رفتن به مطلب

سایت شما نمیتواند درخواست loopback را کامل کند

پست های پیشنهاد شده

سلام در قسمت سلامت سایت یک مشکل بحرانی وجود دارد و وجود خطا بعنوان (سایت شما نمی‌تواند درخواست loopback را کامل کند) است که توضیحاتش به صورت زیر است:

درخواست‌های حلقه بازگشت برای اجرای رویدادهای برنامه‌ریزی شده استفاده می‌شوند، همچنین توسط ویرایشگرهای پیش‌فرض پوسته‌ها و افزونه‌ها برای تایید ثبات کد استفاده می‌شوند.

درخواست حلقه بازگشت به سایت شما ناموفق بود، این بدان معناست که ویژگی‌های وابسته به آن‌ها در حال حاضر آنطور که انتظار می‌رود کار نمی‌کنند.
خطا: [] cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received

ممنون میشم بفرمایید چطور حل می شود.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 5/28/2019 at 14:46، sir1 گفته است :

سلام در قسمت سلامت سایت یک مشکل بحرانی وجود دارد و وجود خطا بعنوان (سایت شما نمی‌تواند درخواست loopback را کامل کند) است که توضیحاتش به صورت زیر است:

درخواست‌های حلقه بازگشت برای اجرای رویدادهای برنامه‌ریزی شده استفاده می‌شوند، همچنین توسط ویرایشگرهای پیش‌فرض پوسته‌ها و افزونه‌ها برای تایید ثبات کد استفاده می‌شوند.

درخواست حلقه بازگشت به سایت شما ناموفق بود، این بدان معناست که ویژگی‌های وابسته به آن‌ها در حال حاضر آنطور که انتظار می‌رود کار نمی‌کنند.
خطا: [] cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 bytes received

ممنون میشم بفرمایید چطور حل می شود.

سلام دوستان اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

برای منم این مشکلی که دوستمون داره، رو میزنه

1- این مشکل برای چی هست و چرا وجود داره؟

2- آیا مهم هست؟

3- چطوری باید حل و رفع بشه؟

سپاس و تشکر از بزرگواران

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

خطایی که میگیرید دقیقا همین هست؟

بله، دقیقا همین هست

عکس از قسمت سلامتی سایت هم که تو ورژن جدید وردپرس اضافه شده و این خطای بحرانی رو نشون میده هم در پیوست هست

AutoSarir WP Critical Problem.jpg

لینک به ارسال

البته لازم بذکر است نسخه PHPم هم 7.2.20 روی وب سرو لایت اسپید هست و در ماژول imagick هم میزبان هاست‌مون (میزبان فا) گفتند: " امکان نصب آن بر روی سرور نیست و می‌توانید از gd استفاده کنید. " و گفتند خطانیست و از نظر بهینه سازی هست، که حالا من نمی دونم چگونه باید استفاده کنم که پیغامن مربوط به اونهم نشون نده

ولی خطای اصلی همون کامل نکردن درخواست loopback هست که تو پست های اولی گفتم، که البته میزبان‌فا ارجاع داد به یک صفحه باعنوان "آموزش جستجو و رفع کوئری‌های کند در دیتابیس وردپرس" با لینک زیر:

https://mizbanfa.net/blog/cms/wordpress/finding-and-fixing-slow-wordpress-database-queries/

که من نمی دونم برای بررسیش کدوم یکی از افزونه های Query Monitor و  Debug Bar بهتر هست و دقیقاً چیکار باید بکنم

لینک به ارسال

خطایی که بابت curl داده رو به میزبان هاستتون دادید بررسی کنه؟

لینک به ارسال

دوستان من هم همین مشکل دارم هم در بخش REST API و هم در بخش سایت شما نم یتواند درخواست loopback را کامل کند

api.JPG

راه حل چیه؟ 

با تشکر

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

منم همین مشکل رو دارم.

وقتی از درگاه بانکی برمیگرده می‌نویسه سایت با مشکلات فنی مواجه است.

توی وضعیت سلامت سیستم هم دقیقا همین خطاها هست.

سرور منم سرور hp7 شرکت میزبان فا هست

لینک به ارسال

@sir1

@HamidSystem

@chem

@دکتر مهندس

یکی از بچه هایی که این مشکل رو داره از طریق خصوصی اطلاعات ورود به هاست و وردپرس رو برام بفرسته یه بررسی انجام بشه تا علت مشکل کشف شه.

لینک به ارسال
در در 8/4/2019 at 12:42، mehran-b گفته است :

@sir1

@HamidSystem

@chem

@دکتر مهندس

یکی از بچه هایی که این مشکل رو داره از طریق خصوصی اطلاعات ورود به هاست و وردپرس رو برام بفرسته یه بررسی انجام بشه تا علت مشکل کشف شه.

دسترسی هاست منو دارید میتونید بررسی کنید.

ولی بعید میدونم از هاست باشه. از تنظیمات سرور هست که باید یه چیزی فعال کنند

لینک به ارسال

منم کلی با پشتیبانی میزبانفا تیکت نگاری کردم اما فعلا که هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتم. 

