رفتن به مطلب

تبدیل قالب html به وردپرس و گسترش قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر دوستان.

راستش هنوز نمیفهمم چرا دوستان تمایل به همکاری با ما رو ندارن. با چند شرکت برای انجام پروژه مون صحبت کردیم و الان بیشتر از 2 هفته ست که به قول خودشون دارن بررسی میکنن (حتی انقدر ارزش برای مشتری قائل نیستن که رک و راست بگن آقا ما نمی تونم ، تواناییشو نداریم) . وبسیما ، آی وحید و چندشرکت دیگه که همگی به شکلی پیچوندن مارو. بعضی از دوستان هم اعلام آمادگی کردن ، پروژه رو که بهشون معرفی کردیم ، دیگه حتی جواب پیام هم نمیدن (حداقل بگین نمیخوام انجام بدم ، تواناییشو ندارم که ما تکلیفمونو بدونیم.) همینطوری چند ماه زمان از دست دادیم . نمیدونیم آیا در ایران جایی هست که بتونه کار مارو انجام بده یانه. خواهش میکنم اگر مرجعی میشناسید معرفی کنید. مرجع معتبری که حداقل اگر توانایی کار رو نداره جسارت داشته باشه و به مشتری اعلام کنه ، نه شرکت هایی مثل وبسیما که با چندین بار تماس تلفنی و .... و اینکه اعلام کردن باهاتون تماس میگیرم و بعد از مدتها ، حتی با یک ایمیل کوچیک عدم همکاریشون رو اعلام نمیکنن.

پروژه ی ما خیلی پیچیده نیست واقعا. یه قالب html هست که میخوایم به وردپرس تبدیل بشه و یک سری امکانات بهش اضافه بشه ، همین. تا 30 میلیون تومان هم براش درنظر گرفتیم.

ویرایش شده توسط irani91
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، irani91 گفته است :

سلام وقت بخیر دوستان.

راستش هنوز نمیفهمم چرا دوستان تمایل به همکاری با ما رو ندارن. با چند شرکت برای انجام پروژه مون صحبت کردیم و الان بیشتر از 2 هفته ست که به قول خودشون دارن بررسی میکنن (حتی انقدر ارزش برای مشتری قائل نیستن که رک و راست بگن آقا ما نمی تونم ، تواناییشو نداریم) . وبسیما ، آی وحید و چندشرکت دیگه که همگی به شکلی پیچوندن مارو. بعضی از دوستان هم اعلام آمادگی کردن ، پروژه رو که بهشون معرفی کردیم ، دیگه حتی جواب پیام هم نمیدن (حداقل بگین نمیخوام انجام بدم ، تواناییشو ندارم که ما تکلیفمونو بدونیم.) همینطوری چند ماه زمان از دست دادیم . نمیدونیم آیا در ایران جایی هست که بتونه کار مارو انجام بده یانه. خواهش میکنم اگر مرجعی میشناسید معرفی کنید. مرجع معتبری که حداقل اگر توانایی کار رو نداره جسارت داشته باشه و به مشتری اعلام کنه ، نه شرکت هایی مثل وبسیما که با چندین بار تماس تلفنی و .... و اینکه اعلام کردن باهاتون تماس میگیرم و بعد از مدتها ، حتی با یک ایمیل کوچیک عدم همکاریشون رو اعلام نمیکنن.

پروژه ی ما خیلی پیچیده نیست واقعا. یه قالب html هست که میخوایم به وردپرس تبدیل بشه و یک سری امکانات بهش اضافه بشه ، همین. تا 30 میلیون تومان هم براش درنظر گرفتیم.

