رفتن به مطلب

نرم افزار گارانتی یاور | نرم افزار خدمات پس از فروش

پست های پیشنهاد شده

نرم افزار گارانتی یاور | نرم افزار خدمات پس از فروش

banner-600x375.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمین‏ نرم افزار خدمات پس از فروش تحت وب یاور

سامانه ای که هم اکنون خریداری نموده اید و پیش روی شماست یک سیستم کاملا حرفه ای برای خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتری ، سیستم گارانتی و استعلام به صورت آنلاین میباشد ، این نرم افزار مبتنی بر وب بر پایه و اساس سیستم بسیار قدرتمند وردپرس طراحی و پیاده سازی شده که به صورت اپن سورس و متن باز در اختیار شما عزیزان میباشد که میتوانید تغییراتی که میخواهید را به دلخواه انجام دهید.
این سیستم حاصل تلاش تیم وردپرس فایل میباشد و هیچ فردی حق انتشار ، ارائه ، فروش ، تغییر در سیستم به هر نحوی را ندارد و از لحاظ شرعی حرام بوده و رضایت فروشنده و طراح سیستم را در بر ندارد و در صورت مشاهده از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد همچنین خریدار میبایست سیستم را بر روی یک دامنه نصب و فعال نماید که در هنگام ثبت سفارش دامنه مربوطه دریافت خواهد شد و در صورت مشاهده اکانت خریدار خاطی حذف و پشتیبانی و آپدیت سیستم به هیچ وجه ارائه نخواهد شد.

لینک به ارسال

اول خسته نباشید عرض می کنم خدمت شما

بعد پیشنهاد می کنم اگر تمام کار رو خودتون انجام دادین ، حتماً از سیستم لایسنس و قفل گذاری با یک نرم افزار مطمئن مثل ioncube  استفاده کنید

و یک سئوال : آیا از افزونه های آماده مثل گراویتی فرمز در این سیستم استفاده شده ؟ یا کاملاً کدنویسی رو خودتون انجام دادین ؟

ویرایش شده توسط resanehwp
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، resanehwp گفته است :

اول خسته نباشید عرض می کنم خدمت شما

بعد پیشنهاد می کنم اگر تمام کار رو خودتون انجام دادین ، حتماً از سیستم لایسنس و قفل گذاری با یک نرم افزار مطمئن مثل ioncube  استفاده کنید

و یک سئوال : آیا از افزونه های آماده مثل گراویتی فرمز در این سیستم استفاده شده ؟ یا کاملاً کدنویسی رو خودتون انجام دادین ؟

سلام

فعلا سیستم لایسنس رو قصد ندارم فعال کنم

بله از گراویتی فرم هم استفاده شده

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بسیار عالی - موفق باشید

اگر بتونید گراویتی رو حذف کنید خیلی خوب میشه و خودتون کدش رو بزنید

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

بسیار عالی - موفق باشید

اگر بتونید گراویتی رو حذف کنید خیلی خوب میشه و خودتون کدش رو بزنید

از بهترین و بی نقص ترین فرمساز برای برخی قسمت ها استفاده شده

لینک به ارسال

بله . درسته که یکی از بهترین افزونه های فرم ساز دنیاست 

ولی آیا اجازه استفاده در پروژه تون رو دارید ؟

ما الان از افزونه advanced custom fields استفاده می کنیم . نسخه دولوپرش که 100 دلار هست رو تهیه کردیم و با خیال راحت در پروژه هامون ازش استفاده می کنیم

من عرضم اینه ، یا همش رو خودتون بسازید ، یا اگر می خوایین از موارد آماده استفاده کنید ، مجوزدار باشه در صورت امکان

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

بله . درسته که یکی از بهترین افزونه های فرم ساز دنیاست 

ولی آیا اجازه استفاده در پروژه تون رو دارید ؟

ما الان از افزونه advanced custom fields استفاده می کنیم . نسخه دولوپرش که 100 دلار هست رو تهیه کردیم و با خیال راحت در پروژه هامون ازش استفاده می کنیم

من عرضم اینه ، یا همش رو خودتون بسازید ، یا اگر می خوایین از موارد آماده استفاده کنید ، مجوزدار باشه در صورت امکان

بله ، صحبت شما صحیح و متین

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...