رفتن به مطلب

بهترین افزونه AMP

پست های پیشنهاد شده

دوستان بیشتر بازدید سایت ما از طریق گوشی هست ولی متاسفا  هنوز یک افزونه خوب نتونستم پیدا کنم 

ممنون میشم افزونه پولی و رایگان برام معرفی کنید از اونی که بهره بردید 

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، nanesalemtabriz گفته است :

دوستان بیشتر بازدید سایت ما از طریق گوشی هست ولی متاسفا  هنوز یک افزونه خوب نتونستم پیدا کنم 

سلام

شتابدهنده نسخه موبایل WP AMP رو پیشنهاد میکنم

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، nanesalemtabriz گفته است :

درود

60% سایت ها بازیدشون از موبایله اما با نصب این افزونه بعضی از المان های سایت در گوشی نمایش داده نمیشه و باعث میشه نرخ بازدید سایتت بیاد پایین.

و این افزونه ها اکثرا یک amp به ادرس پست و تگ و... اضافه میکنن که اگه به هر دلیلی حذفش کنی با خطا 404 مواجه میشی.

ریسپانسیو باشی بهتره تا نصب این افزونه amp حالا فرقی نمیکنه چه مدلی!

با این حال گوگل خودش در حال کار روی این نسخه است و بعضی از سایت ها استفاده میکنن!

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

60% سایت ها بازیدشون از موبایله اما با نصب این افزونه بعضی از المان های سایت در گوشی نمایش داده نمیشه و باعث میشه نرخ بازدید سایتت بیاد پایین.

و این افزونه ها اکثرا یک amp به ادرس پست و تگ و... اضافه میکنن که اگه به هر دلیلی حذفش کنی با خطا 404 مواجه میشی.

ریسپانسیو باشی بهتره تا نصب این افزونه amp حالا فرقی نمیکنه چه مدلی!

با این حال گوگل خودش در حال کار روی این نسخه است و بعضی از سایت ها استفاده میکنن!

بله حرف شما کاملا صحیح هست 

من چند تا افزونه امتحان کردم الان گوگل واسه صفحات من نسخه موبایلی و اد کرده و الان برام مشکل پیش میاد حذف کنم .  ( به نظرتون ) - 

لینک به ارسال
در در 7/4/2019 at 22:13، nanesalemtabriz گفته است :

بله حرف شما کاملا صحیح هست 

من چند تا افزونه امتحان کردم الان گوگل واسه صفحات من نسخه موبایلی و اد کرده و الان برام مشکل پیش میاد حذف کنم .  ( به نظرتون ) - 

درود

اگه حذف کنید مشکل خاصی اتفاق نمیفته اما ادرس های سایت که بهشون amp اضافه شده خطای 404 برمیگردونه که باید ریدایرکت کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...