رفتن به مطلب

مشکل با پنل وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من چند وقت پیش سایتم رو هک کردن و با هزار زحمت تونستم قالب رو از هک خارج کنم ولی نتونستم برای پنل وردپرسم کاری کنم و کل مطالب بهم ریخته شده و زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه و هر قالب دیگه ای جز این قالب رو هم میذارم مطالب بهم ریخته نشون میده حالا هم که قالب اصلی سایتم درست نشون میده بخاطر اینه که به کمک یکی از دوستان همین انجمن قالب رو ویرایش کردیم.ولی تنها مطالب درست نشون میده و rssهای سایتم کار نمیکنه و نمیدونم بازدید سایتم خیلی افت کرده.

اگه میشه بهم بگین که باید چکار کنم؟

از همونجایی که قالب رو گرفتم گفتن که ی وردپرس جدید آپلود کن و ی دیتابیس جدید بساز.ولی من نمیدونم ک باید این وردپرس رو پاک کنم و بعد ک ی دیتابیس جدید ساختم چجوری باید مطالب رو بدون اینکه ک پاک بشن انتقال بدم به دیتابیس جدید تا مشکل سایتم حل بشه.تازه وقتی با اکسپلور میرم داخل سایتم کل سایتم بهم ریختست.

آدرس سایت:http://www.neginjonoub.ir/

بازم میگم حالا با اینترنت اکسپلوره که برین خراب نشون میده ولی با مرورگرای دیگه درست.

post-1021-0-74863900-1359373995_thumb.jp

لینک به ارسال

درود

در موزیلا طبق این تصویر عمل کند در پیشخوان (به ترتیب گذینه های 1.2.3.4.5 رو امتحان کنید)

ویرایش شده توسط نورزاد
لینک به ارسال

اینتر اکسپلورر کامل نیست مرور گر های دیگه بهتر هستن وقتی اون ها خوب نشون میدن مشکلی نداره

کسی هم زیاد از اکسپلورر استفاده نمیکنن البته فکر کنم

لینک به ارسال

meham

ممنون از اینکه جواب دادین .بله اکسپلورر خیلی مهم نیست.ولی توی ایران خیلیا هستن که فکر میکنن تنها میتونن با اکسپلورر برن وب گردی و اطلاعات کافی ندارن

نورزاد

من هم این کار رو بلدم انجام بدم ولی من نمیتونم که مدام این کار رو انجام بدم و میخوام که کلا این مشکل حل بشه.چون من اگه بخوام پست ارسال کنم یا از هر قسمت پنل استفاده کنم باید طبق گفته شما عمل کنم که هم وقت گیره و هم اعصاب خورد کن.در ضمن تنها مشکل این نیست اینه که هر قالبی جز این قالب رو بذارم کل سایتم و نوشته هاش مثل پنل میشه.من این قالب رو ویرایش کردم تا حالا درست نشون میده .ولی حالا هم قسمت افزونه های سایتم مال بیشترین بازدید کار نمیکنه و همچنین rssسایتم نیز خراب شده.

ویرایش شده توسط ok_siavash
لینک به ارسال

سلام

اول کاری که سعید شعبانی گفتند با پوسته پیشفرض تست کنید.

بعد قبل از هر چیز از فایل wp-config.php و پوشه wp-content بکاپ تهیه کنید و از دیتابیس هم بکاپ بگیرید.

پوشه wp-admin و wp-includes را مجدد جایگزین کنید در صورتی که بازهم با پوسته پیشفرض این مشکل وجود داشت میتونه از encoding باشه و این مطلبو بخونید.

لینک به ارسال

شما قالب پیشفرض وردپرس را نصب و فعال کنید ببینید باز هم مشکل پا برجاست

بله من این کار رو کردم باز هم همین مشکل وجود داره.

به غیر از اون من هر قالب دیگری رو که میگیرم و آپلود میکنم باز هم همون مشکل بوجود میاد.

لینک به ارسال

همه افزونه ها رو غیرفعال کنید.

پوسته پیش فرض رو مجدد فعال کنید.

ببینید مشکل باقی میمونه؟

هرچند در ie9 مشکل خاصی توی پوسته شما دیده نمیشه.

لینک به ارسال

همه افزونه ها رو غیرفعال کنید.

پوسته پیش فرض رو مجدد فعال کنید.

ببینید مشکل باقی میمونه؟

هرچند در ie9 مشکل خاصی توی پوسته شما دیده نمیشه.

مشکل من تنها قالب نیست آخه بگین که برای خود پنل وردپرس باید چکاری انجام بدم؟

لینک به ارسال

درود

وردپرس خود رو آپدیت کنید

لینک به ارسال

درود

وردپرس خود رو آپدیت کنید

ممنون از شما ولی وردپرس من آخرین نسخه میباشد و این مشکل بعد از هک شدن سایتم بوجود امده.