ببینید همیشه خودتون باید پیگیر کارتون باشید ، حتی وقتی بهتون اعلام میشه  که تماس میگیرن با شما 

پیشنهاد میدم برای اینکه در بخش بازار کار این انجمن توجه دوستان حرفه ای رو جلب کنید  ،خلاصه لیستی امکانات مد نظر سایتتون تهیه کنید و کاملا توضیح بدید چه پروژه ای میخواهید ، مسلما جواب خواهید گرفت

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، soma گفته است :

ببینید همیشه خودتون باید پیگیر کارتون باشید ، حتی وقتی بهتون اعلام میشه  که تماس میگیرن با شما 

پیشنهاد میدم برای اینکه در بخش بازار کار این انجمن توجه دوستان حرفه ای رو جلب کنید  ،خلاصه لیستی امکانات مد نظر سایتتون تهیه کنید و کاملا توضیح بدید چه پروژه ای میخواهید ، مسلما جواب خواهید گرفت

سلام . در بخش بازار کارهم مطرح کردم اما بی نتیجه بوده. پیگیری کردم بارها اما مشخصه که این شرکت ها نمیخوان همکاری کنن. دلیلشو هم نمیدونم واقعا (رفتار به شدت غیرحرفه ای دارن).

در یک فایل pdf تمام جزییات پروژه ی آماده ست...

لینک به ارسال

همینجا پروژه تون و بزارید ببینیم چی هست که هیچ کس جوابتونو نداده.؟!

اگر سایت شرط بندی فوتبال یا چیزی شبیه به اینجور سایتها هست که طبق قانون ممنوعه و هیچ شرکت  یا شخص شناخته شده ای پروژه تون و انجام نمیده.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

همینجا پروژه تون و بزارید ببینیمچی هست که هیچ کس جوابتونو نداده.؟!

اگر سایت شرط بندی فوتبال یا چیزی شبیه به اینجور سایتها هست که طبق قانون ممنوعه و هیچ شرکت  یا شخص شناخته شده ای پروژه تون و انجام نمیده.

سایت شرط بندی ؟ خیر قربان. مشکل اینجاست که دوستان توانایی انجام کار ما رو ندارن و در زمینه ای که فعالیت میکنن در حد طراحی دوتا پلاگین و فارسی سازیه یه قالب بوده که پیش خودشون بزرگ پنداری کردن و فک کردن برنامه نویس هستن.

پروژه ی ما یک پروژه ی معمولیه و هیچ منع قانونی نداره. پروژه ی ما ، یک قالب هست که واسط بین کارفرما و پیمانکاره. اصل قالب html خریداری شده و موجود هستش و باید سایر قابلیت هایی که مدنظر ماست بهش اضافه بشه . همچنین بسیاری از قابلیت ها رو خودش داره چون دراصل برای همین منظور طراحی شده . حالا شما خودتون ببینید که یک قالب با امکانات برای پیمانکار و کارفرما چقدر پیچیده ست که یکی از شرکت ها برای اجرای این پروژه 40 میلیون از ما درخواست کرده!!!!!!!!!!!. اگر مایل بودین پروژه رو خصوصی ارسال میکنم براتون.

ضمن

لینک به ارسال

بله من الان خلاصه مشخصات پروژه تون رو دیدم 

شما باید با یک گروه وردپرس کار حرفه ای مثل تیم وردپرس پارسی یا سون لرن کار کنید 

چون ساختاری که مد نظرتون هست بهترین گزینه این هست که به صورت یک پلاگین در بیاد و اینکه در اینده همیشه نیاز به توسعه هم دارید چون دارید از وردپرس استفاده میکنید و وردپرس مداوم داره آپدیت میشه و شما همیشه باید باهاش همگام باشید تا دچار باگ نشه ( البته در مورد پروژه های اختصاصی هم همینطور هست فقط شاید زمانش با هم متفاوت باشه )

با توجه به حدسی که از جزئیات پروژه دارم، گستردگی پروژتون خیلی زیاد هست به خصوص بخش پرداخت های زمان بندی شده و امن کارفرما به پیمانکار که مهمترین بخش کار محسوب میشه

گویا چیزی شبیه به سایت پونیشا میخواهید فقط ممکنه زمینه کاری که برای کارفرما و پیمانکار در نظر دارید متفاوت باشه.

درواقع دارید یه استارت آپ شروع میکنید که هزینه اش هم به طبع زیاد هست 

شخصا خودم در مورد پروژتون فکر میکنم 40 تومن هم منطقی بهتون گفتن ، ولی باز هم میگم بستگی به تیمش داره ، بعضی ها ارزونتر ممکنه بگن ، بعضی ها هم ممکنه گرونتر بگن 

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...