رفتن به مطلب

کوچک کردن حروف یک قالب انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

قالبی را از یکی از سایت های فروش خارجی پیدا کرده ایم و روی سایت مشتری مان نصب کردیم. اما مشکلی که هست اینه که تمام فونت سایت به صورت بزرگ (Capital) هست! میخواستم ببینم چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ آدرس سایت هم اینجاست

پیشاپیش سپاس از دوستان 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، !Mojtaba گفته است :

سلام و عرض ادب

قالبی را از یکی از سایت های فروش خارجی پیدا کرده ایم و روی سایت مشتری مان نصب کردیم. اما مشکلی که هست اینه که تمام فونت سایت به صورت بزرگ (Capital) هست! میخواستم ببینم چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟ آدرس سایت هم اینجاست

پیشاپیش سپاس از دوستان 

توی main.css ،لاین 126 مقدار text-transform رو بر روی none بزارید.

بااحترام

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، muhmdzarei گفته است :

توی main.css ،لاین 126 مقدار text-transform رو بر روی none بزارید.

بااحترام

سلام.

چک کردم، و از قبل روی none بود. 

button,
select {
  text-transform: none;
}

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، !Mojtaba گفته است :

سلام.

چک کردم، و از قبل روی none بود. 

button,
select {
  text-transform: none;
}

کد زیر رو انتهای main.css قرار بدید و نهایتا کش مرورگر رو هم پاک کنید.

.site {
    text-transform: none !important;
}

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، muhmdzarei گفته است :

کد زیر رو انتهای main.css قرار بدید و نهایتا کش مرورگر رو هم پاک کنید.

.site {
    text-transform: none !important;
}

سپاس‌گزارم بزرگوار! ممنونم! 

یک مشکلی دیگر هست، توی Related post، عکسها اندازه قالبشون نمایش داده نمیشن! مشکل این رو هم میدونید چی هست؟! 

با سپاس

ویرایش شده توسط !Mojtaba
لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، !Mojtaba گفته است :

سپاس‌گزارم بزرگوار! ممنونم! 

یک مشکلی دیگر هست، اینجا توی Related post، عکسها اندازه قالبشون نمایش داده نمیشن! مشکل این رو هم میدونید چی هست؟! 

با سپاس

Capture.JPG

سلام .این مشکل نیست .شما باید سایز تصاویرتون رو متناسب انتخاب کنید تا به صورت کامل با کادر مچ بشه. اگر هم میخواید میتونید از کد زیر در فایل style.css استفاده کنید که این تصاویر هم اندازه کادر بشه (این کد ، تصاویر رو از عرض و طول میکشه و اندازه ی کادر میکنه ، بنابراین ممکنه کیفیت تصویر رو تغییر بده)

img.attachment-cherry-thumb-s.size-cherry-thumb-s.wp-post-image {
    width: 100%;
}

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، irani91 گفته است :

سلام .این مشکل نیست .شما باید سایز تصاویرتون رو متناسب انتخاب کنید تا به صورت کامل با کادر مچ بشه. اگر هم میخواید میتونید از کد زیر در فایل style.css استفاده کنید که این تصاویر هم اندازه کادر بشه (این کد ، تصاویر رو از عرض و طول میکشه و اندازه ی کادر میکنه ، بنابراین ممکنه کیفیت تصویر رو تغییر بده)

img.attachment-cherry-thumb-s.size-cherry-thumb-s.wp-post-image {
    width: 100%;
}

بله. درست شد.

تمام سایت عکس‌هاشون اندازه است. فقط همین قسمته که این مشکل رو داره. تو تنظیمات مدیا هم که سایز رو عوض میکنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه! 

ویرایش شده توسط !Mojtaba
لینک به ارسال

توی همین صفحه،  اینجا. بالای صفحه یه عکسی هست برای هر پست، اگه اینو فقط بخوام حذف کنم هم کدی هست؟ میخوام این عکس توی این صفحه ها فقط حذف بشه. 

سیبسیبسیب.JPG

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، !Mojtaba گفته است :

بله. درست شد.

تمام سایت عکس‌هاشون اندازه است. فقط همین قسمته که این مشکل رو داره. تو تنظیمات مدیا هم که سایز رو عوض میکنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه! 

این بخش تصاویر اصلی رو scale میکنه و طبیعتا باید به همین شکل در این کادر قرار بگیره. یعنی تصاویر برای این بخش ، به صورت متناسب از طول و عرض کوچیک میشه و به این شکل تبدیل میشه. 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، !Mojtaba گفته است :

توی همین صفحه،  اینجا. بالای صفحه یه عکسی هست برای هر پست، اگه اینو فقط بخوام حذف کنم هم کدی هست؟ میخوام این عکس توی این صفحه ها فقط حذف بشه. 

سیبسیبسیب.JPG

اگر این بخش کلاس یا ای دی جداگانه داشته باشه ، بله میشه حذف کرد. اما اگر کلاس جداگانه نداشته باشه ، باید برای همین بخش یک div درست کنید و بهش کلاس موردنظرتون رو بدید و حذفش کنید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان ببخشید قالب من main.css نداره

بعد سایت فارسیه کلا ولی مثلا توی قسمت تماس با ما که میخوام ایمیل رو بنویسم کلا همه حروف بزرگ میشه:

https://arkaseo.com/contact-us/

چکار کنم الان؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ در 14:39، niktalab گفته است :

بعد سایت فارسیه کلا ولی مثلا توی قسمت تماس با ما که میخوام ایمیل رو بنویسم کلا همه حروف بزرگ میشه:

سلام متوجه مشکلی نشدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...