رفتن به مطلب

CPU Limit Exceeded و ریدایرکت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 2 تا مشکل برام پیش اومده که البته فکر نمیکنم زیاد به وردپرس مربوط باشه ولی اگر میتونید راهنمائی کنید خیر دنیا و آخرت ببینید.

اول اینکه از امروز بعدالظهر صفحه سایت با این پیغام باز میشه CPU Limit Exceeded

دوم من هاست سایت رو عوض کردم و ns های این هاست رو روی دومین ست کردم و مشکلی هم نداره اما روی هاست قبلی که بودم لینکهای خراب سایت و برگه هائی که پیدا نمیشد ریدایرکت میشد روی صفحه اصلی هاستینگ،حالا مشکل اینجاست که با اینکه من کلا از اون هاستینگ اسباب کشی کردم و هیچ چیزی دیگه اونجا ندارم باز هم صفحه هائی که خطا دارند ارجاء میشن به صفحه اصلی اون هاست

یعنی مثلا اینجوری:

هاست قبلی من host1.com و هاست الانم host2.com

dltime.ir/error ---->redirect----->host1.com

لینک به ارسال

مورد اول که مشخصه. کمبود سی پی سو هست.

مورد دوم هم شما برای ریدایرکت در پوسته کدی دارید یا از htaccess استفاده کردید؟

لینک به ارسال

مورد اول که مشخصه. کمبود سی پی سو هست.

مورد دوم هم شما برای ریدایرکت در پوسته کدی دارید یا از htaccess استفاده کردید؟

خوب این کمبود cpu چجوری حل میشه؟

من تغییراتی برای ریدایرکت ندادم از پشتیبانی هاست قبلی هم پرسیدم جواب مشخصی ندادن گفتند ما فقط کاری کردیم که صفحات و لینکهای خراب به ما ارجاء بشند و راه حلی ارائه ندادن

لینک به ارسال

مورد سی پی یو به سرور شما مربوط هست.

در مورد ریدایرکت هم توی htaccess چه کدهایی دارید؟

لینک به ارسال

مورد سی پی یو به سرور شما مربوط هست.

در مورد ریدایرکت هم توی htaccess چه کدهایی دارید؟

سرور ها که طبق معمول یا جواب نمیدن یا اگر هم میدن مشکلی رو حل نمیکنن...به هر حال من کل فایل هام رو از سرور پاک کردم مشکل سی پی یو حل شد ولی آیا فضای دیسک ربطی به سی پی یو داره؟یعنی میشه سی پی یو رو محدود به فضای دیسک کرد؟

در مورد ریدایرکت هم ظاهرا به کمی خشونت نیاز داشت ، نامه زدم به سرور قبلی که اگر مشکل رو حل نکنند شکایت میکنم (حالا به کجا و کی خودمم نمیدونستم!) ولی امروز صبح دیدم مشکل حل شده نمیدونم چجوری این کار رو میکنند که حتی اگر روی هاست اونها هم نباشی صفحه خطا به سایت اونها ارجاء میشه! قبل از اینکه نامه بزنم فایل htaccess خالی بود ولی الان اینجوری شده

# DO NOT REMOVE THIS LINE AND THE LINES BELOW ERRORPAGEID:veSesy
ErrorDocument 404 /404.html
# DO NOT REMOVE THIS LINE AND THE LINES ABOVE veSesy:ERRORPAGEID

در واقع برگشته به حالتی که در مورد صفحات 404 براش تعریف کرده بودم

لینک به ارسال

فضای دیسک به سی پی یو مربوط نمیشه. اون ریدایرکت هم از همون فایل htaccess هست(بود)

لینک به ارسال

در صورتی که بازدیدتون بره بالا - تعداد درخواست ها از سرور زیاد باشه ، اسکریپ های عملیاتی زیادی نصب کردید که مستقیماً با دیتا بیس سرو کار داره و کلاً هر چیز که نیاز به پردازس داره cpu مصرف میکنه .

اگر هم مدیر سرور دسترسی شما رو به cpu محدود کرده باشه اوضاع خیلی بدتر میشه . سعی کنید از کدهای php سایت کم کنید و بجای کدهای html ثابت قرار بدید

لینک به ارسال

در صورتی که بازدیدتون بره بالا - تعداد درخواست ها از سرور زیاد باشه ، اسکریپ های عملیاتی زیادی نصب کردید که مستقیماً با دیتا بیس سرو کار داره و کلاً هر چیز که نیاز به پردازس داره cpu مصرف میکنه .

اگر هم مدیر سرور دسترسی شما رو به cpu محدود کرده باشه اوضاع خیلی بدتر میشه . سعی کنید از کدهای php سایت کم کنید و بجای کدهای html ثابت قرار بدید

والا من زیاد وارد نیستم دوره طراحی سایت من برمیگرده به 6 سال پیش اونم در حد سایت های شخصی و استاتیک ،در مورد php کلا مبتدیم اما html و css رو در حد نیاز بلدم.حالا من دقیقا باید چیکار کنم؟در ضمن قالب سایت من آرتیستیری هست

فضای دیسک به سی پی یو مربوط نمیشه. اون ریدایرکت هم از همون فایل htaccess هست(بود)

چجوریه پس وقتی فایل ها رو پاک کردم تقریبا 2 ساعت بعد درست شد؟راستی یک مطلب دیگه تا وقتی که فایل ها رو پاک نکرده بودم وقتی میخواستم بک آپ بگیرم پیغام میداد حجم فایل های شما بیش از 200 مگابایت است فایل های حجیم رو پاک کنید

لینک به ارسال

برای مشکل سی پی یو بهتره از کمتری تعداد افزونه استفاده کنید.

برای مشکل دوم هم چون فضای لازم برای ایجاد بکآپ نیست خطا میده و عادی هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...