رفتن به مطلب

خطای پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من یه پوسته به سایتم اضافه کردم بدون اینکه تنظیمات و قالبو ایناشو درست کنم همینطور الکی نصبش کردم و فعالش کردم بعد سایت داغون شد ورداشتم از cpanel پاکش کردم و سایت درست شد اما حالا به داشبورد و کنترل پنل سایت نمیره فقط صفحه وارد کردن ایمیل اینا رو میاره بعد میگه تم نیست خسته شدم از بس گشتم لطفا کمک کنید 

2019-06-03_18-46-49.png

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، saeedf436 گفته است :

سلام خسته نباشید من یه پوسته به سایتم اضافه کردم بدون اینکه تنظیمات و قالبو ایناشو درست کنم همینطور الکی نصبش کردم و فعالش کردم بعد سایت داغون شد ورداشتم از cpanel پاکش کردم و سایت درست شد اما حالا به داشبورد و کنترل پنل سایت نمیره فقط صفحه وارد کردن ایمیل اینا رو میاره بعد میگه تم نیست خسته شدم از بس گشتم لطفا کمک کنید 

سلام

پس از حذف پوشه پوسته، وردپرس یکی از پوسته های پیشفرض خودش رو فعال میکنه. پس احتمال میدم پوسته دیگری بر روی وردپرس شما نصب نباشه

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، muhmdzarei گفته است :

سلام

پس از حذف پوشه پوسته، وردپرس یکی از پوسته های پیشفرض خودش رو فعال میکنه. پس احتمال میدم پوسته دیگری بر روی وردپرس شما نصب نباشه

خیر اتفاقا فقط یک پوسته دارم و قالب پیشفرض سایت بوده و سایت کامل و سالم کار میکنه مشکل اصلی من نرفتن به wp-admin هست که نمیره خطای 500 حالا میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...