3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری

نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر

ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید

چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/25/2019 at 13:30، hamid.dev گفته است :

افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید

چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه

سلام

ممنون از راهنماییتون.

راستش دوس دارم یه اپ موبایلی باشه یا اینکه متصل بشه به برنامه حسابداری یا اینکه از طریق ارسال یه پیامک بشه از موجودی محصول کم کرد

یه برنامه به اسم https://play.google.com/store/apps/details?id=com.WooCommerce.MobileAssistant&hl=fa  

وجود داره که میشه بصورت رایگان فروش و سفارش ها رو دید روی اپ ولی برای تغییر اطلاعات محصول باید اکانتش خرید بشه که برای 6ماه باید 200دلار بدم که هزینه معقولی نیست!

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط lifeofspboy
      درود دوستان خسته نباشید .
      من به مشکل کوچیکی خوردم که برای حلش سرچ کردم ولی چیزی که من میخواستم نشد متاسفانه
      ببینید من میخوام اول یک فرم ثبت نام بسازم برای کاربران سایتم(ثبت نام حرفه ایی)
      بعد کاربر بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت وارد صفحه مدیریت وردپرس نشه
      وارد صفحه مدیریتی بشه که من براش طراحی کردم
      در واقع میخوام صفحه مدیریتی طراحی کنم که چندین نمودار توی صفحه باشه که میزان پیشرفت پروژه های مشتری هام رو بهشون نشون بدم
      چه کاری باید انجام بدم؟ چه افزونه ایی باید استفاده کنم؟
    • توسط onyx
      سلام
      من میخوام روی همه محصولات درصد تخفیف ثابتی مشخص کنم و میخوام قیمت اصلی خط بخوره و قیمت با تخفیف نشون داده بشه. در 3 حالت صفحه محصول و صفحه لیست محصول ها و سبد خرید. پلاگین هایی که نصب میکنم فقط تخفیف رو در سبد خرید اعمال میکنه  و نشون میده. چطور در صفحه محصول و صفحه لیست محصولات هم نشون بدم؟
      ممنون
    • توسط msabory1997
      سلام دوستان
      تو وردپرس میتونیم توضیحات دسته اضافه کنیم تو  edd هم همینطور برای اینکه صفحه دسته بندی محصولات معمولا متنی ندارن که نمایش بدن و برای سئو بهتره که متن باشه برای نمایش( حالا گذشته از سئو برای سرچ اینجین ها توضیحاتی که میتونیم برای کاربرا بنویسیم هم کمک میکنه به سایت) خواستم بپرسم راهی هست که توضیحات دسته رو به قالب اضافه کنیم؟
      تو نت شورت کد هایی هست ولی پرسیدم گفتن برای دسته های اصلی وردپرس کاربرد داره نه دسته های edd 
      اساتید لطفا راهنمایی کنید 
    • توسط mr.zamani
      سلام به همگی 
      تو ووکامرس این امکان وجود داره که محصولات برگه اختصاصی نداشته باشند ؟ 
      یعنی در صفحه محصولات با کلیک روی محصول یا "هیچ اتفاقی نیافته" یا "محصول مستقیم به سبد خرید بره" . هر کدوم از این اتفاق ها بیافته خوبه .
      متاسفانه من خیلی به کد نویسی آشنایی ندارم .