رفتن به مطلب

عدم تطابق زمان لود سایت بصورت عملی با سایت gtmetrix

salar torabi

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان بنده برای بررسی سرعت سایت ، با ابزارهای مختلف gtmetrix و pingdom که بررسی می کنم ، زمان لود کامل سایتم رو چیزی بین 5 ثانیه تا 8 ثانیه نشان می دهند . ولی تجربه عملی خودم نشون می ده که این زمان خیلی بیشتره و مثلا چیزی حدود 20 ثانیه طول میکشه!

کسی میدونه دلیلش چیه؟

مثلاً مشکل از سمت هاستینگه یا مثلا سرعت نت من خوب نیست - البته بعید می دونم-

؟

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، salar torabi گفته است :

با سلام

دوستان بنده برای بررسی سرعت سایت ، با ابزارهای مختلف gtmetrix و pingdom که بررسی می کنم ، زمان لود کامل سایتم رو چیزی بین 5 ثانیه تا 8 ثانیه نشان می دهند . ولی تجربه عملی خودم نشون می ده که این زمان خیلی بیشتره و مثلا چیزی حدود 20 ثانیه طول میکشه!

کسی میدونه دلیلش چیه؟

مثلاً مشکل از سمت هاستینگه یا مثلا سرعت نت من خوب نیست - البته بعید می دونم-

؟

اینترنت هم میتونه دلیلش باشه ، ولی به خاطر محل سرور هست و تعداد ریکوئست های سایتتون 

اگر سرورتون خارجیه ، به محل تست جیتیمتریکس و pingdom نزدیکتر هست خب اونها سریعتر میتونن ببینن سایت رو 

و برعکسش اگه هاستتون ایرانه به ما نزدیکتره و ما سریعتر خواهیم دید سایت رو 

و صد البته فقط این موارد نیست و مولفه های زیادی دارد ، باید آدرس سایتتون رو بگذارید تا دوستان باتجربه و استادید بررسی کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...