• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

مدتی هستش وقتی که روی عکس کلیک می‌کنم،تصویر عکس نشون داده نمی‌شه و یک جور کادر نامرتب بالا میاد.

از افزونه‌ی lightbox برای این منظور استفاده می‌کنم.

پیشنهادی دارید که چطور باید این مشکل رو رفع کنم؟

ممنون.

02083308956511635315.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک آدرس بدید تا بتونیم مشکل رو ببینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک آدرس بدید تا بتونیم مشکل رو ببینیم

www.cketab.com

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس عکسها که درست هست. افزونه رو حذف و مجدد نصب کنید.

قبل ایجاد مشکل افزونه جدیدی نصب نکردید؟

روی پوسته پیش فرض درست هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدرس عکسها که درست هست. افزونه رو حذف و مجدد نصب کنید.

قبل ایجاد مشکل افزونه جدیدی نصب نکردید؟

روی پوسته پیش فرض درست هست؟

سلام

آدرس عکس‌ها درسته

مشکل از باز کردنشونه

ملاحظه کردید حتما...وقتی کلیک می‌کنی درست باز نمی‌شه.

مشکل قبل از نصب افزونه‌های اخیر هم وجود داشت و ایراد از افزونه‌های دیگه نیست به گمان من.

روی پوسته‌ی پیش‌فرض هم مشکل پابرجاست.

از توی پیش‌نمایش زنده که چک کردم خراب بود.

چه کنم آقا!؟

مرسی

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با افزونه دیگه ایی تست کنید. ببینید مشکل باقی میمونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه افزونه‌ای استفاده کنم

پیشنهاد شما چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از Simple Lightbox استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amzzm75
      باسلام
      من با افزونه وردپرس پارسی به مشکل برخوردم من اومدم ساعت سرورم رو به وقت UTC تنظیم کردم حالا باید وردپرس ساعت جهانیو مطابق ساعت سرور و نه به وقت ایران نشون بده ولی به وقت ایران نشون میده وقتی افزونه رو غیرفعال میکنم به وقت سرور نشون داده میشه حالا مشکل من با افزونه آماره وقتی شهرو توی وردپرس میزارم روی تهران ساعت وردپرس 3 ساعت جلو میوفته و آمار سایت حدود ساعت 8 شب صفر میشه وقتی میام بجای شهر میزارم رویUTC یا UTC+0 ساعت آمار درست میشه ولی ساعت انتشار مطالبم مشکل پیدا میکنه و 3 ساعت زودتر میخوره مثلا مطلبی که ساعت 6 گزاشتم میخوره ساعت 3 لطفا راهنمایی کنین این مشکلو رفع کنم 
      (من از ورژن 2.2 این افزونه استفاده میکنم)
      باتشکر
    • توسط yaali
      بنام خدا
      با استفاده از افزونه پیش پرداخت، که توسط قلم سافت آماده شده است، می توانید محصولات خود را به صورت قسطی و یا پیش پرداخت به کاربران خود بفروشید.
      این افزونه توسط قلم سافت آماده استفاده شده است.
      مشاهده افزونه
    • توسط mehdibinam
      باسلام
      هنگام نصب افزونه WordPress Twitter Bootstrap CSS سیستم ارور میده که پوشه‌ی هدف از قبل موجود است. درحالی که بنده اولین بار است نصب میکنم
      راه حل چیست؟
    • توسط معین
      سلام. وقتتون بخیر. خیلی وقت بود که نیومده بودم، واقعاً با انجمن حال کردم. خسته نباشید واقعاً.
      یک سؤال فنی داشتم... الان انجمن از ipboard نسخه ی 4 استفاده می کنه؟
      نسخه ی نال هست یا اصلی؟ توی عملکردش فرقی میکنه که نسخه نال باشه یا اصل؟
      و سؤال دومم: الان از پوسته ی پیشفرض ipb استفاده شده؟ 
    • توسط Mohammad B2F
      سلام
      تو این مدت که سایت داشتم و کار کردم اصلا سمت فروم برای سایتم نرفتم...
      الان تصمیم گرفتم فروم برای ساتم راه اندازی کنم !
      ولی هیچ اطلاعات و دانشی ازش ندارم...
      یکم سرچ کردم ، اما فهمیدم چندین و چند سیستم مدیریت فروم هست ...
      اما از اونجایی که تجربه ندارم و هیچ شناختی ندارم نیاز به راهنماییتون دارم.
      کدوم سیستم مدیریت فروم رو نصب کنم بهتره ؟
      فکر کنم مهمترین چیزی که نیاز دارم سئوست ...
      بعد از اون هم راحت بودن بخش مدیریت.
      + بعضی از این فروم ها نیاز به لایسنس دارند ! لطفا بفرمایید لایسنیس معتبر از کجا خریداری کنم ؟