رفتن به مطلب

روش تبدیل فیلد ثبت نام ایمیل به پیامک

پست های پیشنهاد شده

درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 

آقا من خیلی جستجو کردم داخل انجمن و خیلی مطلبم دیدم اما متاسفانه به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم

من میخوام کابران سایتم زمان ثبت نام با استفاده از ارسال کد پیامک وارد بشن

البته من پنل raygansms.com رو با یه شماره اختصاصی خریداری کردم

یه شماره اختصاصی هم خریداری کردم و وب سرویسم فعال شده و تستم کردم و جواب گرفتم

و بعد از فعالسازی، توی یکی از صفحات بلاگ مربوط پنل پیامک دوتا افزونه بود یکی دیجیت اگه اشتباه نگفته باشم و یکی هم wp sms بود که دانلود و نصب 

الان فقط یه مشکلی دارم

میخوام بدونم آیا میتونم فیلدهای اورجینال وردپرس (که با عنوان ایمیل هستش) مربوط به ثبت نام و عضویت رو تبدیل به عضویت پیامکی کنم؟ 

یعنی دقیقا نمای فیلدها همونا باشه ولی بجای ایمیل گزینه موبایل باشه؟ 

و یا افزونه ای هستش که به سادگی فیلدهای وردپرس باشه 

چون افزونه دیجیت رو که نصب کردم، انگار نسخه نال شده ست و کد لایسنس روش بود و زیرشم نوشته بود که توسط تیم پرشین اسکریپت قفلش باز شده

ولی وقتی این افزونه رو واسه ثبت نام کاربران میذارم کلا پروسه ثبت نامش میره توی یک فضای دیگه و کلا از حالت قالبم خارج میشه و صفحه مخصوص به افزونه میاد که مربوط به افزونه هستش

همچیش عالیه ولی آیا امکانش که یا خودش فیلد وردپرس رو جایگزین فیلد افزونه کنم که یه صفحه ساده باشه و یا افزونه ای هستش که این کارو برام انجام بده

کلی مطلب دیدم ولی هیچکدوم اون چیزی که من دنبالشم نبود متاسفانه 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

ممنون از لطفتون 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...