رفتن به مطلب

افزونه ساخت لینک کوتاه اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، ببخشید دوتا سئوال درخصوص ساخت لینک کوتاه اختصاصی داشتم :

اول اینکه آیا افزونه ای و یا روشی وجود داره که بشه لینک کوتاه اختصاصی واسه تمام مطالب سایت ایجاد کرد ؟ ( مثلا یه چیزی شبیه به :   http://goo.gl/Ef76Gs )

دوم اینکه آیا اگه لینک کوتاه واسه مطالب سایتمون با یک دامنه دیگه ( به غیر از دامنه اصلی سایت ) ایجاد کنیم واسه سئو و رتبه بندی گوگل و ... مضر نیس و باعث نمیشه رنک مطالب و ... کاهش پیدا کنه ؟

لینک به ارسال

سلام میتونید برای لینک کوتاه از لینک خود وردپرس استفاده کنید که میشه مثلا 

https://fenix.ir?p=1

شما جای یک باید آی دی مطلبت رو بزاری 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

سلام میتونید برای لینک کوتاه از لینک خود وردپرس استفاده کنید که میشه مثلا 

https://fenix.ir?p=1

شما جای یک باید آی دی مطلبت رو بزاری 

اینو که میدونم ! ولی نمیخوام اینجوری باشه و میخوام حرفه ای تر به نظر برسه ، مثلا میخوام یه دامین کوتاه تر و شبیه به دامین خودم بخرم بعدش مطالب رو با اون لینک کوتاه نشون بدم مثله گوگل که دامین اصلیش :google.com هست ولی مثلا لینک کوتاهش به این شکله : goo.gl/sGadh2 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

این کوتاه کننده لینک همین سایته که ! من گفتم اختصاصی ، یعنی با دامنه خودم ، وگرنه اگه از این سرویس ها باشه که bitly و ... هم وجود دارن ! افزونه ای نیس که اختصاصی بشه اینکارو کرد ؟ پس این همه سایت که لینک کوتاه اختصاصی دارن چجوری درست کردن واسه خودشون ؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Kamali گفته است :

این کوتاه کننده لینک همین سایته که ! من گفتم اختصاصی ، یعنی با دامنه خودم ، وگرنه اگه از این سرویس ها باشه که bitly و ... هم وجود دارن ! افزونه ای نیس که اختصاصی بشه اینکارو کرد ؟ پس این همه سایت که لینک کوتاه اختصاصی دارن چجوری درست کردن واسه خودشون ؟

درود

بنده اطلاعی در مورد کوتاه کردن ادرس به صورت اختصاصی ندارم.

اما شما میتونید در سایت های دیگه که کوتاه کننده لینک انجام میدن ثبت نام کنید و از اونجا لینک های خودتون رو کوتاه کنید.

ویرایش شده توسط Mohammad Bazli
اشتباه تایپی
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

بنده اطلاعی در مورد اختصاصی کردن ادرس به صورت کوتاه ندارم.

اما شما میتونید در سایت های دیگه که کوتاه کننده لینک انجام میدن ثبت نام کنید و از اونجا لینک های خودتون رو کوتاه کنید.

بله اون سرویس ها که کم نیستن ولی هرکدوم یه مشکل دارن و بعدشم اختصاصی با دامنه شخصی امکانش وجود نداره من میخوام مثله خیلی سایتها که لینک کوتاه تولید میکنن با دامنه شخصی اینکارو بکنم . امیدوارم کسی پیدا شه راهنمایی کنه ، چون فکر میکردم اینجا میتونم به جواب برسم .

لینک به ارسال

تو سایت خودتون ساختار لینک میخواهید چطوری باشه ؟

لینک به ارسال

من افزونه ای ندیدم براش

اگر چیزی پیدا نکردید درخواست بدید من یکی از بچه های تیم فنیکس رو میگم براتون بنویسن و بزارن رو فنیکس 

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Fenix.ir گفته است :

من افزونه ای ندیدم براش

اگر چیزی پیدا نکردید درخواست بدید من یکی از بچه های تیم فنیکس رو میگم براتون بنویسن و بزارن رو فنیکس 

یعنی این سایتهای مختلف که اینجوری لینک کوتاه برای مطالبشون ایجاد میکنن همه افزونه اختصاصی دارن ؟

لینک به ارسال

این سایت ها که میگید همان گوگل و غیره هست که سرویس اختصاصیه افزونه ای نیست 

لینک به ارسال

من دیجیکالا قسمت مجله ش ، پی سی دانلود دکترسلام و یه چند نمونه دیگه هم قبلا دیده بودم که لینک کوتاه اختصاصی داشتن ! یعنی همه اینا سرویس اختصاصی گرفته بودن ؟ سرویس اختصاصی چجوریه ؟ شما بخواید افزونه بنویسید شرایطش چجوریه ؟ چون فکر میکنم این افزونه طرفدار زیاد داشته باشه ، اگه کسی برنامه نویسی بلده یه کمکی به وردپرسی ها بکنه و یه افزونه عمومی منتشر کنه

لینک به ارسال

این سایت هایی که میگید اصلا اگه داشته باشن سرویس نیست احتمالا افزونه هست 

ولی برای نوشتن اگه شما نیاز دارید همان طور که گفتم میگم دوستان بنویسن میزارن رو فنیکس که بشه استفاده کرد با قیمت واقعا ناچیز ولی کیفیت بالا که جایی پیدا نمیشه 

لینک به ارسال

واقعا عدد قابل توجه ای نیست !
نهایت 3 الی 4 روز 

حدودا زیر 20 هزار تومان :)

لینک به ارسال
در در 5/30/2019 at 10:17، Fenix.ir گفته است :

این سایت ها که میگید همان گوگل و غیره هست که سرویس اختصاصیه افزونه ای نیست 

نمونه ای که می خواهید چیزی مثل دیجیاتو هستش و کد نویسی اختصاصی هست و فکر نکنم افزونه ای نیاز باشه فقط باید دامنه ای تهیه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...