رفتن به مطلب

خرید هاست از شرکت هاست نگار

unid_user

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی، می خوام از شرکت هاست نگار ، هاست لینوکس ایران بگیرم. قیمت سالیانه 133000 تومان. افرادی که از این شرکت هاست خریدن لطفا راهنمایی کنن که کیفیت هاست و پشتیبانی شون خوب هست یا نه؟

ممنون

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی، می خوام از شرکت هاست نگار ، هاست لینوکس ایران بگیرم. قیمت سالیانه 133000 تومان. افرادی که از این شرکت هاست خریدن لطفا راهنمایی کنن که کیفیت هاست و پشتیبانی شون خوب هست یا نه؟

ممنون

وقت بخیر دوست من

امیدوارم حالت عالی باشه

در صورت تمایل میتونم هاست اختصاصی وردپرس براتون ارائه بدم

با شرکت هاست نگار هم همکاری نداشتیم ولی شرکت بدی به نظر نمیاد

قبل از خرید یه تیکت بهشون بزنین و تایم پاسخگویی رو محاسبه کنید

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

پیشنهادات من موارد زیر هستن

ماندگار وب چون مدیران شون وبمستر واقعی وردپرسی هستن

نت افراز

میزبان فا

ایران سرور

تقریباً الان همه هاستینگ ها هم تخفیف دارن

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

هاست نگار متاسفانه پشتیبانی بسیار ضعیفی دارد. خیلی دیر به تیکتها پاسخ میدهند. معمولاً یک روز بعد به تیکت شما پاسخ میدهند که معمولاً نمی توانند مشکل را حل کنند مگر اینکه خود شما راه حل را پیدا کنید و به آنها بگویید که چه تنظیماتی را انجام دهند

لینک به ارسال

10 روزی میشه که از هاست نگار یه هاست یکساله خرید کردم. راستش پیش از خرید تیکت دادم خیلی زود جواب دادن. حالا یه مدت کار میکنم اگه دیدم خوب نیست تو همین تاپیک اطلاع میدم.

لینک به ارسال

هنوز از هاست نگار خیلی استفاده نکردم. ولی در مورد سرورپارس باید بگم بدترین شرکت هاستینگ از همه نظر هستش. من حدود 4 ساله که با این شرکت دارم کارم میکنم. و واقعا از نظر پاسخگویی به تیکت که حداقل 12 ساعت طول میدن.

چت آنلاین که حدود 10 تا 15 دقیق طول میکشه.

بعد از پاسخگویی هم معمولا جواب سربالا میدن یا میگن اشکال از ما نیست با طراح سایتتون تماس بگیرید.

پیشنهاد میدم هرگز سمت سرورپارس نرید. من الان 6 ماهه که کلا باهاش کار نمیکنم. یه سیست کسب درآمد هم داره که کلا برای 2 بار اول پورسانت دادن برای باقی دفعات حتی 1 ریال هم ندادن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...