رفتن به مطلب

استفاده از پوسته جداگانه روی ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی با درود

من یک سایت دارم که یک بخش فروشگاهی با ووکامرس داره. من می خواستم اگر بشه روی صفحه اصلی وبسایت که حالت وبلاگی داره پوسته فعلی ( فاقد هماهنگی با ووکامرس ) رو داشته باشم و روی ووکامرس و بخش فروشگاهی یک پوسته فروشگاهی به کار ببرم. لطفا راهنمایی کنید که چطور می شه چنین کاری کرد؟

با سپاس

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، nasimparsi گفته است :

دوستان گرامی با درود

من یک سایت دارم که یک بخش فروشگاهی با ووکامرس داره. من می خواستم اگر بشه روی صفحه اصلی وبسایت که حالت وبلاگی داره پوسته فعلی ( فاقد هماهنگی با ووکامرس ) رو داشته باشم و روی ووکامرس و بخش فروشگاهی یک پوسته فروشگاهی به کار ببرم. لطفا راهنمایی کنید که چطور می شه چنین کاری کرد؟

با سپاس

درود

شما باید یک صفحه اختصاصی برای صفحه فروشگاه سایتت بسازی با افزونه های صفحه ساز میشه.

لینک به ارسال
در در 6/20/2019 at 15:32، Mohammad Bazli گفته است :

درود

شما باید یک صفحه اختصاصی برای صفحه فروشگاه سایتت بسازی با افزونه های صفحه ساز میشه.

می شه بیشتر توضیح بدین؟ من الان ووکامرس رو روی سایت دارم مدت ها هست که دارمش و مطالبی که دارم ایندکس شدن. الان هم می شه از یک پوسته جداگانه برای بخش فروشگاهی استفاده کرد؟

لینک به ارسال
در در 6/21/2019 at 18:39، nasimparsi گفته است :

می شه بیشتر توضیح بدین؟ من الان ووکامرس رو روی سایت دارم مدت ها هست که دارمش و مطالبی که دارم ایندکس شدن. الان هم می شه از یک پوسته جداگانه برای بخش فروشگاهی استفاده کرد؟

درود

نه پوسته به صورت کلی برای یک سایته ولی چون شما از قبل راه اندازی کردید یک صفحه ساز برای مثال با نام elementor نصب کن و برو صفحه فروشگاه سایتت بعد ویرایش بزن و با المنتور اختصاصی طراحی کن...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...