رفتن به مطلب

ایا ثبت دامین های متعدد کار صحیحی است ؟

sprants

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

دوستان فرض بفرمایید من سایتی دارم با دامین car.ir

آیا اینکه من دامین های متعددی مثلا cariran.ir , cartehran.ir و ... ثبت کنم و به هدف اینکه اینها رو من رزرو کنم کار صحیحی است ؟

حال اگر روی همه این دامین ها مثلا یک خبرخوان ورد پرس بالا بیارم و لینک بدم به سایت اصلی خودم چطور ؟ از نظر سئو این کار صحیح و تاثیر گذاری هست ؟

ممنونم

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، sprants گفته است :

سلام

وقت بخیر

آیا اینکه من دامین های متعددی مثلا cariran.ir , cartehran.ir و ... ثبت کنم و به هدف اینکه اینها رو من رزرو کنم کار صحیحی است ؟

حال اگر روی همه این دامین ها مثلا یک خبرخوان ورد پرس بالا بیارم و لینک بدم به سایت اصلی خودم چطور ؟ از نظر سئو این کار صحیح و تاثیر گذاری هست ؟

ممنونم

درود

از نظر اینکه سایت متعدد بسازی و لینک بدی به سایت اصلی کاملا اشتباهه و بجای اینکار مقاله با لینک سازی داخلی منتشر کنی بیشتر به نفعته

ثبت دامین متعدد شاید بعدا برات کاربردی باشه مثلا سایتی داری با دامین car.ir بعدا شاید دامین carjob.ir برای قسمت استخدام سایتت بدرد بخوره. البته اینا جدا از هم شناخته میشن که بعدا میتونی ساب دامین هم کارتو راه بندازی...

لینک به ارسال
در در 6/29/2019 at 13:48، sprants گفته است :

سلام

وقت بخیر

ممنونم

سلام

متاسفانه یا خوشبختانه گوگل به شدت هوشمند هست و با آپدیت هایی که برای الگوریتم های خودش میده تمامی logها رو ثبت می کنه و بررسی می کنه و اگر حرکتی که خارج از استانداردهای خودش باشه و براش جالب و محبوب نباشه ، امتیاز منفی میده و نهایتا پنالتی .

اگه شبکه Mesh رو یادتون باشه باید با روش مش این کار رو بکنید .

مثلا از داخل سایت خودتون به صفحات خودتون لینک هرچقدر زیاد بدین مشکلی نداره اما لینک به سایت های دیگه رو باید کنترل کنید.

اما برفرض شما یه وبلاگ توی بلاگفا یا میهن بلاگ و یا هر سیستم بلاگ دهی دیگه ای درست کنید و برفرض هر روز سه پست داخل اون وبلاگ بزارید

از هر پستی که میزارید یک لینک با انکرتکست مورد نظرتون به صفحه مرتبط با انکرتکست بدین و 5 تا لینک دیگه به سایت های دیگه 

این روش منطقی تر هست و توی تقویت کلمات کلیدی می تونه کمک و مکمل خوبی باشه

بحث رزرو با بحث استفاده از این دامین ها برای بک لینک و غیره خیلی متفاوت است.

و سوال دومتون رو گفتم که چ کنید.

لینک به ارسال

اما برفرض شما یه وبلاگ توی بلاگفا یا میهن بلاگ و یا هر سیستم بلاگ دهی دیگه ای درست کنید و برفرض هر روز سه پست داخل اون وبلاگ بزارید

از هر پستی که میزارید یک لینک با انکرتکست مورد نظرتون به صفحه مرتبط با انکرتکست بدین و 5 تا لینک دیگه به سایت های دیگه 

این روش منطقی تر هست و توی تقویت کلمات کلیدی می تونه کمک و مکمل خوبی باشه

درود

اگه هر روز بری وبلاگ ها پست بگذاره مشکلی نیست اما فکر نکنم تولید محتوا برای چندین وبلاگ و گرفتن لینک از خود اونا با انکر تکس کار درستی باشه

بنده همین کارا انجام دادم و گوگل و موز وبلاگایی که بههم لینک داده بودن رو 50 درصد اسپم شناسایی میکرد!

با حذف لینک ها و تولید محتوای حرفه ای برای سایت اصلی رتبه بهتری گرفتم. و برای لینک ها از سایت های دیگه رپورتاژ بخرید بهتره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...