رفتن به مطلب

نحوه بهینه سازی مصرف دیتابیس از cpu برای افزونه ها

پست های پیشنهاد شده

چند سوال دارم 

1- چطور یک افزونه میتونه باعث افزایش مصرف cpu از طریق دیتابیس  بشه و برای پیشگیری چه کاری باید انجام داد؟

2- چطور میشه برای افزونه ای که از جدولهای دیتابیس پیشفرض وردپرس استفاده میکنه ،  به صورت جداگانه جدول دیتابیس ساخت طوریکه مشکلی در پستهای قبلی و غیره به وجود نیاد ؟ 

لطفا هر کس اطلاعاتی داره یا سورسی میشناسه که درموردش توضیح یا اموزش داده در پاسخ تاپیک لینک بدید، حتی انگلیسی هم باشه  خیلی عالیه 

مصرف بهینه دیتابیس وقتی که بازدیدکننده ها و یوزر های سیستم زیاد بشن خیلی مهم هست  ،نه تنها به کار من میاد ، فکر میکنم دوستان زیادی به این مورد نیاز داشته باشن 

خودمم هم هر چیزی پیدا کنم در ادامه همین تاپیک اضافه میکنم.

ممنون  

لینک به ارسال

کسی بلد نیست یا هیچ کس علاقه نداره اطلاعاتش رو اشتراک بگذاره ;)

من خودم فعلا به این بخش رسیدم که اگر برای افزونه ای که مینویسی از جداول جدا و اختصاصی استفاده کنید خیلی بهتر هست و مصرف cpu توسط دیتابیس رو خیلی کاهش میده ، چون دیتابیس مجبور نیط توی یه جدول خیلی سنگین دنبل پست خاص کلی پروسس کنه 

ولی اینکه چطور میشه جداول یه افزونه که از جداول پیشفرض دیتابیس وردپرس داره استفاده میکنه رو جدا و اختصاصی کرد هنوز نمیدونم 

امیدوارم اساتید و دوستان با تجربه بیان و از تجربیات خودشون در این مورد صحبت کنن که ما مبتدی ها بیشتر یاد بگیریم 

ممنونم پیشاپیش

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...