اولش که گفتند خطا از دی‌ان‌اس هست، اونو درست کردند باز مشکل حل نشد، الان هم که منتظرم ببینم چی میشه.

این مورد از بروزرسانی وردپرس هست یا از بروزرسانی افزونه ها؟ کسی اینو دقت کرده؟

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال
در در 7/29/2019 at 12:32، Morteza گفته است :

خطایی که بابت curl داده رو به میزبان هاستتون دادید بررسی کنه؟

☝️

لینک به ارسال

با جستجو در اینترنت، به این مورد بر خوردم که دقیقا مشکل منه و نویسنده پلاگین گفته که این مشکل از شما هاستینگ هست:

https://wordpress.org/support/topic/curl-error-28-operation-timed-out-after-10000-milliseconds/

خودش این راهکار رو هم معرفی کرده که باید چه کارهایی روی سرور انجام بشه
https://docs.presscustomizr.com/article/326-how-to-fix-a-curl-error-28-connection-timed-out-in-wordpress

به نظرتون چه باید کرد؟؟؟

لینک به ارسال
در در 8/4/2019 at 09:23، دکتر مهندس گفته است :

منم همین مشکل رو دارم.

وقتی از درگاه بانکی برمیگرده می‌نویسه سایت با مشکلات فنی مواجه است.

توی وضعیت سلامت سیستم هم دقیقا همین خطاها هست.

سرور منم سرور hp7 شرکت میزبان فا هست

سلام تونستید مشکل رو برطرف کنید ؟ برای من هم به تازگی موقع برگشت از درگاه پرداخت همون خطا رو میده . هاست گفت مشکل از ما نیست درگاه پرداخت هم گفت مشکلی ندارن ولی همچنان خطا پابرجاست

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، taha_e گفته است :

سلام تونستید مشکل رو برطرف کنید ؟ برای من هم به تازگی موقع برگشت از درگاه پرداخت همون خطا رو میده . هاست گفت مشکل از ما نیست درگاه پرداخت هم گفت مشکلی ندارن ولی همچنان خطا پابرجاست

نه هنوز. هاستینگ شما کدوم شرکت هست؟

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، taha_e گفته است :

صفحه پیشخوان و‌ صفحات مدیریتی سایت هم به سختی لود میشن؟

لینک به ارسال

همین الان چک کردم بصورت خودبخودی درست شده!

هم یک سفارش اومده که یادداشتهای سفارش درست هست و خطا نداده، هم صفحات مدیریتی درست لود میشه.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، دکتر مهندس گفته است :

صفحه پیشخوان و‌ صفحات مدیریتی سایت هم به سختی لود میشن؟

مشکلی با صفحات دیگه ندارم هاستینگ هم میهن وبهاست هست اصلا نمیدونم چرا اینطور شد همه چیز درست بود بدون اینکه کار خاصی انجام بدم یکدفعه اینطوری شده

دو تا خطا تو سلامت وردپرس هست نمیدونم به اینها ارتباط داره یا نه یکیش rest api هست اون یکی هم loopback

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، taha_e گفته است :

مشکلی با صفحات دیگه ندارم هاستینگ هم میهن وبهاست هست اصلا نمیدونم چرا اینطور شد همه چیز درست بود بدون اینکه کار خاصی انجام بدم یکدفعه اینطوری شده

دو تا خطا تو سلامت وردپرس هست نمیدونم به اینها ارتباط داره یا نه یکیش rest api هست اون یکی هم loopback

الان چک کن ببین درست نشده؟ شاید از خود وردپرس بوده. مال من درست شد یکساعت قبل

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، دکتر مهندس گفته است :

پلاگین خاصی رو آپدیت کردید؟ شاید یه پلاگین مشکل داشته

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، taha_e گفته است :

پلاگین خاصی رو آپدیت کردید؟ شاید یه پلاگین مشکل داشته

تا جایی که یادم میاد نه، شاید فقط ووکامرس فارسی.

البته به پلاگین اپلیکیشن موبایل ووکامرس آنلاینر هم مشکوکم

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، دکتر مهندس گفته است :

تا جایی که یادم میاد نه، شاید فقط ووکامرس فارسی.

البته به پلاگین اپلیکیشن موبایل ووکامرس آنلاینر هم مشکوکم

شما هم از اپ آنلاینر استفاده می کنید پس . ولی مشکل این چیزها نیست چون تو حالت دیباگ همه افزونه ها غیر فعال کردم ولی باز هم مشکل داره . حالا یا از سمت سرور هست یا یک از افزونه ها تغییراتی تو فایلهای کانفیگ داده شده که با حذف افزونه اون تغییرات باقی مونده

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، دکتر مهندس گفته است :

یک نسخه قدیمی تر ووکامر پارسی رو نصب کردم مشکل درگاه پرداخت حل شد :D

ولی مشکل لوپبک هنوز هست ولی خللی در عملکرد سایت ایجاد نکرده

ویرایش شده توسط taha_e
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...