رفتن به مطلب

استفاده دو سایت از یک فولدر upload

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
کسی می دونه چطور می تونم مسیر آپلود فایل سایت رو طوری تنظیم کنم که به اکانت دیگر که در همون هاست به عنوان addon domain قرار داره دسترسی داشته باشه و فایل ها رو اونجا آپلود و فایل های اونجا رو فراخوانی کنه ؟

به عنوان مثال در حالت عادی می شه از طریق این فانکشن در WP-CONFIG.PHP مسیر آپلود رو تغییر داد :
 wp config function: define('UPLOADS', 'destination');

اما مسیری که در این قرار می گیره زیر مجموعه فولدری هست که وردپرس در اون نصب شده اگه سایت فعلی DOMAIN1 باشه ، میشه این مسیر رو براش تعریف کرد ؟ : 
home/username/domains/domain2.com/public_html/wp-content/uploads

مسیری که وردپرس اصلی در اون نصبه : 
home/username/domains/domain1.com/public_html/

با سپاس.

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، go23user گفته است :

سلام دوستان
کسی می دونه چطور می تونم مسیر آپلود فایل سایت رو طوری تنظیم کنم که به اکانت دیگر که در همون هاست به عنوان addon domain قرار داره دسترسی داشته باشه و فایل ها رو اونجا آپلود و فایل های اونجا رو فراخوانی کنه ؟

به عنوان مثال در حالت عادی می شه از طریق این فانکشن در WP-CONFIG.PHP مسیر آپلود رو تغییر داد :
 wp config function: define('UPLOADS', 'destination');

اما مسیری که در این قرار می گیره زیر مجموعه فولدری هست که وردپرس در اون نصب شده اگه سایت فعلی DOMAIN1 باشه ، میشه این مسیر رو براش تعریف کرد ؟ : 
home/username/domains/domain2.com/public_html/wp-content/uploads

مسیری که وردپرس اصلی در اون نصبه : 
home/username/domains/domain1.com/public_html/

با سپاس.

درود

میتونی از یک هاست دانلود جهت آپلود چند سایت استفاده کنی و رو سرعت هم تاثیر گذاره.

لینک به ارسال

بسیار ممنون از پاسخ شما

در واقع هدف اشتراک گذاری فولدر آپلودها بین دو تا سایت هست چراکه بعضی فایل ها و تصاویر اینور هم نیازه.

- حدس می زنم بشه از طریقی این مسیر رو به وردپرس معرفی کرد با استفاده از دستورات server امتحان کردم نشد یا درست متوجه نشدم.

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال
در در 6/21/2019 at 06:06، go23user گفته است :

بسیار ممنون از پاسخ شما

در واقع هدف اشتراک گذاری فولدر آپلودها بین دو تا سایت هست چراکه بعضی فایل ها و تصاویر اینور هم نیازه.

- حدس می زنم بشه از طریقی این مسیر رو به وردپرس معرفی کرد با استفاده از دستورات server امتحان کردم نشد یا درست متوجه نشدم.

درود

پیشنهاد میکنم با هزینه اندکی یک هاست دانلود خریداری کنید و با ftp به هر 2 سایت وصل کنید اینطوری هم هزینه ها میاد پایین هم سرعت میره بالا و در ضمن چندین نفر از یک هاست دانلود میتونن استفاده کنن.

لینک به ارسال

درود افزونه ای می شناسید که بشه از طریق اون محصولات edd رو روی هاست دانلود آپلود کرد ؟

و اینکه من یه تاپیک قبلا دیدیم یکی از کاربران یه افزونه نوشته تنها برای قسمت ایمن کردن فایل ها  همون کاری که edd و یا افزونه هایی مثل secure link بر روی فایل های هاست اصلی می کنند اما در هاست دانلود ، اما آپلود نمی کنه و قیمتش هم بسیار بالاست به شخصه ترجیح می دم از صفر بدم بنویسند و امکان آپلود رو اضافه کنند.

و یه مورد دیگه به نظرتون انتقال فایلها به ووکامرس عاقلانه هست ؟ و اونقدر برتری داره که بخوایم فایل ها رو منتقل کنیم به ووکامرس ؟ فروشگاه من فعلا کاربری نداره و مشکلی از این بابت ندارم تنها باید قالب رو با ووکامرس هماهنگ کنم چراکه قالب رو براش کلی زحمت کشیدم و امکانات خوبی داره در حالیکه قالب های ووکامرس زیاده اما...

و جالبه من برای انتقال از ووکامرس به edd اسکریپت پیدا کردم اما برعکسش رو تنها به صورت خدمات مشاهده کردم و حتی یک افزونه حتی خارجی من ندیدم یا به حد کافی جستجو نکردم!

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال

و اینکه به صورت نرمال با افزونه های رایگان مثل upload to ftp میشه محصولات ووکامرس رو روی هاست دانلود آپلود کرد یا این هم مثل edd  بسیار پیچیدست ؟ می خوام ببینم ارشش رو داره منتقل کنم به ووکامرس

متشکرم از دوستان

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، go23user گفته است :

و اینکه به صورت نرمال با افزونه های رایگان مثل upload to ftp میشه محصولات ووکامرس رو روی هاست دانلود آپلود کرد یا این هم مثل edd  بسیار پیچیدست ؟ می خوام ببینم ارشش رو داره منتقل کنم به ووکامرس

متشکرم از دوستان

درود

با ووکامرس و اد تست نکردم اما بعضی از دوستان گفتن که در این افزونه ها هاست دانلود جواب نمیده.

حالا شما تست کن ببین میشه یا نه.

اگه نشد باز هم بخر چون بدرد بخوره و میتونی عکس ها و ویدیو های نوشته هارو با ftp بریزی رو هاست دانلود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...