رفتن به مطلب

فيس بوك رفع فيلتر شد ؛ فراتر از باور !

پست های پیشنهاد شده

همين الان مطلع شدم كه فيس بوك رفع فيلتر شده دليلش هم مشخص نيست احتمالا دستشون اشتباهي خورده :دي به هر حال گفتم كه شما هم خبر دار بشيد !

• امتیاز 3
لینک به ارسال

برا منم ف یلت ر نیست!!!

نه به نظر میاد که قراره همون طرح جاسوس بازاری فعال بشه!!! چون چیزی که من شنیدم این بود که قراره مامورینی رو توی این محیط ها قرار بدن اونم به تعداد زیاد تا جلی حملات دشمن گرفته بشه... و نذارن اتفاق های بزرگی بی افته...

• امتیاز 2
لینک به ارسال

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اینجا ایران است و من بدون تغییر آی‌پی به فیسبوک دسترسی پیدا کردم.

البته نمیشه پست کرد!

لینک به ارسال

کمی مسئله ی فیلتر نبودن فیسبوک مشکوکه بهتره بدون پروکسی و وی پی ان وارد نشیم

اینطوری اصولا امنیت پایین تره و امکان هک شدن شما هم بالا تره !

لینک به ارسال

از دوستان عزيز ميخام كه در مورد دلايل پشت پرده رفع في*تر پست نزنن ...

فقط از لحاظ فني ...

ممنون :)

• امتیاز 2
لینک به ارسال

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اینجا ایران است و من بدون تغییر آی‌پی به فیسبوک دسترسی پیدا کردم.

البته نمیشه پست کرد!

منظورت اساتوس نیست ؟!

لینک به ارسال

از چند روز دیگه هم ان * پی * وی قانونی هم میدن

----------------

ان * پی * وی رو عمداً اینجور نوشتم که ریپ نشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

کجای کارین تازه پورت های یاهو میل و گوگل من فیلتر شدن و باز نمی شن

شما می خوایین فیس بوک باز بشه ؟

خواب دیدین خیره !!!

لینک به ارسال

این اتفاق چند وقت پیش هم افتاد و معاون فناوری اطلاعات در اخبار 20:30 اعلام کرد بخاطر جلوگیری و بستن پروتکل https این اختلال در شبکه بوجود اومد و بزودی با این پروتکل هم این سایت ها در دسترس نخواهند بود.به هر حال در این 1 ماه اخیر اتفاقات عجیبی در اینترنت ایران رخ داد که تا بحال حداقل من تجربه نکرده بودم مثلا فیلتر شدن سرویس جیمیل اون هم تنها وقتی که میخوای ارسال کنی!!

یا تجربه دانلود با سرعت 2 کیلو بایت در ثانیه با اینترنت پر سرعت 512 :blink:

لینک به ارسال

این اتفاق چند وقت پیش هم افتاد و معاون فناوری اطلاعات در اخبار 20:30 اعلام کرد بخاطر جلوگیری و بستن پروتکل https این اختلال در شبکه بوجود اومد و بزودی با این پروتکل هم این سایت ها در دسترس نخواهند بود.به هر حال در این 1 ماه اخیر اتفاقات عجیبی در اینترنت ایران رخ داد که تا بحال حداقل من تجربه نکرده بودم مثلا فیلتر شدن سرویس جیمیل اون هم تنها وقتی که میخوای ارسال کنی!!

یا تجربه دانلود با سرعت 2 کیلو بایت در ثانیه با اینترنت پر سرعت 512 :blink:

من اینترنتم 256 هست و معمولا سرعت دانلودش 30 تا 34 یا35 هست ! ولی از دیروز تا الان سرعاش رفته بالای 80 !!! طوری که بعضی وقتا میره بالای 100 !!

یعنی برا همینه ؟! :|

لینک به ارسال

اینترنت من 128 هست ولی بیشتر وقتا سرعتش دانلودش میره رو 190 تا 200 :D

ویرایش شده توسط ℳIℒȺD
لینک به ارسال

من اینترنتم 256 هست و معمولا سرعت دانلودش 30 تا 34 یا35 هست ! ولی از دیروز تا الان سرعاش رفته بالای 80 !!! طوری که بعضی وقتا میره بالای 100 !!

یعنی برا همینه ؟! :|

حالا باز برای شما رفته بالا جای شکر داره و باید دعا کنی همینجوری بمونه ولی به هر حال این هم از اتفاقات عجیب و غریب اینترنت ماست و متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست و به هر جا که بخوای شکایت کنی میگن به ما مربوط نمیشه مشکل از جای دیگه است خلاصه انقدر پاسکاری میکنن تا خودت خسته میشی دیگه بیخیال میشی مثل من که دیگه عادت کردم و شکایتی ندارم :)

لینک به ارسال

اینترنتم 1 mb هست سرعت دانلودش بیشتر مواقع 100 تا 200 بود ولی این روزها سرعتش کم شده و در کل هم هر روز نوسانات زیادی داره مثلا روزی شده که از dialup هم کمتره و برای آپلود یک فایل 1 mb باید چند ساعت وقت گذاشت

لینک به ارسال

بستگی به شرکت های اراعه اینترنت هم داره .

مثلا من از مخابرات گرفتم ولی متسفانه مخابرات اصفهان فقط اینترنت 128میده ولی واقعا عالی هست .من تابه حال نشده که سرعت دانلودم از 100کمتر شده باشه .

ولی شما با این که سرعت اینترنتون 1مگ هست تقریبا سرعت دانلود هامون یکی هست!!

به نظر من اول مخابرات اینترنت خوبی میده و بعد شاتل

لینک به ارسال

این مسایل عادی هست و جدی نگیرید و تعجب هم نکنید.

داریم به انتخابات نزدیک میشیم و اثرات اون روی اینترنت در راه هست.

تاپیک رو هم میبندم تا بحث به کره ماه نرسه ;)

• امتیاز 5
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...