دارند که با تکنولوژی ای غیر از وردپرس باشد چقدر است؟ 

لینک به ارسال
در در 5/27/2019 at 09:47، Lahijan گفته است :

سلام. 

• بر اساس ورد پرس باشه

تشکر.

سلام، بزرگ‌ترین چالشی که فکر میکنم وجود داشته باشه اینه که آیا راه‌حلی برای بازاریابی دارید؟ اگر مطمئن هستید که می‌تونید پروژه بگیرید شروع کنید، لازم هم نیست همون ابتدای کار شرکت بزنید، اول یه سایت شرکتی راه‌اندازی کنید، روی سئوش کار کنید، پروژه بگیرید و اینکه ببینید می‌تونید به‌راحتی با اعضای تیم‌تون همکاری کنید و با هم مشکلی ندارید، وقتی به حد مطلوب خودتون رسیدید اون‌موقع برید سراغ ثبت شرکت و مراحل حقوقی...

وردپرس هم مشکلی نداره، خیلیم خوبه، الان حتی من همکاری با سایت‌های نیمه‌دولتی هم داشتم، اونا هم دارن رو میارن به سمت وردپرس :) پس از این نظر مشکلی ندارید، مهم‌ترین چالش همون توانایی بازاریابی و جذب مشتری هست، چون رقابت تو حوزه‌ی طراحی سایت خیلی زیاده و اگر نتونید پروژه بگیرید عملا همه‌ی وقت و انرژیتون سر کارای راه‌اندازی شرکت هدر رفته، برای همین هرموقع مطمئن بودید از این موضوع برید سراغ ثبت شرکت.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Lahijan گفته است :

تشکر از نظرتان

درصد مشتریانی که وب سایتی میخواهند و اصرار دارند که با تکنولوژی ای غیر از وردپرس باشد چقدر است؟ 

درود

شاید 1% و شاید 90% معلوم نیست و مطمئن باشید اکثرا از سایت سردر نمیارن که به دنبال نوع سیستم مدیریت محتوا باشن اما باز حداقل ها رو در نظر بگیر.

آقای گوهری هم حرف خوبی زدن.

به نظر بنده تقسیم کار میتونه خب باشه: مثلا طراح سایت - محتوا نویس - سئو کار به هر شخص جداگانه سپرده بشه و در این حال یک تیم باشید و تجربه هر فرد خیلی مهمه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، بزرگ‌ترین چالشی که فکر میکنم وجود داشته باشه اینه که آیا راه‌حلی برای بازاریابی دارید؟ اگر مطمئن هستید که می‌تونید پروژه بگیرید شروع کنید، لازم هم نیست همون ابتدای کار شرکت بزنید، اول یه سایت شرکتی راه‌اندازی کنید، روی سئوش کار کنید، پروژه بگیرید و اینکه ببینید می‌تونید به‌راحتی با اعضای تیم‌تون همکاری کنید و با هم مشکلی ندارید، وقتی به حد مطلوب خودتون رسیدید اون‌موقع برید سراغ ثبت شرکت و مراحل حقوقی...

وردپرس هم مشکلی نداره، خیلیم خوبه، الان حتی من همکاری با سایت‌های نیمه‌دولتی هم داشتم، اونا هم دارن رو میارن به سمت وردپرس :) پس از این نظر مشکلی ندارید، مهم‌ترین چالش همون توانایی بازاریابی و جذب مشتری هست، چون رقابت تو حوزه‌ی طراحی سایت خیلی زیاده و اگر نتونید پروژه بگیرید عملا همه‌ی وقت و انرژیتون سر کارای راه‌اندازی شرکت هدر رفته، برای همین هرموقع مطمئن بودید از این موضوع برید سراغ ثبت شرکت.

تشکر از پاسختون

بله بازار یابی اول و وسط و آخر این کار است و راه حل کلاسیک آن استخدام یک بازار یاب با تجربه است. ایا به نظر شما این راه حل مشکل را حل میکند؟

در 3 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

شاید 1% و شاید 90% معلوم نیست و مطمئن باشید اکثرا از سایت سردر نمیارن که به دنبال نوع سیستم مدیریت محتوا باشن اما باز حداقل ها رو در نظر بگیر.

آقای گوهری هم حرف خوبی زدن.

به نظر بنده تقسیم کار میتونه خب باشه: مثلا طراح سایت - محتوا نویس - سئو کار به هر شخص جداگانه سپرده بشه و در این حال یک تیم باشید و تجربه هر فرد خیلی مهمه.

دقیقا و  تقسیم کار یعنی اینکه بازار یاب باید بگوید که  آیا 1% درست است  و یا 90%. پاسخ این سوال نه در توان مدیر است و نه وظیفه برنامه نویس و طراح. 

ویرایش شده توسط Lahijan
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Lahijan گفته است :

تشکر از پاسختون

بله بازار یابی اول و وسط و آخر این کار است و راه حل کلاسیک آن استخدام یک بازار یاب با تجربه است. ایا به نظر شما این راه حل مشکل را حل میکند؟

دقیقا و  تقسیم کار یعنی اینکه بازار یاب باید بگوید که  آیا 1% درست است  و یا 90%. پاسخ این سوال نه در توان مدیر است و نه وظیفه برنامه نویس و طراح. 

درود

در مورد سوال اول:

استخدام بازاریاب خوبه اما تمام کار رو برای شما انجام نمیده! بنده در تهران از سمت شغل های ساختمونی شروع به کار کردم و حالا وقتی ندارم برای بازاریابی...! - نه

سوال دوم:

بله اما بستگی به نوع قرارداد و نحوه بازاریابی داره.

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

سوال دوم:

بله اما بستگی به نوع قرارداد و نحوه بازاریابی داره.

منظورتان از نوع قرارداد چیست؟ به نظر من بازاریاب نمیتواند استخدامی - به معنی حقوق ثابت - باشد و باید درصدی از مبلغ قرارداد رو دریافت کند. فکر نمیکنم هیچ بازاریاب بدرد بخوری حاضر باشد که با حقوق ثابت استخدام شود مگر اینکه حقوق خیلی بالا و غیر ممکن بخواهد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...