navidmp

مشکل جستجو در سایت

8 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام و وقت بخیر

ببخشید من سایتم فروشگاه اینترنتی هستش و وقتی از روی گوشی موبایل وارد سایت میشم و در قسمت جستجو اسم محصولی رو جستجو میکنم برای مثال لواشک وقتی که "لواشک" رو جستجو میکنم مینویسه "هیچ محصولی یافت نشد" ولی وقتی که "لواش" جستجو میکنم محصولات رو پیدا میکنه. برای چند محصول دیگه هم که امتحان کردم همینطوری بود یعنی وقتی اسم کامل مینویسم محصولی رو پیدا نمیکنه ولی وقتی اسم محصول رو کامل نمینویسم برای مثال اب میوه مینویسم اب محصولات رو پیدا میکنه. ولی وقتی روی لپ تاپم نام محصولات رو جستجو میکنم این مشکل رو ندارم و برای همه محصولات هم این مشکل رو ندارم.

اینم لینک سایتم delsamarket.com

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، navidmp گفته است :

با عرض سلام و وقت بخیر

ببخشید من سایتم فروشگاه اینترنتی هستش و وقتی از روی گوشی موبایل وارد سایت میشم و در قسمت جستجو اسم محصولی رو جستجو میکنم برای مثال لواشک وقتی که "لواشک" رو جستجو میکنم مینویسه "هیچ محصولی یافت نشد" ولی وقتی که "لواش" جستجو میکنم محصولات رو پیدا میکنه. برای چند محصول دیگه هم که امتحان کردم همینطوری بود یعنی وقتی اسم کامل مینویسم محصولی رو پیدا نمیکنه ولی وقتی اسم محصول رو کامل نمینویسم برای مثال اب میوه مینویسم اب محصولات رو پیدا میکنه. ولی وقتی روی لپ تاپم نام محصولات رو جستجو میکنم این مشکل رو ندارم و برای همه محصولات هم این مشکل رو ندارم.

اینم لینک سایتم delsamarket.com

ممنون

احتمالا بدلیل ی و ک عربی هستش.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من افزونه parsi date رو نصب کردم و تصحیح حروف عربی رو هم فعال کردم ولی هنوز این مشکل حل نشده. نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین. ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز 

لطفا آدرس سایت رو بفرستید، احتمالا مشکل از فونت شما باشه که اعداد فارسی رو نداره

از چه فونتی استفاده میکنی؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم فکر کنم فونت arial باشه

اینم لینک سایت www.delsamarket.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

lمن اعداد سایت رو به فارسی تغییر دادم ولی هنوز مشکلی که هنگام جستجو داشتم برطرف نشده. اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنین که الان باید چه کاری رو انجام بدم که این مشکل حل بشه. ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، navidmp گفته است :

lمن اعداد سایت رو به فارسی تغییر دادم ولی هنوز مشکلی که هنگام جستجو داشتم برطرف نشده. اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنین که الان باید چه کاری رو انجام بدم که این مشکل حل بشه. ممنون

مشکل هنگام جستجو چی هست ؟ 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری