رفتن به مطلب

دریافت خطای : سایت با مشکلات فنی دچار شده است

پست های پیشنهاد شده

سلام 

دوستان من برای بار دوم در 3 4 روز اخیر این اخطار رو دریافت کردم 

سایت با مشکلات فنی دچار شده است

اخطار بعد از یه مدت خودش رفع می شه ، با هاست تماس گرفتم گفتن مشکل از طرف ما نیست ، اخرین بار که این مشکل رخ داد php سایت رو که روی 5.6 بود ارتقا دادم 7.1 و بلافاصله سایت باز شد 

الان من میخوام بدونم این مشکل دقیقا از چی می تونه باشه ؟ بسیار نگرانم که مجدد این مشکل پیش بیاد تقریبا یک ساعت و نیم سایت این وضعیت رو داشته ، سری قبل هم همین حدودا مشکل داشت که خود به خود برطرف شد . 

فایل  error-log با حجم زیاد 50 60 گیگی هم تو این دو دوره دریافت کردم که حذفشون کردم 

هیچ افزونه ی جدیدی هم نصب نکردم حداقل در عرض 45 50 روز اخیر 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aydnip گفته است :

سلام 

دوستان من برای بار دوم در 3 4 روز اخیر این اخطار رو دریافت کردم 

اخطار بعد از یه مدت خودش رفع می شه ، با هاست تماس گرفتم گفتن مشکل از طرف ما نیست ، اخرین بار که این مشکل رخ داد php سایت رو که روی 5.6 بود ارتقا دادم 7.1 و بلافاصله سایت باز شد 

الان من میخوام بدونم این مشکل دقیقا از چی می تونه باشه ؟ بسیار نگرانم که مجدد این مشکل پیش بیاد تقریبا یک ساعت و نیم سایت این وضعیت رو داشته ، سری قبل هم همین حدودا مشکل داشت که خود به خود برطرف شد . 

فایل  error-log با حجم زیاد 50 60 گیگی هم تو این دو دوره دریافت کردم که حذفشون کردم 

هیچ افزونه ی جدیدی هم نصب نکردم حداقل در عرض 45 50 روز اخیر 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

سلام

تو اپدیت اخیر وردپرس دیگه صفحه سفید نمیشه اگه خطالیی باشه مینویسه

و یه ایمیل براتون ارسال میشه و ارور مربوطه رو میگه که رفع کنید

ارور لوگ 60 گیگ :|

با این اوصاف سایتتون خیلی وضعش خراب باید باشه

ارور ها رو رفع کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...