لینک به ارسال

ممنون از شما ولی وردپرس من آخرین نسخه میباشد و این مشکل بعد از هک شدن سایتم بوجود امده.

حتما فایل زبان وردپرس شما اشکال پیدا کرده یا پاک شده فایل زبان رو پاک و دوباره آپلود کنید

لینک به ارسال

برای شما توضیح دادم و توجه نکردید.

این 2 راه را امتحان کنید:

1- جایگزین کردن مجدد wp-admin و wp-includes از بسته جدید وردپرس به هاستتون (تغییرات فایل ها که هکر ایجاد کرده برطرف خواهد شد)

2- Reset کردن encoding

لینک به ارسال

برای شما توضیح دادم و توجه نکردید.

این 2 راه را امتحان کنید:

1- جایگزین کردن مجدد wp-admin و wp-includes از بسته جدید وردپرس به هاستتون (تغییرات فایل ها که هکر ایجاد کرده برطرف خواهد شد)

2- Reset کردن encoding

من راه اولی رو که گفتین رفتم ولی هنوز مشکل پابرجاست و اما راه دوم هرکاری میکنم داخلش گیر میکنم یعنی متوجه توضیحی که دادین نمیشم اگه میتونید اطلاعات رو براتون پ.خ کنم ی نگاه بندازین.

لینک به ارسال

من راه اولی رو که گفتین رفتم ولی هنوز مشکل پابرجاست و اما راه دوم هرکاری میکنم داخلش گیر میکنم یعنی متوجه توضیحی که دادین نمیشم اگه میتونید اطلاعات رو براتون پ.خ کنم ی نگاه بندازین.

بله بفرستید بررسی کنم.

لطفاً اسپم نزنید.

لینک به ارسال

سلام

این مورد تاثیرات هک است که بر روی دیتابیس اعمال شده و encoding پنل وردپرس شما را تغییر داده به UTF-7 که این encoding وجود خارجی نداره و باعث این مشکل شده.

پوسته اصلی سایت به صورت پیشفرض با encoding UTF-8 لود میشه که در نتیجه مشکلی نداره ولی در پنل وردپرس این مقدار از دیتابیس تغییر پیدا کرده.

این هک در نسخه های قدیمی و 3 سال پیش وردپرس گزارش شده و راه حل آن phpMyadmin > wp_options > blog_charset > UTF-8 بوده که در دیتابیس شما فیلد blog_charset را پیدا نکردم.

دو راه پیشنهاد میکنم:

از منوی تنظیمات مرورگر Encoding روی UTF-8 بذارید که راهی موقتی است.

و یا :

بکاپ از مطالب وردپرستون با افزونه

wordpress-importer و حذف دیتابیس و نصب مجدد از اول که در این روش مطالب شما حفظ میشه.

با توجه به هک اخیر و لود نشدن سایت در بعضی مواقع هاست مطمئن تری انتخاب کنید.

لینک به ارسال

سلام

این مورد تاثیرات هک است که بر روی دیتابیس اعمال شده و encoding پنل وردپرس شما را تغییر داده به UTF-7 که این encoding وجود خارجی نداره و باعث این مشکل شده.

پوسته اصلی سایت به صورت پیشفرض با encoding UTF-8 لود میشه که در نتیجه مشکلی نداره ولی در پنل وردپرس این مقدار از دیتابیس تغییر پیدا کرده.

این هک در نسخه های قدیمی و 3 سال پیش وردپرس گزارش شده و راه حل آن phpMyadmin > wp_options > blog_charset > UTF-8 بوده که در دیتابیس شما فیلد blog_charset را پیدا نکردم.

دو راه پیشنهاد میکنم:

از منوی تنظیمات مرورگر Encoding روی UTF-8 بذارید که راهی موقتی است.

و یا :

بکاپ از مطالب وردپرستون با افزونه

wordpress-importer و حذف دیتابیس و نصب مجدد از اول که در این روش مطالب شما حفظ میشه.

با توجه به هک اخیر و لود نشدن سایت در بعضی مواقع هاست مطمئن تری انتخاب کنید.

اگه براتون امکان داره و زحمتی نیست راه دوم رو انجام بدین .آخه من بلد نیستم میترسم کل مطالب حذف بشن .

لینک به ارسال

اگر میترسید به وردپرس اصلی صدمه بزنید.

شما یک وردپرس جدید در یک زیر پوشه نصب کنید.

از وردپرس اصلی تون بکآپ ها رو بگیرید و در وردپرس جدید بریزید وقتی عملیات انتقال تموم شد وردپرس قبلی و دیتابیسش رو حذف و وردپرس جدید رو بیارید روی ایندکس.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...