رفتن به مطلب

نمایش پست های هر دسته بندی به صورت جدا

پست های پیشنهاد شده

با سلام میخواستم بدونم چجوری پست های هر دسته بندی خاص رو در قسمت های مختلف سایت و به صورت جدا از هم نشون بدم. میخوام جوری باشه که پست ها جدا باشن در حالیکه در حالت پیش فرض پست ها همه با هم نمایش داده میشن. مثلا پست های مربوط به آموزش و پست های مقالات از هم جدا باشن. لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام

برای این کار باید قالب سایت شما همچین قابلیتی رو داشته باشه

اگر هنوز قالبی نصب نکرده اید من یک قالب سراغ دارم که شیک هست و همچین قابلیتی رو هم داره تا برای شما ارسال کنم

با تشکر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sajjadsd گفته است :

با سلام میخواستم بدونم چجوری پست های هر دسته بندی خاص رو در قسمت های مختلف سایت و به صورت جدا از هم نشون بدم. میخوام جوری باشه که پست ها جدا باشن در حالیکه در حالت پیش فرض پست ها همه با هم نمایش داده میشن. مثلا پست های مربوط به آموزش و پست های مقالات از هم جدا باشن. لطفا راهنمایی کنید.

سلام 

اگه اشتباه نکنم شما میخواید مثلا پست های دسته بندی مقاله رو بصورت جدا و دسته بندی کتاب ها و... رو هر کدوم بصورت جدا نمایش بدید

اگه که این خواسته رو دارید خیلی راحت میتونید از یه کوئری استفاده کنید

مثلا

<?php
   query_posts('posts_per_page=10&videos_cat=freestyle&orderby=cat&order=DESC');

while (have_posts()): the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_post_thumbnail('post'); ?></a>

posts_per_page تعداد پست هایی که نمایش میده بعد میتونید دسته بندی مورد نظرتون رو هم بصورت 

cat= ایدی دسته بندی 

category_name= یا نام دسته بندی 

اگه هم از پست تیپ ( قسمت سفارشی برای پست هاتون درست کردین ) بنا به فرمی که خودتون تعیین کردین فراخونیش کنید

در کد بالا من بخش پست تیپ فیلم رو به فرم videos_cat تعین کردم

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

برای این کار باید قالب سایت شما همچین قابلیتی رو داشته باشه

اگر هنوز قالبی نصب نکرده اید من یک قالب سراغ دارم که شیک هست و همچین قابلیتی رو هم داره تا برای شما ارسال کنم

با تشکر

چه قالبی ؟ میشه بگید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، estedadrap گفته است :

سلام 

اگه اشتباه نکنم شما میخواید مثلا پست های دسته بندی مقاله رو بصورت جدا و دسته بندی کتاب ها و... رو هر کدوم بصورت جدا نمایش بدید

اگه که این خواسته رو دارید خیلی راحت میتونید از یه کوئری استفاده کنید

مثلا

<?php
   query_posts('posts_per_page=10&videos_cat=freestyle&orderby=cat&order=DESC');

while (have_posts()): the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a>

posts_per_page تعداد پست هایی که نمایش میده بعد میتونید دسته بندی مورد نظرتون رو هم بصورت 

cat= ایدی دسته بندی 

category_name= یا نام دسته بندی 

اگه هم از پست تیپ ( قسمت سفارشی برای پست هاتون درست کردین ) بنا به فرمی که خودتون تعیین کردین فراخونیش کنید

در کد بالا من بخش پست تیپ فیلم رو به فرم videos_cat تعین کردم

من فعلا از قالب زفایر استفاده می کنم و از این کوئری هم استفاده کردم درسته پست ها جدا شدن اما برای صفحه بندی اونا به مشکل خوردم و برای صفحه بندی از افزونه های wp pagenavi و wp page number هم استفاده کردم صفحه بندی شون درست نشد.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، sajjadsd گفته است :

من فعلا از قالب زفایر استفاده می کنم و از این کوئری هم استفاده کردم درسته پست ها جدا شدن اما برای صفحه بندی اونا به مشکل خوردم و برای صفحه بندی از افزونه های wp pagenavi و wp page number هم استفاده کردم صفحه بندی شون درست نشد.

<?php 
      $recent_post= new WP_Query(array(
      'category_name' => 'top-mp3s',
      'post_status' => 'publish',
      'order' => 'DESC',
      'orderby' => 'ID',
      'posts_per_page' =>'6',
      'offset' => '0',
      'paged' => (get_query_var('paged')) ? get_query_var('paged') : 1 
      )); ?> 
      <?php 
      if($recent_post->have_posts()) : ?>
      <?php 
      while($recent_post->have_posts()) : $recent_post->the_post(); ?> 

از این استفاده کن

لینک به ارسال
در در 7/7/2019 at 23:44، sajjadsd گفته است :

چه قالبی ؟ میشه بگید.

قالب layerswp-master همچین قابلیتی داره

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

خیلی ممنون اما مشکلم رو حل کردم جوابش رو میگم که اگه کسی هم مثل من این سؤال براش پیش اومد بتونه مشکلش رو حل کنه
در قالب های پریموم مثل زفایر و قالب هایی که از افزونه صفحه ساز و قدرتمند ویژوال کامپوزر استفاده می کنند ، در المان های این افزونه المانی وجود دارد به نام شبکه یا به انگلیسی Grid که این المان پست ها رو بر اساس دسته بندی به صورت جدا نمایش میده حتی نوع صفحه بندی رو هم میتونید انتخاب کنید. با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...